Levante – Getafe 3:0 (kon.) | Sevilla – Real Madrid 0:1 (kon.) | Atlético – Valladolid 2:0 (kon.)
Cádiz – Barcelona 2:1 (kon.)
Levante UD
3:0 (2:0)
Getafe CF
Sobota 05.12.2020, 14:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španělská LaLiga • 12. kolo

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou! (16:00:09)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 3:7. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:13.

Na tenhle zápas budou chtít fotbalisté Getafe hodně rychle zapomenout. Od jeho začátku se jim totiž vše sypalo pod rukama. Začalo to už v 5. minutě, kdy otevřel skóre Roger Martí a gólové situaci navíc předcházela vysoká noha Chemy, za kterou byl hostující obránce vyloučen. Domácí pak zužitkovali přesilovku v 17. minutě, kdy si na přihrávku za obranu naběhl Dani Goméz, jenž při zakončení nezaváhal. Od té chvíle v podstatě nebylo o výhře Levante pochyb. Zvlášť, když v 57. minutě zvýšil na 3:0 Jorge De Frutos. Kalich hořkosti až do dna si pak hostující celek vypil v 77. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Dakonam. Fotbalisté Levante se radují z plného bodového zisku teprve podruhé v sezóně a udělali důležitý krok k opuštění sestupových vod.

90+3

90+2
    Z levé strany centroval Rubén Rochina. Hosté míč odvrátili do autu.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty!

89
    Po rohovém kopu se dostal k hlavičce jeden z hráčů Levante. Zamířil nad břevno.

89
    Morales hledal přihrávkou z levé strany Sergia Leona. Před ním zachraňoval bránící hráč. Roh pro domácí...

88
    Žlutou kartu dostává Marc Cucurella (Getafe CF).

88
    Z té ale nic nebylo. U míče opět domácí tým.

87
    Hosté ale nyní podnikli protiútok a Rochina musel faulovat Patricka. Standardní situace pro Getafe.

86
    Hosté se už snaží především dohrát bez dalšího inkasovaného gólu a všech osm hráčů zalezlo k pokutovému území. Hráči Levante tento prostor obehrávají a po delší době si užívají poklidný závěr utkání.

84
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází John Patrick.

83
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Edgar Sevikjan.

81
    Soria nyní vyběhl daleko z brány a odpálil míč do bezpečí i se Sergiem Leonem. Domácí hráč zůstává ležet na trávníku a rozhodčí raději přerušil hru.

80
    Po vyloučení Dakonama se už asi bude hrát na jednu bránu. Po zpětné přihrávce De Frutose pálil Mickaël Malsa a skvělý zákrok si připsal Soria. Dorážka Sergia Leóna pak skončila na břevně!

79
    Volného prostoru na levé straně využil Carlos Clerc, který posílal před bránu přízemní centr. K míči chyběl kousíček Sergiovi Leónovi.

77
    Hostům se dnes vše sype! Djené Dakonam dostal za šlapák na Rochinu druhou žlutou kartu a to znamená vyloučení. Getafe tak bude pokračovat jen s osmi hráči v poli!

76
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Sergio León.
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Coke, přichází Jorge Miramón.