Třinec – Sparta | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) |
Mountfield HK – Kometa Brno | 6:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Plzeň | 3:6 (kon.) |
Pardubice – Motor ČB | 3:2 (po pr.) |
Ústí n/L – Třebíč | 0:4 (kon.) | | | Havířov – Kolín | 3:2 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 3:4 (po pr.) |
Prostějov – Kladno | 4:5 (po pr.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 5:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Přerov | 1:4 (kon.) |
Kadaň – Vrchlabí | 1:5 (kon.) | | | Sokolov – Šumperk | 8:1 (kon.) |
Barys – Soči | 2:0 (kon.) | | | Novosibirsk – Spartak Moskva | 2:0 (kon.) | | | Omsk – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Jaroslavl – Čerepovec | 5:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Minsk | 1:5 (kon.) | | | N.Novgorod – Čeljabinsk | 2:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Kunlun | 3:2 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Magnitogorsk | 2:6 (kon.) |
Zvolen – Nitra | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 5:2 (kon.) | | | Poprad – Košice | 2:6 (kon.) |
Vlci Žilina – SR 18 | 9:2 (kon.) |
konec
Avangard Omsk
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
Ak Bars Kazaň
51:46
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Corban Knight – 2 min., podrážení).
|
|
51:24
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nigel Dawes – 2 min., sekání).
|
|
30:49
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / porušení postupu vhazování).
|
|
28:41
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Danis Zaripov.
|
|
26:32
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Nail Jakupov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
22:02
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Viktor Tichonov – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
|
|
21:34
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Běreglazov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
00:36
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
2. Kaski (Knight, Boucher), 34. Knight (Gončarov, Zernov), 36. Pokka (Knight, Chochlačov)
Rozhodčí: Akuzovskij, Ravodin – Ivanov, Zacharenkov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Hrubec (Bobkov) – Jemelin (C), Šaripzjanov, Pokka, Běreglazov, Čudinov, Kaski, Gončarov – Chochlačov, K. Kostin, Knight (A) – Jakupov, Boucher, Zernov – K. Semjonov, Šumakov, Dědunov – A. Potapov (A), Kablukov, Jaremčuk – N. Komarov.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Biljalov (Reideborn) – Judin, Rukavišnikov, Jarullin (A), Wikstrand, Chenkel, Pedan, Žuravljov – Zaripov (C), Galijev, Voronkov – S. Da Costa, V. Tichonov, Dawes – Lukojanov (A), Burmistrov, M. Gluchov – Dyňak, Cormier, K. Petrov – Fisenko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Biljalov (Reideborn) – Judin, Rukavišnikov, Jarullin (A), Wikstrand, Chenkel, Pedan, Žuravljov – Zaripov (C), Galijev, Voronkov – S. Da Costa, V. Tichonov, Dawes – Lukojanov (A), Burmistrov, M. Gluchov – Dyňak, Cormier, K. Petrov – Fisenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Akuzovskij, Ravodin – Ivanov, Zacharenkov
Diváci:
David Suchý