Augsburg – Freiburg 1:1 (kon.) | Dortmund – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Bielefeld 2:1 (kon.)
Stuttgart – Bayern 1:3 (kon.) | Union Berlín – Frankfurt 3:3 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 4:1 (kon.)
VfB Stuttgart
1:3 (1:2)
Bayern Mnichov
Sobota 28.11.2020, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 9. kolo

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

88
    Bayern právě vstřelil branku!
    Bayern dnes vyhraje! Tlak Stuttgartu v posledních minutách přišel vniveč, naopak hosté pojišťují tři body z dnešního utkání! Sané přihrál na pravou stranu k DOUGLESI COSTOVI, který nevýraznou střelou k bližší tyči překonal Kobela.

84
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Corentin Tolisso, přichází Javi Martínez.

83
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Tanguy Coulibaly, přichází Roberto Massimo.

77
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Philipp Förster, přichází Saša Kalajdžić.

74
    Velkou šanci na vyrovnání nyní zazdil Mangala. Prudkou ránu domácího záložníka tečoval nejspíše rukou Süle a zachránil tak svůj tým od inkasování.

68
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Douglas Costa.

68
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Jérôme Boateng, přichází Tanguy Nianzou Kouassi.

67
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Leroy Sané.

60
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Mateo Klimowicz.

59
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Konstantinos Mavropanos, přichází Atakan Karazor.

59
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Niklas Süle.

45+1
    Bayern se ještě těsně před přestávkou dostává do vedení! Po několika hlavičkových soubojích ve středu pole vyplaval balon u Goretzky. Následně se rozběhl Coman, který na krátkou vzdálenost přiťukl balon ROBERTU LEWANDOWSKÉMU a ten ze střední vzdálenosti propálil Kobela.

39
    Nerozhodný stav netrval ani minutu a Stuttgart znovu vede! Neuer zaváhal ve vlastním vápně, poté se balon odrazil přesně k nohám Philippa Förstera, který už zakončil do opuštěné branky.

Hlavní rozhodčí se ale ještě šel podívat na video a ztrátě Neuera předcházela zatažení za dres od Coulibalyho a gól tak neplatí.

38
    Stuttgart před malou chvílí nevyužil stoprocentní šancí na odskočení ve skóre a tak Bayern srovnává! KINGSLEY COMAN skvěle přehrál na levé straně Antona, posunul si míč více k ose trávníku a poté zakončil k bližší tyči.

37
    Stuttgart mohl přidat druhý zásah! Podél levé lajny prosvištěl až do prostoru pro centr Borna Sosa. Následně přišla zpětná přihrávka k Culibalymu, který ale pálil vedle tyče.

20
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Nečekaná zápletka! Do této chvíle útočil převážně Bayern, ale do vedení se ve dvacáté minutě dostávají domácí! Wamangituka předběhl na pravé straně Hernándeze, poté přízemním centrem poslal balon do prostoru, kam sice spěchal Neuer, ale u míče byl dříve teprve devatenáctiletý TANGUY COULIBALY.

3
    Snaha Bayernu směrem dopředu pokračuje. Tolisso našel na krátkou vzdálenost Comana, poté přišel centr na Lewandowského, který ale trefil pouze levou tyč.

Vít Schück

Branky: 20. Coulibaly (Wamangituka) – 38. Coman (T. Müller), 45+1. Lewandowski (Coman), 88. Costa (Sané)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 11:13.
    VfB Stuttgart: Kobel – Anton, Mavropanos (59. Karazor), Kempf – Coulibaly (83. Massimo), Mangala, Endo, Sosa – G. Castro (C) (60. Klimowicz), Förster (77. Kalajdžić) – Wamangituka.
    Náhradníci: Bredlow – Kalajdžić, Stenzel, Karazor, Klement, Egloff, Massimo, Klimowicz, Kamiński.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, J. Boateng (68. Nianzou Kouassi), Lucas Hernández (59. Süle), Alaba – Tolisso (84. Javi Martínez), Goretzka – Gnabry (67. Sané), T. Müller, Coman (68. Costa) – Lewandowski.
    Náhradníci: Nübel – Süle, Javi Martínez, Sané, Costa, Choupo-Moting, Roca, Nianzou Kouassi, Musiala.