Chabarovsk – Spartak Moskva 6:2 (kon.) | Novosibirsk – Soči 2:1 (po pr.) | Riga – Čeljabinsk 3:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Dynamo Moskva 2:7 (kon.) | Magnitogorsk – Petrohrad 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 1:6 (kon.)
CSKA Moskva – Minsk 2:4 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 2:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 03.12.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz, Podolsk • KHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na početnou! (19:51:51)

Na jižním předměstí Moskvy je dohráno, Nižnij Novgorod zaslouženě vítězí nad domácím Viťazem 3:2 a připisuje si do statistik už pátou výhru z posledních šesti utkání. Hosté po relativně vyrovnané první třetině převzali otěže utkání a po většinu následujících čtyřiceti minut soupeře kontrolovali a nepouštěli jej do větších gólových šancí.

59:53
    Puk se do prázdné branky pokusil dopravit sám gólman Torpeda Tichomirov, kotouč však po jeho výhozu dojel jen těsně za domácí modrou čáru. Je rozhodnuto.

59:35
    Teď, nebo nikdy! Sjomina za brankou podrazil Mark Marin (NNO), který tak v závěru oslabuje svůj výběr.

59:07
    Mohlo být z rozhodnuto, ale jeden z hostujících borců ze středního pásma opuštěnou klec minul!

58:58
    A nyní se jim ani nedaří se před Tichomirovem vůbec udržet, čas na vyrovnání se jim rychle krátí.

58:42
    Tohle už asi domácí nezvládnou, stále se jim nedaří na Tichomirova vyslat nějakou nebezpečnější střelu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:35
    Andy Miele vyhodil puk za branku a odjel střídat, Viťaz si bere pryž na své hole. Uvidíme, co vymyslí.

56:59
    Torpedo odráží jeden domácí výpad za druhým, Viťaz nehází ručník do ringu a snaží se ještě vyrovnat.

56:45
    Torpedo vyhodilo kotouč do rohu za Ježovovou svatyní, kam pro něj zajíždí jeden z domácích borců.

55:58
    Gól Viťazu vlil oběma celkům krev do žil, hraje se v rychlejším tempu a oba celky se snaží útočit.
    54:55 Fjodor MALYCHIN - 2:3

54:55
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Tak pozor, tohle možná ještě bude drama! Na rozdíl jedné jediné branky pět minut před koncem snižuje FJODOR MALYCHIN, který z mezikruží za Tichomirova doklepl odražené zakončení Mojsejeva z pravé strany – 2:3! Uvidíme, jestli se domácím podaří gólmana soupeře překonat i potřetí! Asistence: Danila Mojsejev, Jegor Voronkov.

54:38
    Hraje se nahoru dolu, Viťaz srovnal krok se soupeřem a ani jednomu týmu se nedaří si přivlastnit puk.

53:58
    Novgorod je momentálně aktivnějším týmem na ledě, drží se v útoku a nepouští soupeře ke kotouči.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 40. Tedenby, 55. Malychin (Mojsejev, Voronkov) – 16. Marin (Čechovič, Ch. Wideman), 17. Miele (Žafjarov), 36. Čechovič (Szwarz, Ch. Wideman)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Todykov) – Jeřábek, Pylenkov, Katičev, Hultström, Golovkov (A), Borodkin, Voronkov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – A. Sjomin (C), Mojsejev, Malychin – Děrgačov, Smolin, Laričev – V. Popov, Arťuchin (A), Grebenščikov – Ivanjuženkov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Melničuk) – Ch. Wideman, Austin, Orlov, Marin, Mišarin, Aljajev, Fedotov – Miele, Čechovič, Žafjarov (A) – Šenfeld (C), Kloos, Szwarz – Varnakov, Pereskokov, Belevič – Gončaruk, Urakov (A), Verjajev.

Rozhodčí: Belov, Fraňo – Berseňov, Judin.