K. Vary – Mladá Boleslav | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Vítkovice – Litvínov | 6:2 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 1:2 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 2:6 (kon.) | | | Motor ČB – Mountfield HK | 3:5 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 1:4 (kon.) |
Kometa Brno – Třinec | 1:3 (kon.) |
Ufa – Novosibirsk | 3:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 0:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Barys | 2:4 (kon.) |
Čerepovec – N.Novgorod | 3:0 (kon.) | | | Kunlun – Minsk | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) |
Soči – Spartak Moskva | 3:4 (kon.) | | | Viťaz – Omsk | 4:3 (kon.) | | | Kazaň – Jokerit | 4:1 (kon.) |
EC-KAC – Bratislava Capitals | 2:3 (kon.) |
Nové Zámky – Košice | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Nitra | 2:4 (kon.) | | | Detva – Zvolen | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Banská Bystrica – HC Slovan | 1:5 (kon.) | | | Miskolc – Lipt. Mikuláš | 3:4 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 2:3 (0:3 po s.n.) |
SR 18 – Vlci Žilina | 0:0 (odl.) |
MB HOKEJ – Kroměříž | 0:0 (17:00) |
konec
Salavat Julajev Ufa
3:1
(1:1, 2:0, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
54:36
|
Domácí vzápětí dostávají šanci na reparát, Dmitrij Sajustov (SIB) je vyloučen za nedovolené bránění.
|
|
52:07
|
Novosibirsk bude hrát oslabení, Alexander Šarov (SIB) je trestán dvěma minutami za podrážení.
|
|
39:53
|
Ufa tedy půjde na pár desítek sekund do tří, trest za příliš mnoho hráčů odpyká Granlund (UFA).
|
|
38:45
|
Je to tak, kapitán domácího týmu Grigorij Panin (UFA) usedá na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.
|
|
09:28
|
Uvidíme další gól? Trest pro příliš mnoho hráčů jede za svůj tým odsedět útočník Danil Alaljkin (UFA).
|
|
05:19
|
Arťom Pimenov (UFA) vyhodil puk mimo hrací plochu, hru v početní výhodě si vyzkouší také hosté.
|
|
00:37
|
Přesilovku domácím nadělil Mikael Ruohomaa (SIB), jenž byl vykázán za držení.
|
Branky a nahrávky:
2. Kadějkin (M. Granlund, Hartikainen), 23. Koledov (Kadějkin, V. Žarkov), 27. Manninen (Larsen, Hartikainen) – 6. V. Komarov (Ruohomaa, Jokipakka)
Rozhodčí: Odinš, Ščeňov – Maximovskij, Judin.
Diváci: 2 762
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Tarasov) – Panin (C), Larsen, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Alexejev, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – V. Žarkov (A), Chochrjakov, Kadějkin – Baranov, Kugryšev, M. Vorobjov – Alaljkin, Pimenov, Kuzmin – Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasotkin) – Jokipakka, Jermakov, K. Alexejev, Gurkin, Ilja Morozov, Timašov, Achijarov, Jefremov (A) – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – O. Li, Romancev, N. Korotkov (A) – Sajustov (C), Česalin, Šaškov – V. Komarov, Dubakin, A. Jakovlev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasotkin) – Jokipakka, Jermakov, K. Alexejev, Gurkin, Ilja Morozov, Timašov, Achijarov, Jefremov (A) – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – O. Li, Romancev, N. Korotkov (A) – Sajustov (C), Česalin, Šaškov – V. Komarov, Dubakin, A. Jakovlev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Odinš, Ščeňov – Maximovskij, Judin.
Diváci: 2 762
Vojtěch Martinek
@mrtnkv