Ústí n/L – Třebíč 0:4 (kon.) | Havířov – Kolín 3:2 (kon.) | Jihlava – Slavia 3:4 (po pr.)
Prostějov – Kladno 4:5 (po pr.) | Vsetín – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 1:4 (kon.)
Kadaň – Vrchlabí 1:5 (kon.) | Sokolov – Šumperk 8:1 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
HC Frýdek-Místek
Úterý 01.12.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance Liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  57:43
  Gorčíkovi byl však již před tím signalizován faul a domácí útočník si půjde ještě sednout na dvě minuty za sekání.
   
  55:12
  Frýdek-Místek v šesti proti třem!
   
  54:53
  A pozor, Vsetín se bude po dobu devětačtyřiceti vteřin bránit ve třech pěti. Viníkem této situace je vsetínský útočník Patrik Macha, jenž fasuje dvě minuty za podrážení.
   
  53:42
  Daniel Kurovský si svým postupem útočným pásmem vykoledoval faul, dvě minuty za nedovolený zákrok obdržel Šimon Jenáček a Frýdek-Místek může pomýšlet na další snížení.
  50:47 Kryštof STUCHLÍK - 5:2
   
  50:47
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Smolný moment pro brankáře Málka, jen nejprve úspěšně vyrážečkou zasáhl, ale puk se odrazil do jeho vlastní branky. Každopádně brance Frýdku-Místku předcházelo nahození Hamana, do kterého vložil hůl KRYŠTOF STUCHLÍK. Asistence: Filip Haman, Lukáš Kaukič.
  46:53 Jan KLOZ - 5:1
   
  46:53
  Vsetín právě vstřelil branku!
  První formace Vsetína nyní rozebrala obranu Frýdku-Místku. Už předcházející akce byla velice slibná a k dokonalosti chyběla přesnější koncovka Gorčíka. Valaši však zůstali na kotouči a na konci vsetínského náporu byl podruhé v utkání JAN KLOZ, jenž navyšuje náskok domácích na rozdíl čtyř branek. Asistence: Roman Půček, Tom Ondračka.
  43:39 Jan KLOZ - 4:1
   
  43:39
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Tak tohle byla nádherná akce v podání domácích Valachů! Vše začalo v rohu útočného pásma u Půčka, jenž poslal puk mezi kruhy Bartko, ten se však vůbec neukvapil a vyšperkoval pozici JANU KLOZOVI, jenž trefil odkrytou brankou Frýdku-Místku, tohle byla doslova demontáž rysí obrany. Asistence: Jan Bartko, Roman Půček.
  40:41 David BŘEZINA - 3:1
   
  40:41
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Lepší start do třetí třetiny si snad ani domácí nemohli přát! Hned z prvního útoku Vsetín zvyšuje na rozdíl dvou branek. Gorčík zavezl puk od útočného pásma, kde se přes Pechance dostal na hůl DAVIDA BŘEZINY, ten s ledovým klidem poslal puk mezi Raškovými betony do branky, a oslavil tak návrat do vsetínské sestavy po zranění. Asistence: Sebastian Gorčík, Tom Ondračka.
   
  38:09
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Patrik Husák – 2 min., hrubost).
   
  37:26
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Půček – 2 min., podrážení).
  36:23 Sebastián GORČÍK - 2:1
   
  36:23
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Zvýšená aktivita však Vsetínu přeci jen nese ovoce! Za brankou Frýdku-Místku vybojoval puk Pechanec a nasměroval jej SEBASTIANU GORČÍKOVI, jenž z voleje nekompromisně zavěsil, tady byl Raszka bez šance. Asistence: Antonín Pechanec.
   
  33:10
  Šedivý nyní vypálil z předbrankového prostoru, Málek vyrazil a vedoucí branku měl na hokejce Mikulík, naštěstí pro Vsetín minul!
   
  29:07
  Vsetínská obrana nyní může děkovat brankář Málkovi, jenž vychytal zcela osamoceného Kofroně, když proti němu zasáhl vyrážečkou.
  25:06 Daniel KUROVSKÝ - 1:1
   
  25:06
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno! Vsetínská obrana zapomněla na DANIELA KUROVSKÉHO, jenž se osamocen rozjel vstříc Málkovi a zasunul puk mezi betony. Asistence: Jakub Michálek, Radek Veselý.
   
  22:26
  Přesilová hra pro hosty, dvě minuty za sekání nafasoval Jakub Babka.
   
  14:12
  Přesilová hra hostů je minulostí, dvě minuty pro Davida Klimšu za podrážení.
   
  13:57
  Veselého střelu nyní Málek vyrazil a byl připraven krotit i dorážku v podání Tomiho! Výborný zákrok brankáře Vsetína.
   
  12:47
  Nyní se bude vylučovat na vsetínské straně, dvě minuty za sekání obdržel Vojtěch Šilhavý.
   
  11:00
  Martynek nyní využil zaváhání vsetínského obránce Kudělky, dosprintoval do útočného pásma pro kotouč a naservíroval jej Peterkovi, mladý útočník ve službách třinecké farmy ovšem z voleje přestřelil branku Vsetína!
  07:43 Roman VLACH - 1:0
   
  07:43
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Dlouho to vypadalo zle, ale nakonec se Vsetín v přesilové hře raduje! Valaši se poprvé v početní výhodě dokázali usadit v útočném pásmu a přihrávku na volej z hole Březiny zužitkoval náramně ROMAN VLACH, když Raszku překonal střelou z pravého kruhu. Asistence: Jan Bartko, Sebastian Gorčík.
   
  05:51
  Vsetín si zahraje první přesilovou hru v utkání, postup Půčka nedovoleně zastavil Mikko Vainonen a fasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 8. R. Vlach (Bartko, Gorčík), 37. Gorčík (Pechanec), 41. Březina (Gorčík, Ondračka), 44. J. Kloz (Bartko, Půček), 47. J. Kloz (Půček, Ondračka) – 26. Kurovský (J. Michálek, R. Veselý), 51. Stuchlík (Haman, Kaukič)


  VHK ROBE Vsetín: Málek (Gába) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A), Jenáček – Březina, Pechanec, Gorčík – R. Vlach, J. Kloz, Půček – Machač, Kucharczyk (A), Babka – Hořanský, Šilhavý, Vítek.
  HC Frýdek-Místek: Raszka (Suchánek) – Vainonen, Haman, Husák, Hrachovský, Zahradníček, J. Michálek – Kofroň, Mikulík (C), Šedivý – Tomi, R. Veselý, Klimša (A) – Kurovský, Peterek, Martynek (A) – Kaukič, Stuchlík, Raška – Matiaško.

  Rozhodčí: Jechoutek, Barek – Polák, Vašíček