Zvolen – Nitra 4:3 (2:0 po s.n.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Poprad – Košice 2:6 (kon.)
HK Poprad
2:6 (0:5, 1:1, 1:0)
HC Košice
sk Úterý 01.12.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

59:31
    V závere tretej tretiny prichádza popradské vylúčenie. Dominik Kramár dostáva menší trest za držanie.

55:42
    V závere dá sa povedať zápasu Košičania získavajú presilovku. Dávid Skokan dostáva dve minúty za držanie.

49:22
    James Livingston sa tlačil do bránkoviska, snažil sa to pretlačiť aj cez Riečického, ale napokon bránka bola úmyselne posunutá Miroslavom Novotom a je z toho dvojminútový trest.

45:54
    Poprad má presilovkovú možnosť. Marek Baránek dostáva dve minúty za krosček.

38:45
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Dalhuisen – 2 min., podrazenie).

28:14
    Poprad získava presilovku. Patrik Frič dostáva dve minúty za držanie hokejky.

24:09
    Košičania majú presilovkovú príležitosť. Popradčania pochybili v striedaní a hráčska lavica dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

16:26
    Nedisciplinovanosť Popradčanov sa prejavuje aj ďalším vylúčení. Mike Dalhuisen je vylúčený na dve minúty za hrubosť.

12:38
    Po dlhej popradskej presilovke majú príležitosť početnej prevahy aj oceliari. Marcel Haščák dostáva dve minúty za seknutie.

08:20
    No, kamzíci majú k dispozícii dlhú presilovku piatich proti trom. Radek Deyl dostáva 2+2 za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

08:08
    Poprad má príležitosť na vyrovnanie. Marek Baránek dostáva dve minúty za podrazenie.

03:29
    Košičania boli pár desiatok sekúnd aktívnejší, no budú hrať v oslabení. Bruno Mráz použil nedovolený obranný zákrok a dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 37. Haščák (Skokan), 48. Dalhuisen (Haščák, Skokan) – 6. Réway (Chovan, Mráz), 14. Klhůfek (Chovan), 15. Frič (Pavlin), 16. Belluš (Vrábeľ), 17. Mráz (Chovan, Klhůfek), 31. Mráz (Belluš)

HK Poprad: Rychlík (15. Vošvrda) – Repe, Drgoň, Dalhuisen, Brejčák, Hudec, Kramár, Česánek – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Hajnik
    HC Košice: Riečický (Sedláček) – Pavlin, Baránek, Michalčin, Růžička, T. Slovák, Deyl, Novota, Cibák – Réway, Mráz, Michal Chovan – Frič, Pospíšil, Klhůfek – Belluš, Vrábeľ, Jokeľ – Nagy, Havrila, Krasničan

Rozhodčí: Stano, Tvrdoň – Synek, Stanzel