Nové Zámky – Košice 0:1 (kon.) | Michalovce – Nitra 2:4 (kon.) | Detva – Zvolen 4:5 (1:2 po s.n.)
Banská Bystrica – HC Slovan 1:5 (kon.) | Miskolc – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Poprad – Trenčín 2:3 (0:3 po s.n.)
po s.n. (0:3)
HK Poprad
2:3 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 13.12.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Dukla Trenčín.
    Víťazným zásahom sa stal gól Aarona Berishu.

61:24
    Poprad má ďalšiu presilovku v predĺžení. Janne Kettunen dostáva dve minúty za podrazenie.

58:56
    Oddychový čas si berie tréner Peter Mikula.

58:56
    Poprad v závere tretiny dostáva tiež presilovkovú možnosť. Dve minúty za hákovanie dostáva Lukáš Paukovček.

56:51
    Trenčín má dobrú možnosť v závere na priklonenie misiek váh na vlastnú stranu. Za nečakané napadnutie dostáva dve minúty Petr Ulrych.

46:17
    Bjalončík sa pretlačil pred bránku, zakončil do betónu Lacouveeho, ktorý nemal puk pod kontrolou. Puk dorazil do brány Matúš Paločko, bolo to už však po prerušení hry a gól teda neplatí.

44:38
    Poprad kvalitne rozbehol svoju presilovku. V najväčšej šanci sa ocitol po Haščákovej prihrávke pred bránku Skokan, príležitosť však nepremenil.

43:54
    Poprad získava presilovú hru a nevyzerá to s hosťami dobre. Dve minúty za krosček dostáva Jozef Švec.

43:33
    Poprad dal gól!
    Popradčania vyrovnávajú stav stretnutia a začína sa odznova. Skokan vybojoval puk pri mantineli a bekhendom pekne našiel pred bránkou voľného MARCELA HAŠČÁKA, ktorý nezlyhal a suverénne prekonal Lacouveeho.
    Asistencia: Dávid Skokan.

39:24
    V závere druhej tretiny prichádza vylúčenie na strane Dukly. Dve minúty za podrazenie dostáva Erik Rajnoha.

36:50
    Počínanie Michaela Vandasa bolo trošku zbytočné. Vandas dostáva dve minúty za hákovanie.

33:42
    Kamzíci sa kontaktným gólom vracajú do zápasu. Ulrychova krížna prihrávka z obranného pásma prenikla s problémami na DÁVIDA SKOKANA, ktorý ostal zabudnutý trenčianskou defenzívou. Šiel sám na Lacouveeho a vychutnal si ho bekhendovým blafákom.
    Bez asistencie.

30:36
    Matej Paločko pekne naservíroval puk medzi kruhy Petrovi Bjalončíkovi, ktorý zakončoval z prvej. Strela mu však veľmi nesadla, Lacouvee úspešne zasiahol.

21:02
    Dalhuisen prenechal na ľavom kruhu Handlovskému, ktorý sa dostal k strele spomedzi kruhov a trafil žŕdku.

20:06
    Popradčania majú hneď skvelú možnosť na vyrovnanie. Za nedovolenú hru vysokou hokejkou si odsedí trest Enrik Švec a Poprad bude hrať presilovku piatich proti trom.

19:08
    V závere prvej tretiny získavajú kamzíci presilovku. Marek Valach to poňal veľmi emotívne a za vrazenie na mantinel dostáva trest 2+10.

18:30
    Trenčín dal gól!
    Trenčiansky dobrý výkon v prvej tretine je okorenený druhým gólom. Paukovček bol úspešný na buly v pásme, Lemcke strieľal od modrej čiary, Vošvrda betónom vyrazil strelu k MAREKOVI HECLOVI, ktorý úspešne dorážal do odkrytej časti brány.
    Asistencie: Justin Lemcke, Lukáš Paukovček.

09:28
    Svitana od mantinelu dobre prihrával pred bránku, kde bol zaparkovaný Skokan, ktorý si prehodil puk na lepšie miesto, následne už bol sám pred Lacouveem, no nezakončil úspešne.

04:26
    Dukla využíva presilovú hru a ujíma sa vedenia v zápase. Valach posunul medzi kruhy Kettunenovi, ktorý využil to, že OLIVER OKULIAR stál pred bránkou a úspešne tečoval letiacu strelu.
    Asistencie: Janne Kettunen, Marek Valach.

03:56
    Úvodný tlak Dukly v zápase vrcholí presilovkou. Patrik Svitana je dvomi minútami potrestaný za držanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 34. Skokan, 44. Haščák (Skokan) – 5. Okuliar (Kettunen, Valach), 19. Hecl (Lemcke, Paukovček), rozh. náj. Berisha