Jihlava – Kolín 6:0 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Vsetín 3:2 (po pr.) | Frýdek-M. – Slavia 4:2 (kon.) | Kadaň – Přerov 3:2 (4:3 po s.n.)
Sokolov – Kladno 3:4 (1:2 po s.n.) | Šumperk – Vrchlabí 1:6 (kon.) | Třebíč – Poruba 2011 4:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Baník Sokolov
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
Sobota 05.12.2020, 17:00Chance Liga • 15. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    61:55
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Plekanec – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
     
    61:30
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Otakar Šik – trestné střílení, sekání).
     
    58:14
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomáš Rohan – 2 min., vysoká hůl).
    Necelé dvě minuty přesilovka pět na tři pro Kladno!
     
    57:52
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Kadeřávek – 2 min., sekání).
     
    54:22
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Vševolod Sorokin – 2 min., zásah do nohou).
     
    36:57
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Martin Kehar – 2 min., podrážení).
     
    32:44
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matyáš Filip – 2 min., faul kolenem).
     
    28:15
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., podrážení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    22:56
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Tomáš Vildumetz.
     
    12:43
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (František Klejna – 2 min., hákování).
     
    11:27
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Otakar Šik – 2 min., vysoká hůl).
     
    07:11
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jaromír Kverka.

    David Suchý

    Branky a nahrávky: 12. Kadeřávek, 22. Vrána (Jiskra, D. Zeman), 47. T. Rohan (Kropáček, Klejna) – 15. Hajný (Šapovaliv, Š. Jelínek), 27. Račuk (Pitule), 51. Melka (Plekanec, S. Zacharčuk), rozh. náj. Filip

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   Adam Kubík (KLA)
    0:1   Otakar Šik (SOK)
    2. série:
    0:1   Tomáš Guman (KLA)
    1:1   Jakub Vrána (SOK)
    3. série:
    1:2   Matyáš Filip (KLA)
    1:2   Jakub Konečný (SOK)
    4. série:
    1:2   Tomáš Pitule (KLA)
    1:2   Martin Kadlec (SOK)
    5. série:
    1:2   Antonín Melka (KLA)
    1:2   Patrik Kadeřávek (SOK)


    HC Baník Sokolov: Cichoň (Krbeček) – Kadeřávek, D. Zeman, Sýkora, Houdek, A. Rulík, Klejna, Klodner – Šik, Kverka (A), M. Kadlec – Osmík, Vildumetz, Prymula – Kropáček, T. Rohan (C), Švec – Konečný, Vrána, Jiskra.
    Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, S. Zacharčuk, Zelingr, Kehar (A), V. Sorokin, Ticháček, Štochl – Guman, Plekanec (C), Melka – Račuk (A), Pitule, Hlava – Hajný, Filip, Kubík – Šapovaliv, Š. Jelínek.

    Rozhodčí: Valenta, Šindel – Jindra, Bělohlav