Ufa – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 2:4 (kon.)
Čerepovec – N.Novgorod 3:0 (kon.) | Kunlun – Minsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 3:4 (kon.) | Viťaz – Omsk 4:3 (kon.) | Kazaň – Jokerit 4:1 (kon.)

57:49
    Hostující klec zeje prázdnotou, Sibir už nemá co ztratit a zkusí štěstí v šesti!

57:22
    Morozov trefil levou tyč, Metsola se k ní nestihl přesunout včas! Od gólu chyběly milimetry!

54:36
    Domácí vzápětí dostávají šanci na reparát, Dmitrij Sajustov (SIB) je vyloučen za nedovolené bránění.

52:07
    Novosibirsk bude hrát oslabení, Alexander Šarov (SIB) je trestán dvěma minutami za podrážení.

39:53
    Ufa tedy půjde na pár desítek sekund do tří, trest za příliš mnoho hráčů odpyká Granlund (UFA).

39:53
    V Ufě sledujeme hodně zajímavou situaci! Výpad skončil čtvrtým gólem v síti Sibiru, který ale sudí po krátké konzultaci neuznali. Domácí totiž dle nich v průběhu brejku špatně střídali, a dostávají tak menší trest za příliš mnoho hráčů.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny!

38:45
    Je to tak, kapitán domácího týmu Grigorij Panin (UFA) usedá na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

35:16
    Kadějkin zakončoval v hodně nadějné pozici, hostující svatyni ale přestřelil!

32:57
    Tak tohle byl velký kiks domácího gólmana, který ale na poslední chvíli zvládl zachránit situaci! Metsola vyjel z brankoviště a rozehrál puk o mantinel přímo na hůl protihráče, jehož střelu z voleje pak hbitě vyrazil levou rukou!
    26:20 Sakari MANNINEN - 3:1

26:20
    Ufa právě vstřelila branku!
    Střelecké trápení domácího celku je definitivně pryč, Ufa po rychlém výpadu z dílny SAKARIHO MANNINENA vede nad Sibirem už o dvě branky! Finský forvard v domácím dresu zachytil dlouhou přihrávku, vyrazil před brankoviště a následně Säteriho překonal rychlým zakončením do vzdálenějšího horního rohu svatyně – 3:1! Asistence: Philip Larsen, Teemu Hartikainen.

23:23
    Manninen se dostal do úniku, jeho slabší zakončení ale jen lízlo beton finského gólmana!
    22:02 Pavel KOLEDOV - 2:1

22:02
    Domácí aktivitu rychle přetavují ve druhý gól a podruhé v utkání jdou do vedení! Tentokrát přesně mířil PAVEL KOLEDOV, který z hranice brankoviště bekhendem usměrnil pryž přesně do pravého horního rohu hostující klece – 2:1! Asistence: Alexander Kadějkin, Vladimir Žarkov.

19:00
    Poslední minuta první třetiny!

13:18
    Naumenkov se dostal do kvalitní pozice, jeho střela z voleje ale tři tyče hostující klece minula!

09:28
    Uvidíme další gól? Trest pro příliš mnoho hráčů jede za svůj tým odsedět útočník Danil Alaljkin (UFA).
    05:43 Viktor KOMAROV - 1:1

05:43
    Sibir právě vstřelil branku!
    Ani hosté přesilovkou nepohrdli, v Ufa Areně je vyrovnáno! Po krátké kombinaci se ke kotouči dostal VIKTOR KOMAROV, který následně z mezikruží propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně zaskočeného Metsoly – 1:1! Asistence: Mikael Ruohomaa, Jyrki Jokipakka.

05:19
    Arťom Pimenov (UFA) vyhodil puk mimo hrací plochu, hru v početní výhodě si vyzkouší také hosté.
    01:01 Alexandr KADĚJKIN - 1:0

01:01
    Finský útočník na trestné lavici nestrávil ani půl minuty, Salavat první početní výhodu přetavil v úvodní trefu a už na začátku druhé minuty jde do vedení! Bránící čtveřice Sibiru na ledě se rozpadla jako domeček z karet a pustila před brankoviště ALEXANDRA KADĚJKINA, který z bezprostřední blízkosti klece doklepl odražený puk za bezmocného Säteriho – 1:0! Asistence: Markus Granlund, Teemu Hartikainen.

00:37
    Přesilovku domácím nadělil Mikael Ruohomaa (SIB), jenž byl vykázán za držení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 2. Kadějkin (M. Granlund, Hartikainen), 23. Koledov (Kadějkin, V. Žarkov), 27. Manninen (Larsen, Hartikainen) – 6. V. Komarov (Ruohomaa, Jokipakka)

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Tarasov) – Panin (C), Larsen, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Alexejev, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – V. Žarkov (A), Chochrjakov, Kadějkin – Baranov, Kugryšev, M. Vorobjov – Alaljkin, Pimenov, Kuzmin – Soloduchin.
    HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasotkin) – Jokipakka, Jermakov, K. Alexejev, Gurkin, Ilja Morozov, Timašov, Achijarov, Jefremov (A) – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – O. Li, Romancev, N. Korotkov (A) – Sajustov (C), Česalin, Šaškov – V. Komarov, Dubakin, A. Jakovlev.

Rozhodčí: Odinš, Ščeňov – Maximovskij, Judin.

Diváci: 2 762