Barys – Soči 2:0 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 2:0 (kon.) | Omsk – Kazaň 3:0 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 5:1 (kon.) | Nižněkamsk – Minsk 1:5 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
CSKA Moskva – Kunlun 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 2:6 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 01.12.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:27:10)

Využití: 0 – 0

Vyrovnaný zápas dospěl do svého konce, domácím se nakonec povedlo náskok uhájit a čtyři minuty před koncem ještě pojistit druhou brankou. Rozhodně dnes ale nebyli lepší, spíš šťastnější, neboť hosté v přesilovce za stavu 0:1 trefili tyč. Kdyby vyrovnali, duel by se jistě vyvíjel jinak.

59:50
    Střela Lawrence Piluta byla tečována do ochranné sítě.

59:15
    Domácí jen vyhazují puk ven ze třetiny a hlídají svůj náskok.

59:00
    Nyní jeden z hráčů jen vyhodil puk tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

58:38
    Dvakrát zkoušeli domácí trefit prázdnou svatyni, ani jednou nebyli úspěšní.

58:13
    Hosté to zkouší v šesti bez brankáře.

58:02
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Čeljabinsk uzamkl protivníka v jeho třetině, avšak k žádné střele se nepropracoval.

56:44
    Hosté očekávali zakázané uvolnění, ale rozhodčí rozpažil a musí se tak hrát dál.
    55:57 Damir ŽAFJAROV - 2:0

55:57
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Miele zavezl puk do pásma, posunul jej za sebe na najíždějícího DAMIRA ŽAFJAROVA, který nabruslil do levého kruhu na vhazování a zamířil přesně nad rameno klečícího gólmana.
    Asistence: Andy Miele.

54:53
    Rychlý brejk Traktoru byl zastaven, domácí poslali puk za Willovu branku a jeho spoluhráči tak musí začít znovu.

54:26
    Kotouč končí za brankou Čeljabinsku, oba celky střídají.

53:45
    Jeden z hráčů Novgorodu pálil od pravého mantinelu, pak dojel ještě odražený puk a snažil se trefit vzdálenější horní roh, ale neuspěl.