Havířov – Přerov 4:2 (kon.) | Slavia – Kolín 3:5 (kon.) | Prostějov – Vsetín 1:2 (po pr.)
Třebíč – Litoměřice 3:4 (po pr.) | Kladno – Jihlava 7:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 3:7 (kon.)
HC Slavia Praha
3:5 (1:4, 2:0, 0:1)
SC Marimex Kolín
Středa 16.12.2020, 17:00 • Zimní stadion Eden • Chance liga • 11. kolo

Hosté uzavřeli rok 2020 ziskem tří bodů. Jedná se o vůbec první venkovní výhru kozlů za tři body. Kozli uspěli zejména díky povedené první třetině. Slávisté nedokázali navázat na dobrou druhou část a hostům tak zůstávají všechny body. (19:23:32)

59:40
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Petr Vampola – 2 min., podrážení). Michajlov se vrátil do branky, sešívaní tak pokračují ve čtyřech.

59:02
    Kafkův pokus se neujal, slávisté dál útočí.

58:35
    Oddechový čas pro domácí.

58:26
    Sešívaní zkouší hru v šesti hráčích. Michajlov odjel na střídačku.

57:10
    Hejda čistě odstavil u protihráče, sešívané se tak po delší odmlce dostávají ke kotouči.

56:02
    Krejčík předvedl skvělý obranný zákrok a hned posílá puk Šteinerovi. Ten však proti přesile protihráčů nic nesvedl.

55:10
    Kozli se osvobozují od tlaku domácích zakázaným uvolněním.

54:18
    Gasparův pokus z modré byl sražen a končí mimo bránu. Domácí však drží pásmo.

53:27
    Dalekonosný Gasparův pokus končí v lapačce Sejpala, ten kvůli přijíždějícím slávistům raději nerozehrál.

52:33

51:50
    Ani domácí se teď nedokáží udržet v útočné třetině. Hostům už se podařilo podruhé za sebou vyhodit, bezprostředně po vstupu sešívaných do útočné třetiny.

50:33
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Lukáš Blaha – 2 min., nedovolené bránění).

50:15
    Ani tentokrát sešívaným přechod přes čáru nevyšel, je pískán další ofsajd.

49:41
    Ofsajd domácích, puk už se nepovedlo udržet před modrou čárou.

48:57

47:51
    Hosté se znovu nedokáží udržet v pásmu a vytvořit nějakou útočnou kombinaci. Slávisté se octli v několika únicích, vstřelit gól se jim však nepovedlo.

46:57
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Filip Vlček.

Michael Schuster

Branky a nahrávky: 6. Všetečka (Jaroslav Bednář), 23. Vlček (Veber), 32. M. Ondráček (Gaspar, Vlček) – 1. Šafránek (Z. Král, Jankovský), 4. Šafránek (Jankovský, Husa), 6. Němec, 16. Šafránek (Husa, Z. Král), 41. Husa

HC Slavia Praha: Málek (6. Michajlov) – J. