Barys – Soči 2:0 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 2:0 (kon.) | Omsk – Kazaň 3:0 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 5:1 (kon.) | Nižněkamsk – Minsk 1:5 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
CSKA Moskva – Kunlun 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 2:6 (kon.)
Barys Nur-Sultan
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
HK Soči
Úterý 01.12.2020, 12:00 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

55:09
    Vyloučení v týmu HK Soči (Maxim Minejev – 2 min., vysoká hůl).

52:11
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Curtis Valk – 2 min., hákování).

46:05
    Vyloučení v týmu HK Soči (Maxim Minejev – 2 min., podrážení). Domácí celek si vyzkouší hru čtyři na tři, nejprve ale uvidíme komerční přestávka, po které se bude pokračovat.

44:54
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Curtis Valk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Soči (Daniil Apalkov – 2 min., hrubost).

32:50
    Vyloučení v týmu HK Soči (Maxim Minejev – 2 min., podrážení). Domácí celek pokračoval ve vytrvalé aktivní hře, a tak musel hostující celek faulovat. Dvě trestné minuty za podražení.
    12:11 Jakob LILJA - 2:0

12:11
    Barys právě vstřelil branku!
    Aktivní hra domácích pokračovala i v klasické přesilovce, kterou rovněž domácí dokázali proměnit. Varona přihrával na druhou stranu, kde byl u tyče zcela volný JAKOB LILJA. Ten neměl problém se zakončením. Asistence: Phil Varone a Alexej Makljukov.
    11:08 Roman STARČENKO - 1:0

11:08
    Přesilovku pět na tři dokázal domácí celek proměnit. Po šikovné spoluhráčově přihrávce poslal kotouč přesně pod horní tyč nad rameno brankáře ROMAN STARČENKO. Asistence: Viktor Svedberg a Anton Sagadejev.

10:55
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ansel Galimov – 2 min., podrážení). Hostující hráč fauloval na modré čáře, a tak půjde na trestnou lavici. Domácí hrají přesilovku pět na tři.

10:14
    Vyloučení v týmu HK Soči (Georgij Soljannikov – 2 min., podrážení). První oslabení v tomto zápase si zahraje hostující celek. Georgij Soljannikov faulvoal soupeře, který se dostával do dobré pozice pro zakončení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. R. Starčenko (Svedberg, Sagadejev), 13. Lilja (Varone, Makljukov)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Ortio) – Heatherington, Svedberg, Šalapov, Metalnikov, Orechov, Makljukov, Gajtamirov – Frattin, Petuchov, Varone – Videll, Valk, Lilja – Sagadejev, Michajlis, R. Starčenko – Musorov, Akolzin, Šestakov – Asetov.
    HK Soči: Treťjak (Kulbakov) – Pogorišnyj, Miromanov, Minejev, J. Alexandrov, Miščenko, Rundblad, Soljannikov – Kukštel, Točickij, Šmeljov – Karjalainen, Rubcov, Ruděnkov – A. Galimov, Kolgotin, Apalkov – Garajev, Glotov, Ogirčuk.

Rozhodčí: Naumov, Ovčinikov – Viljugin, Černyšov