Ufa – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 2:4 (kon.)
Čerepovec – N.Novgorod 3:0 (kon.) | Kunlun – Minsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 3:4 (kon.) | Viťaz – Omsk 4:3 (kon.) | Kazaň – Jokerit 4:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
Red Star Kunlun
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Neděle 13.12.2020, 15:00 • Arena Mytišči, Mytišči • KHL

56:47
    Velká nepříjemnost pro Kunlun. Viktor Baldajev vyhodil puk takovým stylem, že se kotouč dostal mimo kluziště a málem ještě zasáhl napadajícího Brennana Menella do obličeje. To se naštěstí pro něj nestalo, proto jsou z toho jen dvě minuty.

44:30
    Jake Chelios a Maxim Suško si před brankou něco důrazně vyříkávali a oba dva si půjdou sednout na dvě minuty za hrubost.

42:16
    Dlouho ale Kunlun v pěti nehrál. Casey Wellman jde ven za podrážení.

38:12
    Hosté budou mít šanci před odchodem do kabin srovnat stav. Dvě minuty za podrážení dostává Jake Chelios.

27:00
    Minsk je o něco málo aktivnějším týmem a nyní to bude mít možnost potvrdit, jelikož dostává dvouminutovou početní výhodu po tom, co Casey Wellman inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení.

12:18
    Hosté se budou opět bránit. Roman Gorbunov je druhým vyloučeným hráčem Dinama, nyní dostává dvě minuty za krosček.

05:21
    Přesilová hra také pro Kunlun. Nedovolené bránění je trest, který nyní vidí Vladislav Koljačonok.

02:08
    Dinamo si zahraje dlouhou přesilovku pět na tři, která bude trvat přesně minutu a 44 sekund. Vjačeslav Leščenko jde ven na dvě minuty za sekání.

01:52
    Nepříjemnost pro domácí tým. Ethan Werek na konci druhé minuty fauloval a dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 36. Leščenko (Nikolišin, Toropčenko), 52. Shinkaruk (Collins) – 43. Spooner, 59. Děmkov (Prince, Spooner), rozh. náj. Kogaljov