Hattrick Brno – Střešovice 3:4 (po pr.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:5 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 8:7 (kon.)
Chodov – Sparta 6:4 (kon.) | Black Angels – Mladá Boleslav 8:9 (kon.) | Ostrava – Otrokovice 6:7 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
6:7 (2:2, 2:1, 2:4)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 29.11.2020, 18:00 • ČPP Aréna Ostrava • Livesport Superliga • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek první adventní neděle. Těším se u dalších online textových přenosů. Na shledanou! (20:00:21)

A je konec. Velmi vyrovnané utkání se rozhodovalo až v poslední minutě. Pět minut do konce utkání domácí vedly o dvě branky. Otrokovice však ukázaly skvělý obrat, Peter Nehila svými dvěma góly nejprve dokázal vyrovnat stav. Devět sekund před koncem však rozhodl utkání Ladislav Gál. Otrokovice tak vítězí nad Ostravou poměrem 7:6.

59:59
    Domácí poslední šanci zahazují za mantinel.

59:52
    Binder zůstává na střídačce, Ostrava v šesti.
    59:52 Ladislav GÁL - 6:7

59:52
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tak to je úžasný obrat! Pravděpodobně rozhodující branku trefuje LADISLAV GÁL. Asistence: Martin Szweda.

59:35
    Otrokovice se drží na balónku a nikam nespěchají.

59:16
    Oddechový čas pro domácí.
    59:16 Peter NEHILA - 6:6

59:16
    Je opět vyrovnáno! PETER NEHILA nachytal své soupeře a Bindera překonal po vytočení zpoza branky. Asistence: Matěj Hronek.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Pešat drží míček za brankou hostů a šetří čas.

58:12
    Štěstí nyní stálo při domácích. Míček poskakoval na brankové čáře a domácí ho nakonec stačili vyhodit mimo.

57:42
    Majrich je znovu z branky a hosté v šesti hráčích.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 15. Dohnal (Jakubec), 17. Jakubec (Dohnal), 24. Kittel (Pešat), 27. Kittel (Herblich), 54. Malajka (Sládek), 55. Malajka (Malina) – 4. Červenka (Pšenčík), 18. Kvapil (Vykopal), 40. Gál (Szweda), 42. Grlický, 58. Nehila (Hronek), 60. Nehila (Hronek), 60. Gál (Szweda)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Klinka) – Lipový, Zimmer, Burýšek – Malajka, Soukup, Herblich – Klimscha, Vítovec, Šubert – Kaloč, Eichner, Jakubec – Sládek, Pešat, Hurta – Kittel, Dohnal, Malina.
    PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Kubíček) – Medek, Szweda, Kvapil – Červenka, Grlický, Jurčík – Hrabal, Gál, Hrtús – Šťourač, Hronek, Pšenčík – Vykopal, Petřík, Nehila.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček