Jonathan Pearce - Kai Kamaka | Pearce (kon.) | | | Ashlee Evansová-Smithová - Norma Dumont Vianaová | Dumont Vianaová (kon.) |
Spike Carlyle - Bill Algeo | Algeo (kon.) | | | Josh Parisian - Parker Porter | Porter (kon.) |
Miguel Baeza - Takaši Sato | Baeza (kon.) | | | Anthony Smith - Devin Clark | Smith (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Kontiolahti | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen, 7,5 km, Kontiolahti | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: Jens Luraas Oftebro (NOR) (kon.) |
konec
SP - Sprint žen, 7,5 km, Kontiolahti
Vítěz: H. Öbergová (SWE)
Milan Huppert
Konečné pořadí:
1. Hanna Öbergová (SWE) 21:01,4 min (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +23,9s (0)
3. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +37,8 (0)
4. Johanna Skottheimová (SWE) +44,9 (0)
5. Mona Brorssonová (SWE) +50,1 (1)
6. Dzinara Alimbekavová (BLR) +52,5 (1)
7. Tuuli Tomingasová (EST) +56,0 (0)
8. Chloé Chevalierová (FRA) +56,4 (0)
9. Maren Hammerschmidtová (GER) +58,7 (0)
10. Olena Pidhrušná (UKR) +1:07,4 min (1)
11. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +1:10,9 (1)
12. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:11,1 (2)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:13,9 (1)
14. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +1:14,6 (0)
15. Iryna Krjuková (BLR) +1:15,3 (0)
16. Anna Magnussonová (SWE) +1:20,5 (1)
17. Selina Gasparinová (SUI) +1:22,4 (1)
18. Světlana Mironovová (RUS) +1:22,8 (1)
19. Linn Perssonová (SWE) +1:24,8 (1)
20. Aita Gasparinová (SUI) +1:25,6 (0)
21. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:26,0 (2)
22. Dorothea Wiererová (ITA) 1:26,7 (1)
23. Franziska Preussová (GER) +1:27,3 (2)
24. Elvira Öbergová (SWE) +1:28,2 (3)
25. Lisa Vittozziová (ITA) +1:30,3 (0)
26. Uljana Kajševová (RUS) +1:31,9 (1)
27. Clare Eganová (USA) +1:34,8 (0)
28. Irina Kazakevičová (RUS) +1:36,2 (1)
29. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:38,1 (1)
30. Irene Cadurischová (SUI) +1:42,4 (1)
31. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:43,5 (0)
32. Vanessa Hinzová (GER) +1:45,8 (1)
33. Christina Riederová (AUT) +1:47,4 (0)
34. Dunja Zdoucová (AUT) +1:47,5 (0)
35. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:47,7 (2)
36. Kamila Żuková (POL) +1:49,8 (1)
37. Markéta Davidová (CZE) +1:50,6 (3)
38. Denise Herrmannová (GER) +1:51,0 (3)
39. Emma Lunderová (CAN) +1:51,3 (1)
40. Kinga Zbylutová (POL) +1:51,9 (0)
...
53. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13,2 (2)
59. Lucie Charvátová (CZE) +2:22,0 (3)
95. Veronika Machyniaková (SVK) +4:11,1 (1)
96. Eliška Teplá (CZE) +4:15,6 (2)
97. Henrieta Horvátová (SVK) +4:25,9 (2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Hanna Öbergová (SWE) 14:38,6 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +21,9 (0)
3. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +31,7 (0)
4. Tuuli Tomingasová (EST) +39,7 (0)
5. Johanna Skottheimová (SWE) +42,5 (0)
------
47. Markéta Davidová (CZE) +1:43,2 (3)
48. Eva Puskarčíková (CZE) +1:46,2 (2)
63. Lucie Charvátová (CZE) +2:01,4 (3)
93. Jessica Jislová (CZE) +3:14,2 (4)
73. Eliška Teplá (CZE) +3:14,8 (2)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Hanna Öbergová (SWE) 7:05,0 (0)
2. Mona Brorssonová (SWE) +13,6 (0)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +17,5 (0)
4. Darja Blašková (BLR) +19,8 (0)
5. Katharina Innerhoferová (AUT) +20,0 (0)
----
47. Lucie Charvátová (CZE) +48,8 (1)
73. Eliška Teplá (CZE) +1:05,5 (0)
73. Markéta Davidová (CZE) +1:06,2 (2)
85. Eva Puskarčíková (CZE) +1:23,2 (2)
93. Jessica Jislová (CZE) +1:35,9 (2)
Startovní listina:
1. Markéta Davidová (CZE)
2. Clare Eganová (USA)
3. Tiril Eckhoffová (NOR)
4. Johanna Skottheimová (SWE)
5. Lisa Vittozziová (ITA)
6. Franziska Preussová (GER)
7. Vanessa Hinzová (GER)
8. Julia Simonová (FRA)
9. Julija Džimová (UKR)
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
11. Lena Häckiová (SUI)
12. Aita Gasparinová (SUI)
13. Lucie Charvátová (CZE)
14. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
15. Katharina Innerhoferová (AUT)
16. Amanda Lightfootová (GBR)
17. Larisa Kuklinová (RUS)
18. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
19. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
20. Denise Herrmannová (GER)
21. Kamila Żuková (POL)
22. Valj Semerenková (UKR)
23. Uljana Kajševová (RUS)
24. Dorothea Wiererová (ITA)
25. Fujuko Tačizakiová (JPN)
26. Johanna Talihärmová (EST)
27. Emma Lunderová (CAN)
28. Federica Sanfilippová (ITA)
29. Justine Braisazová (FRA)
30. Anais Bescondová (FRA)
31. Elvira Öbergová (SWE)
32. Irina Kručinkinová (BLR)
33. Milena Todorovová (BUL)
34. Hanna Öbergová (SWE)
35. Mari Ederová (FIN)
36. Dzinara Alimbekavová (BLR)
37. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
38. Maren Hammerschmidtová (GER)
39. Irina Kazakevičová (RUS)
40. Susan Dunkleeová (USA)
41. Christina Riederová (AUT)
42. Nicole Gontierová (ITA)
43. Regina Ojaová (EST)
44. Olena Pidhrušná (UKR)
45. Světlana Mironovová (RUS)
46. Mona Brorssonová (SWE)
47. Kinga Zbylutová (POL)
48. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
49. Selina Gasparinová (SUI)
50. Eva Puskarčíková (CZE)
51. Linn Perssonová (SWE)
52. Anna Frolinová (KOR)
53. Henrieta Horvátová (SVK)
54. Lea Einfaltová (SLO)
55. Annija Keita Sabuleová (LAT)
56. Natalja Kočerginová (LTU)
57. Suvi Minkkinenová (FIN)
58. Julia Schwaigerová (AUT)
59. Sari Maedaová (JPN)
60. Jevgenija Pavlovová (RUS)
61. Janina Hettichová (GER)
62. Tuuli Tomingasová (EST)
63. Karolina Pitońová (POL)
64. Chloé Chevalierová (FRA)
65. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
66. Sarah Beaudryová (CAN)
67. Lotte Lieová (BEL)
68. Irene Lardschneiderová (ITA)
69. Darja Kliminová (KAZ)
70. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
71. Iryna Krjuková (BLR)
72. Elisa Gasparinová (SUI)
73. Polona Klemenčičová (SLO)
74. Daniela Kadevová (BUL)
75. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
76. Elisabeth Högbergová (SWE)
77. Megan Bankesová (CAN)
78. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
79. Jessica Jislová (CZE)
80. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
81. Vita Semerenková (UKR)
82. Erika Jänkäová (FIN)
83. Irene Cadurischová (SUI)
84. Ieva Puceová (LAT)
85. Deedra Irwinová (USA)
86. Nadia Moserová (CAN)
87. Tamara Voroninová (RUS)
88. Či-hi Mun (KOR)
89. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
90. Marija Zdravkovová (BLR)
91. Asuka Hačisuková (JPN)
92. Eliška Teplá (CZE)
93. Darja Blašková (BLR)
94. Sophia Schneiderová (GER)
95. Sanna Laari (FIN)
96. Dunja Zdoucová (AUT)
97. Kadri Lehtlaová (EST)
98. Nina Zadravecová (SLO)
99. Veronika Machyniaková (SVK)
100. Irina Kručinkinová (BLR)
101. Ida Lienová (NOR)
102. Caroline Colombová (FRA)
103. Anna Magnussonová (SWE)
104. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 60 bodů
2. Denise Herrmannová (GER) 54
3. Johanna Skottheimová (SWE) 48
4. Elvira Öbergová (SWE) 43
5. Linn Perssonová (SWE) 40
6. Anais Bescondová (FRA) 38
7. Hanna Öbergová (SWE) 36
8. Dzinara Alimbekavová (BLR) 34
9. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 32
10. Julija Džimová (UKR) 31
...
21. Markéta Davidová (CZE) 20
Pořadí sprintu z minulé sezóny
1. Denise Herrmannová (GER) 314 bodů
2. Dorothea Wiererová (ITA) 305
3. Tiril Eckhoffová (NOR) 283
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 248
5. Hanna Öbergová (SWE) 245
6. Franziska Preussová (GER) 215
7. Lisa Vittozziová (ITA) 214
8. Markéta Davidová (CZE) 212
9. Julia Simonová (FRA) 211
10. Paulina Fialková (SVK) 191
...
13. Lucie Charvátová (CZE) 163
36. Ivona Fialková (SVK) 77
39. Eva Puskarčíková (CZE) 72
58. Jessica Jislová (CZE) 30
1. Hanna Öbergová (SWE) 21:01,4 min (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +23,9s (0)
3. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +37,8 (0)
4. Johanna Skottheimová (SWE) +44,9 (0)
5. Mona Brorssonová (SWE) +50,1 (1)
6. Dzinara Alimbekavová (BLR) +52,5 (1)
7. Tuuli Tomingasová (EST) +56,0 (0)
8. Chloé Chevalierová (FRA) +56,4 (0)
9. Maren Hammerschmidtová (GER) +58,7 (0)
10. Olena Pidhrušná (UKR) +1:07,4 min (1)
11. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +1:10,9 (1)
12. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:11,1 (2)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:13,9 (1)
14. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +1:14,6 (0)
15. Iryna Krjuková (BLR) +1:15,3 (0)
16. Anna Magnussonová (SWE) +1:20,5 (1)
17. Selina Gasparinová (SUI) +1:22,4 (1)
18. Světlana Mironovová (RUS) +1:22,8 (1)
19. Linn Perssonová (SWE) +1:24,8 (1)
20. Aita Gasparinová (SUI) +1:25,6 (0)
21. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:26,0 (2)
22. Dorothea Wiererová (ITA) 1:26,7 (1)
23. Franziska Preussová (GER) +1:27,3 (2)
24. Elvira Öbergová (SWE) +1:28,2 (3)
25. Lisa Vittozziová (ITA) +1:30,3 (0)
26. Uljana Kajševová (RUS) +1:31,9 (1)
27. Clare Eganová (USA) +1:34,8 (0)
28. Irina Kazakevičová (RUS) +1:36,2 (1)
29. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:38,1 (1)
30. Irene Cadurischová (SUI) +1:42,4 (1)
31. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:43,5 (0)
32. Vanessa Hinzová (GER) +1:45,8 (1)
33. Christina Riederová (AUT) +1:47,4 (0)
34. Dunja Zdoucová (AUT) +1:47,5 (0)
35. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:47,7 (2)
36. Kamila Żuková (POL) +1:49,8 (1)
37. Markéta Davidová (CZE) +1:50,6 (3)
38. Denise Herrmannová (GER) +1:51,0 (3)
39. Emma Lunderová (CAN) +1:51,3 (1)
40. Kinga Zbylutová (POL) +1:51,9 (0)
...
53. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13,2 (2)
59. Lucie Charvátová (CZE) +2:22,0 (3)
95. Veronika Machyniaková (SVK) +4:11,1 (1)
96. Eliška Teplá (CZE) +4:15,6 (2)
97. Henrieta Horvátová (SVK) +4:25,9 (2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Hanna Öbergová (SWE) 14:38,6 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +21,9 (0)
3. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +31,7 (0)
4. Tuuli Tomingasová (EST) +39,7 (0)
5. Johanna Skottheimová (SWE) +42,5 (0)
------
47. Markéta Davidová (CZE) +1:43,2 (3)
48. Eva Puskarčíková (CZE) +1:46,2 (2)
63. Lucie Charvátová (CZE) +2:01,4 (3)
93. Jessica Jislová (CZE) +3:14,2 (4)
73. Eliška Teplá (CZE) +3:14,8 (2)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Hanna Öbergová (SWE) 7:05,0 (0)
2. Mona Brorssonová (SWE) +13,6 (0)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +17,5 (0)
4. Darja Blašková (BLR) +19,8 (0)
5. Katharina Innerhoferová (AUT) +20,0 (0)
----
47. Lucie Charvátová (CZE) +48,8 (1)
73. Eliška Teplá (CZE) +1:05,5 (0)
73. Markéta Davidová (CZE) +1:06,2 (2)
85. Eva Puskarčíková (CZE) +1:23,2 (2)
93. Jessica Jislová (CZE) +1:35,9 (2)
Startovní listina:
1. Markéta Davidová (CZE)
2. Clare Eganová (USA)
3. Tiril Eckhoffová (NOR)
4. Johanna Skottheimová (SWE)
5. Lisa Vittozziová (ITA)
6. Franziska Preussová (GER)
7. Vanessa Hinzová (GER)
8. Julia Simonová (FRA)
9. Julija Džimová (UKR)
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
11. Lena Häckiová (SUI)
12. Aita Gasparinová (SUI)
13. Lucie Charvátová (CZE)
14. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
15. Katharina Innerhoferová (AUT)
16. Amanda Lightfootová (GBR)
17. Larisa Kuklinová (RUS)
18. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
19. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
20. Denise Herrmannová (GER)
21. Kamila Żuková (POL)
22. Valj Semerenková (UKR)
23. Uljana Kajševová (RUS)
24. Dorothea Wiererová (ITA)
25. Fujuko Tačizakiová (JPN)
26. Johanna Talihärmová (EST)
27. Emma Lunderová (CAN)
28. Federica Sanfilippová (ITA)
29. Justine Braisazová (FRA)
30. Anais Bescondová (FRA)
31. Elvira Öbergová (SWE)
32. Irina Kručinkinová (BLR)
33. Milena Todorovová (BUL)
34. Hanna Öbergová (SWE)
35. Mari Ederová (FIN)
36. Dzinara Alimbekavová (BLR)
37. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
38. Maren Hammerschmidtová (GER)
39. Irina Kazakevičová (RUS)
40. Susan Dunkleeová (USA)
41. Christina Riederová (AUT)
42. Nicole Gontierová (ITA)
43. Regina Ojaová (EST)
44. Olena Pidhrušná (UKR)
45. Světlana Mironovová (RUS)
46. Mona Brorssonová (SWE)
47. Kinga Zbylutová (POL)
48. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
49. Selina Gasparinová (SUI)
50. Eva Puskarčíková (CZE)
51. Linn Perssonová (SWE)
52. Anna Frolinová (KOR)
53. Henrieta Horvátová (SVK)
54. Lea Einfaltová (SLO)
55. Annija Keita Sabuleová (LAT)
56. Natalja Kočerginová (LTU)
57. Suvi Minkkinenová (FIN)
58. Julia Schwaigerová (AUT)
59. Sari Maedaová (JPN)
60. Jevgenija Pavlovová (RUS)
61. Janina Hettichová (GER)
62. Tuuli Tomingasová (EST)
63. Karolina Pitońová (POL)
64. Chloé Chevalierová (FRA)
65. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
66. Sarah Beaudryová (CAN)
67. Lotte Lieová (BEL)
68. Irene Lardschneiderová (ITA)
69. Darja Kliminová (KAZ)
70. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
71. Iryna Krjuková (BLR)
72. Elisa Gasparinová (SUI)
73. Polona Klemenčičová (SLO)
74. Daniela Kadevová (BUL)
75. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
76. Elisabeth Högbergová (SWE)
77. Megan Bankesová (CAN)
78. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
79. Jessica Jislová (CZE)
80. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
81. Vita Semerenková (UKR)
82. Erika Jänkäová (FIN)
83. Irene Cadurischová (SUI)
84. Ieva Puceová (LAT)
85. Deedra Irwinová (USA)
86. Nadia Moserová (CAN)
87. Tamara Voroninová (RUS)
88. Či-hi Mun (KOR)
89. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
90. Marija Zdravkovová (BLR)
91. Asuka Hačisuková (JPN)
92. Eliška Teplá (CZE)
93. Darja Blašková (BLR)
94. Sophia Schneiderová (GER)
95. Sanna Laari (FIN)
96. Dunja Zdoucová (AUT)
97. Kadri Lehtlaová (EST)
98. Nina Zadravecová (SLO)
99. Veronika Machyniaková (SVK)
100. Irina Kručinkinová (BLR)
101. Ida Lienová (NOR)
102. Caroline Colombová (FRA)
103. Anna Magnussonová (SWE)
104. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 60 bodů
2. Denise Herrmannová (GER) 54
3. Johanna Skottheimová (SWE) 48
4. Elvira Öbergová (SWE) 43
5. Linn Perssonová (SWE) 40
6. Anais Bescondová (FRA) 38
7. Hanna Öbergová (SWE) 36
8. Dzinara Alimbekavová (BLR) 34
9. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 32
10. Julija Džimová (UKR) 31
...
