HC Slovan – Nové Zámky 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Čtvrtek 10.12.2020, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo

V tretej tretine sme gól nevideli, síce jedno vylúčenie na strane domácich, no hostia s presilovkou nevedeli nič urobiť. Slovan sa už nikam neponáhľal, hostia akoby bránili, brankári v tretej tretine toho veľa ukazovať nemuseli. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 8:3, celkom 28:23, dobrú noc z Bratislavy priaznivcom športu želá Vladimír Korduliak. (20:22:03)

59:42
    Bačikov strelecký pokus minul cieľ.

59:03
    Västilä vystrelil od modrej z jej stredu po ľade, Parks puk usmernil do rohu klziska.

58:34
    Kiviaho na striedačke, hostia hrajú power play bez brankára.

58:04
    Oddychový čas hostí, ktorí spriadajú plány na záver tretej tretiny.

56:27
    O'Donnell vystrelil príklepom z vnútornej strany od ľavého kruhu, Kiviaho cez betón poslal puk do rohu klziska.

55:05
    Oba tímy hrajú na bezpečnú obranu, akoby sme už efektné strely na tú ktorú bránku vidieť nemali.

53:01
    Konečne strela na bránku, z ľavej strany od kruhu žabku poslal na bránku hostí Kundrík, Kiviaho mal odkrytý výhľad a puk mu starosti nenarobil, bezpečne ho schoval vo svojej rukavici.

52:35
    Brankári sa nudia, chlapci naháňajú puk a čas plynie.

49:21
    Nemáme konca kraja so zakázaným uvoľnením, vhadzujeme po pravici Kiviahoa.

49:01
    Opäť puk na zakázané uvoľnenie, hra sa nám začala kúskovať.

48:54
    Vhadzovanie pred Parksom si zopakujeme, avšak na druhej strane, zakázané uvoľnenie belasých.

48:44
    Garde sa vymenilo, zakázané uvoľnenie Slovan, vhadzujeme po ľavej ruke Parksa.

48:15
    Nové Zámky striedať nemôžu, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po pravej ruke Kiviahoa.

47:39
    Meszároš poslal puk pred bránku hostí, Harris sa snažil zakončiť z otočky po ľade, Kiviaho v rozkľaku puk cez ľavý betón schoval pod svoju rukavicu.