Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:9 (kon.) | Sokolov – Vsetín 4:3 (po pr.)
Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 12.12.2020, 17:00 • Zimní stadion Kolín • Chance liga • 8. kolo

Konec zápasu. (19:04:59)

59:59
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Tůma – 2 min., vysoká hůl).

59:00
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ještě v poslední minutě hosté skórují a snižují skóre na 4:2. Autorem této branky je důrazný MICHAL TRÁVNÍČEK. Bez asistence.
    59:00 Michal TRÁVNÍČEK - 4:2

56:01
    Zakázané uvolnění Kozlů.

55:33
    Hra přerušena, puk byl tečován do ochranné sítě nad Sejpalovou brankou.

54:15
    Zakázané uvolnění hostů.

51:21
    Ofsajd hostů.

50:42
    Šance na kolínské straně, Hamalčík puk chytá a pozastavuje hru.

50:24

48:37
    2 na 1 se dostali kolínští hráči. Jakub Petržílka nahrál Janu Stehlíkovi, který měl v této akci poslední slovo, ale opět šanci neproměnil.

48:33

48:28
    Zakázané uvolnění kolínského celku.

47:46
    Další přesun kolínského celku byl přerušen ofsajdem.

47:41
    Hosté znovu vyhazují puk na druhou stranu hřiště.

47:26
    Domácí se ustálili u Hamalčíka.

46:39
    Na druhé straně byl v dobré střelecké pozici Jan Stehlík, ale šanci neproměnil.

46:05
    Znovu jsou mimo svou třetinu, dokonce Michalu Trávníčkovi se povedlo zaútočit. Ale ke střele ho domácí nepustili.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 6. Zdeněk (Štohanzl, Blaha), 8. L. Krejčík (Zumr, Stehlík), 14. Husa (Jankovský, Z. Král), 24. Jankovský (Z. Král, Šafránek) – 28. J. Drtina (Severa, Š. Havránek), 59. Trávníček (Vrdlovec)

SC Marimex Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Váchal, Pýcha, Zdeněk – Jankovský, Z. Král, Šafránek (C) – L. Krejčík (A), Zumr, Stehlík (A) – Síla, Štohanzl, Petržilka – Semirád, R. Martínek, Němec.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – M. Voženílek, Vl. Brož (A), Š. Havránek, J. Drtina (A), Vala, Pika, Zich – Pšenička, Vrdlovec, Tůma – Trávníček (C), Matějček, Severa – O. Bláha, G. Szturc, Protasenja – Grim, Furch, Tlačil.

Rozhodčí: Luděk Pilný, Jan Jaroš – Milan Jindra, Petr Bělohlav