K. Vary – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Litvínov 6:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 1:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 2:6 (kon.) | Motor ČB – Mountfield HK 3:5 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
1:3 (0:0, 1:3, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 13.12.2020, 18:30 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 27. kolo

54:34
    Kometa dostává jednu z posledních příležitostí, jak se vrátit do zápasu. Dvě minuty za podrážení fasuje David Musil.

46:41
    Přesilovka Komety končí, dvě minuty za zásah vysokou holí do tváře Gernáta fasuje brněnský útočník Peter Schneider.

45:23
    Téměř tři minuty hry bez přerušení končí faulem třineckého Zadiny, jenž obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

32:13
    Dlouhou pasáž bez přerušení likviduje vyloučení brněnského Libora Hájka, jenž obdržel dvě minuty za podrážení. Třinec čeká po komerční pauze druhá početní výhoda v dnešním utkání.

22:52
    Třinec si zahraje první přesilovou hru v utkání, dvě minuty za krosček pro Michala Barinku.

15:46
    Poprvé v dnešním utkání se vylučuje a přesilovou hru si zahraje domácí tým. Menší trest za sekání fasuje Vladimír Dravecký.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 25. Vincour (Klepiš, Pyrochta) – 22. Roman (O. Kovařčík, Jaroměřský), 24. Hrňa (Martin Růžička, Gernát), 33. P. Vrána (Hrňa, Gernát)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – J. Zbořil (A), Pyrochta, Hájek, O. Němec (A), Gulaši, F. Král, Barinka – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller – Vincour, Klepiš, Schneider – Plášek ml., Brabenec, L. Horký – Kunc, F. Dvořák, Šoustal.
    HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Zadina, Marcinko, Hrňa – Roman, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Jašek, Dravecký (A) – Kofroň.

Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Bryška, Axman