21. Markéta Davidová (CZE) 20
Pořadí sprintu z minulé sezóny
1. Denise Herrmannová (GER) 314 bodů
2. Dorothea Wiererová (ITA) 305
3. Tiril Eckhoffová (NOR) 283
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 248
5. Hanna Öbergová (SWE) 245
6. Franziska Preussová (GER) 215
7. Lisa Vittozziová (ITA) 214
8. Markéta Davidová (CZE) 212
9. Julia Simonová (FRA) 211
10. Paulina Fialková (SVK) 191
...
13. Lucie Charvátová (CZE) 163
36. Ivona Fialková (SVK) 77
39. Eva Puskarčíková (CZE) 72
58. Jessica Jislová (CZE) 30
1. Hanna Öbergová (SWE) 21:01,4 min (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +23,9s (0)
3. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +37,8 (0)
4. Johanna Skottheimová (SWE) +44,9 (0)
5. Mona Brorssonová (SWE) +50,1 (1)
6. Dzinara Alimbekavová (BLR) +52,5 (1)
7. Tuuli Tomingasová (EST) +56,0 (0)
8. Chloé Chevalierová (FRA) +56,4 (0)
9. Maren Hammerschmidtová (GER) +58,7 (0)
10. Olena Pidhrušná (UKR) +1:07,4 min (1)
11. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +1:10,9 (1)
12. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:11,1 (2)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:13,9 (1)
14. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +1:14,6 (0)
15. Iryna Krjuková (BLR) +1:15,3 (0)
16. Anna Magnussonová (SWE) +1:20,5 (1)
17. Selina Gasparinová (SUI) +1:22,4 (1)
18. Světlana Mironovová (RUS) +1:22,8 (1)
19. Linn Perssonová (SWE) +1:24,8 (1)
20. Aita Gasparinová (SUI) +1:25,6 (0)
21. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:26,0 (2)
22. Dorothea Wiererová (ITA) 1:26,7 (1)
23. Franziska Preussová (GER) +1:27,3 (2)
24. Elvira Öbergová (SWE) +1:28,2 (3)
25. Lisa Vittozziová (ITA) +1:30,3 (0)
26. Uljana Kajševová (RUS) +1:31,9 (1)
27. Clare Eganová (USA) +1:34,8 (0)
28. Irina Kazakevičová (RUS) +1:36,2 (1)
29. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:38,1 (1)
30. Irene Cadurischová (SUI) +1:42,4 (1)
31. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:43,5 (0)
32. Vanessa Hinzová (GER) +1:45,8 (1)
33. Christina Riederová (AUT) +1:47,4 (0)
34. Dunja Zdoucová (AUT) +1:47,5 (0)
35. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:47,7 (2)
36. Kamila Żuková (POL) +1:49,8 (1)
37. Markéta Davidová (CZE) +1:50,6 (3)
38. Denise Herrmannová (GER) +1:51,0 (3)
39. Emma Lunderová (CAN) +1:51,3 (1)
40. Kinga Zbylutová (POL) +1:51,9 (0)
...
53. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13,2 (2)
59. Lucie Charvátová (CZE) +2:22,0 (3)
95. Veronika Machyniaková (SVK) +4:11,1 (1)
96. Eliška Teplá (CZE) +4:15,6 (2)
97. Henrieta Horvátová (SVK) +4:25,9 (2)