K. Vary – Mladá Boleslav | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Vítkovice – Litvínov | 6:2 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 1:2 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 2:6 (kon.) | | | Motor ČB – Mountfield HK | 3:5 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 1:4 (kon.) |
Kometa Brno – Třinec | 1:3 (kon.) |
Ufa – Novosibirsk | 3:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 0:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Barys | 2:4 (kon.) |
Čerepovec – N.Novgorod | 3:0 (kon.) | | | Kunlun – Minsk | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) |
Soči – Spartak Moskva | 3:4 (kon.) | | | Viťaz – Omsk | 4:3 (kon.) | | | Kazaň – Jokerit | 4:1 (kon.) |
EC-KAC – Bratislava Capitals | 2:3 (kon.) |
Nové Zámky – Košice | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Nitra | 2:4 (kon.) | | | Detva – Zvolen | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Banská Bystrica – HC Slovan | 1:5 (kon.) | | | Miskolc – Lipt. Mikuláš | 3:4 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 2:3 (0:3 po s.n.) |
SR 18 – Vlci Žilina | 0:0 (odl.) |
MB HOKEJ – Kroměříž | 0:0 (17:00) |
konec
Traktor Čeljabinsk
2:4
(0:1, 0:1, 2:2)
Barys Nur-Sultan
49:18
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Pontus Åberg – 2 min., vysoká hůl).
|
|
43:50
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Pavel Akolzin – 2 min., držení).
|
|
41:36
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Pontus Åberg – 2 min., sekání).
|
|
33:19
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Oleg Jevenko – 2 min., krosček).
|
|
27:47
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Pontus Åberg – 2 min., sekání).
|
|
15:36
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., podrážení).
|
|
12:09
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Dillon Heatherington – 2 min., krosček).
|
|
11:14
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Pavel Akolzin – 2 min., hrubost).
|
|
08:08
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ilja Karpuchin – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
46. Pilut (Åberg), 49. Sedlák (Hyka, Kravcov) – 10. R. Starčenko (Orechov), 30. Michajlis (R. Starčenko, Sagadejev), 43. Frattin (R. Starčenko, Orechov), 47. Videll (Lilja)
Rozhodčí: Belov, Bukin – Osipov, Ponamarenko
Diváci: 2880
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Will (Fedotov) – Tělegin, Pilut, Bailen (A), Karpuchin, S. Garejev, Alexejev, Jevenko – Åberg, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Kravcov – Osnovin, D. Iljin, Podkorytov – Kosov, Karlin, Avcin – Švarjov.
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Metalnikov, Šalapov, Heatherington, Samat Danijar, Makljukov (A), Orechov, Gajtamirov – Panjukov, Varone, Frattin – Lilja, Valk, Videll (A) – Michajlis, Sagadejev, R. Starčenko (C) – Asetov, Ševčenko, Akolzin – Musorov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Metalnikov, Šalapov, Heatherington, Samat Danijar, Makljukov (A), Orechov, Gajtamirov – Panjukov, Varone, Frattin – Lilja, Valk, Videll (A) – Michajlis, Sagadejev, R. Starčenko (C) – Asetov, Ševčenko, Akolzin – Musorov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Belov, Bukin – Osipov, Ponamarenko
Diváci: 2880
David Suchý