Novosibirsk – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Barys – Viťaz 3:2 (1:0 po s.n.) | Čerepovec – Omsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Kazaň – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 06.12.2020, 11:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek druhé adventní neděle. (14:17:11)

Československá stopa v utkání

Dnešního duelu se nezúčastnil žádný český ani slovenský hokejista.

Využití: 1 – 0

Prodloužení tak trvalo jen něco málo přes minutu, hosté v něm rozhodli o svém vítězství a bonusovém bodu. Z celkového pohledu je remíza spravedlivá, bod navíc někdo získat musí vždy.

61:11 Jegor KORŠKOV - 3:4

61:11
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Gól je uznán. Alexej Marčenko nejprve přinutil Säteriho k zákroku, pak objel branku a pokusil se zasunout puk za čáru, domácí brankář rychle položil ke své levé tyči beton, ovšem Marčenko puk vydoloval a JEGOR KORŠKOV jej rychle doklepl do prázdné brány.
    Bez asistence.

61:11
    Potřetí je dnes zkoumáno video.

60:24
    První střelecký pokus prodloužení mají na svědomí domácí, Edward Pasquale vyráží vyrážečkou.

60:01

Hosté po čtyřech minutách třetí části zvýšili své vedení a vypadalo to, že si dokráčí pro výhru, ale opak byl pravdou. Domácím nebyl sice nejprve uznán gól, ale to je nezlomilo a dvěma zásahy skóre vyrovnali. Poté měly oba týmy velké šance na to, aby strhly vedení na svou stranu, nestalo se a duel tak jde do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Hosté ještě zatápí soupeři a drží puk v útočném pásmu.

58:29
    Jegor Korškov vyrazil sám na brankáře, zkusil kličku do bekhendu, ale nezvedl dostatečně puk, takže Säteri zasáhl levým betonem.

58:10
    A domácí brankář vyráží vyrážečkou střelu z dálky.

58:02
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Denis Alexejev objel branku a zkoušel překvapit Säteriho, ale kotouč mu ujel.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 9. Puustinen (Jokipakka, Ruohomaa), 51. Romancev (Puustinen, Jokipakka), 53. O. Li (Chochlov) – 17. Kraskovskij, 35. Kraskovskij (Lander, Rafikov), 44. Tkačjov (Kajumov), 62. Korškov

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (A. Achmetov) – Jermakov, Jokipakka, K. Alexejev, Chochlov, J. Chabarov (A), Timašov, Ilja Morozov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Romancev, V. Komarov, O. Li – Česalin (C), Sajustov (A), Jormakka – Dubakin, Torčeňuk, Šaškov – Ovčinnikov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – A. Marčenko, Rafikov, M. Osipov, Barancev, Malyšev, Misjul, Savčenko, Čerepanov (A) – J. Averin (C), Tkačjov, Kajumov – Kraskovskij (A), Lander, Korškov – Kovalenko, Alexejev, Kudrjavcev – Iljenko, Ivanov, Berjozkin.

Rozhodčí: Bondar, Ovčinnikov – Sysuev, Parikov