Barys – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 3:2 (po pr.) | Kazaň – Čerepovec 5:2 (kon.)
Kunlun – Omsk 1:2 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 2:4 (kon.)
Barys Nur-Sultan
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Spartak Moskva
Neděle 29.11.2020, 12:00 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

To už je z mé strany vše. Mějte se fajn! (14:25:33)

Utkání se hrálo bez diváků.

Československá stopa

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:56
    Martin Bakoš (SPM) 0+0, 6 střel, čas na ledě 21:54
    Július Hudáček (SPM) 58 minut, 19 zákroků, 2 góly, 90,5 %

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 21:40 (9:5, 4:14, 8:21)
    Zblokované střely – 7:8
    Vyhraná vhazování – 25:26
    Trestné minuty – 10:4
    Hity – 15:13

Hokejisté Barysu po pěti porážkách v řadě zabrali a na domácím ledě udolali Spartak Moskva 2:1. Skóre zápasu otevřel ve 13. minutě Curtis Valk a ve druhé třetině navýšil domácí náskok Jakob Lilja. Ve třetí čísti se hosté snažili s výsledkem něco udělat. Dočkali se v 55. minutě, kdy se nadvakrát prosadil Sergej Širokov. K vyrovnání jim už ale nepomohla ani přesilovka, která byla vylepšena i odvoláním brankáře.

59:57
    Radil bekhendem zametl puk do domácího brankoviště. Karlsson na místě a nechtěl hru přerušit. Kotouč tak odpálil k mantinelu...

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny!

58:49
    Proti ráně Jakova Rylova se natáhl Henrik Karlsson! Ten drží Barysu těsný náskok.

58:29
    Domácí jsou v plném počtu, Spartak ale nadále hraje bez brankáře.

58:14
    Oddechový čas domácích...

57:55
    Důrazný Lukáš Radil zblízka neprostrkal puk za záda brankáře Karlssona. Ten skončil ve své brance i s Radilem, zatímco kotouč se odrazil k zadnímu mantinelu!

57:30
    Domácí dostali puk alespoň do středního pásma.

57:07
    Rolov si vyměnil puk se spoluhráčem a z osy vypálil vedle branky.

56:50
    Branka Spartaku je prázdná!

56:50
    Alexej Grišin střílel od modré čáry, Karlsson schoval puk do lapačky. Hosté si berou oddechový čas!

56:28
    Curtis Valk podrazil Bakoše a hosté dostávají šanci na vyrovnání v podobě přesilovky!
    54:11 Sergej ŠIROKOV - 2:1

54:11
    Spartak právě vstřelil branku!
    Je tu kontaktní gól hostí! Jori Lehterä našel přihrávkou z rohu kluziště SERGEJE ŠIROKOVA, který nadvakrát překonal brankáře Karlssona – 2:1. Asistence: Jori Lehterä.