Frankfurt – Mönchengladbach 3:3 (kon.) | W. Brémy – Dortmund 1:2 (kon.) | Hertha – Mohuč 0:0 (kon.)
Stuttgart – Union Berlín 2:2 (kon.)
Werder Brémy
1:2 (1:1)
Borussia Dortmund
Úterý 15.12.2020, 20:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:26:46)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:13.

Je konec. Borussia Dortmund zvítězil na půdě Brém 2:1.
    Už v 5. minutě mohl otevřít brankový účet svým prvním gólem v seniorské kariéře Youssoufa Moukoko, ale na míč nedosáhl. Ve 12. minutě už ale hosté slavili, když se trefil Raphaël Guerreiro. Ovšem ve 28. minutě srovnal Kevin Möhwald. Následně předvedli oba brankáři krásný zákrok a gól v první půli už nepadl.
    V 50. minutě se Moukoko opět ocitl v šanci, ale ani tentokrát nedal branku. V 58. minutě se sice trefil Sancho, ale pouze z ofsajdu. V 71. minutě předvedl Pavlenka skvělý zákrok po hlavičce Reuse, ale v 78. minutě BVB získalo penaltu, kterou sice Reus neproměnil, ale následně ihned míč dorazil do prázdné branky. Konec utkání si už Borussia pohlídala.
    Dortmund porazil Brémy 2:1.

90+5

90+5
    Posléze se Marco Reus skvěle dostal po pravé straně až do vápna, kde naznačil střelu, ale míč si stáhl pod sebe a přihrál jej na Sancha, ale tomu se pokus vůbec nepovedl a letěl daleko vedle brány.

90+4
    Borussia získala balón na své polovině a zapojila do hry také brankáře Romana Bürkiho.

90+3
    Dortmund se zatím velice dobře brání a další nákop Brém končí u gólmana Bürkiho.

90+2
    Romano Schmid tentokrát poslal k zemi Łukasze Piszczeka a uviděl od sudího kartu žluté barvy.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90
    Ovšem standardní situace domácího celku nepřinesla nic nebezpečného. Posléze se Brémy sice opět dostaly k míči, ale zakončení Bittencourta po centru skončilo vedle.

89
    Tentokrát přišel faul ze strany hostů, kterého se dopustil Reus, když zezadu sejmul Eggesteina a může být rád, že neuviděl druhou žlutou kartu. Nicméně Brémy mají k dispozici volný kop.

87
    Nick Woltemade šel do skluzu velmi nemotorně a za jasný faul na Piszczeka uviděl žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Ömer Toprak, přichází Felix Agu.
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Jean Manuel Mbom, přichází Romano Schmid.

85
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Mats Hummels, přichází Dan-Axel Zagadou.
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Mateu Morey, přichází Łukasz Piszczek.

84
    Mats Hummels ukázal na střídačku, že potřebuje vystřídat, jelikož ho znovu chytil zadní sval, kvůli kterému vynechal pár zápasů v této sezóně.

83
    Jadon Sancho se po pravé straně vrhl do protiútoku, ale jeho následná přihrávka skončila pouze u obrany Brém.

82
    Domácí mužstvo drží míč na polovině soupeře a nyní to jsou právě Brémy, které musí útočit, neboť do druhého obdrženého gólu se spíše soustředily na obranu.