Wolverhampton – Chelsea 2:1 (kon.) | Manchester City – West Brom 1:1 (kon.)
Manchester City
1:1 (1:1)
West Bromwich Albion
Úterý 15.12.2020, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 13. kolo

Děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek večera! Dobrou noc. (22:57:21)

Senzace je na světě! West Brom dokázal ve druhé půli odolat drtivému tlaku Citizens, když zejména v závěrečných minutách měli domácí řadu gólových šancí, ale když už byli blizoučko gólu, Sam Johnstone vytasil několik fantastických zákroků. Hlavně díky němu tak má West Brom velmi cenný bodík do boje o záchranu.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Nathan Aké (Manchester City).

90+4
    Útočný výpad West Bromu zastavuje faul, ale zdá se, že Citizens už se do zakončení nedostanou.
    90+4. Fantastický zákrok Johnstona

90+4
    Neskutečné! Fantastický centr De Bruyneho našel na malém vápně zcela volného Sterlinga, jenž se položil do míče, ale jeho hlavičku Johnstone famózním zákrokem vyráží.
    90+3. Gündoğanova střela mířila těsně vedle

90+3
    Ilkay Gündoğan byl opět blízko druhému gólu, ale svůj pěkně kopnutý přímý kop na přední tyč poslal jen do boční sítě!

90+2
    Žlutou kartu dostává Kieran Gibbs (West Bromwich Albion).

90+2
    Velmi zajímavý přímý kop City z hranice vápna! Sawyers srazil Sterlinga, který šel ochotně k zemi a vybojoval si faul.
    90+1. Johnstone skvěle zneškodnil Gündoğanovu hlavičku

90+1
    Fantastický Johnstone! De Bruyneho centr na zadní tyč si našel Gündoğan, jehož hlavičku vyrazil brankář West Bromu na brankové čáře!

90
    Žlutou kartu dostává Lee Peltier (West Bromwich Albion).

90
    Trenér Pep Guardiola zuří mezi střídačkami a hádá se s rozhodčími, protože se mu nelíbí, že nastavují jen čtyři minuty!

90
    Zakroucený centr Cancela hledal zřejmě Jesuse, jenže skončil jen v náručí hostujícího brankáře.

89
    Austin mohl utéct do brejku po pravé straně, ale nikdo z unavených spoluhráčů ho nedoplnil. Hosté míč ztrácí, přesto získali cenné zkušenosti.

88
    Rodrigo hledal lehkým centrem Agüera, před kterým zakročil bránící hráč West Bromu.

87
    Citizens utekli do rychlého brejku, při kterém Stering jen přiklepl míč do strany na Agüera, jenž z hranice vápna míří těsně nad branku!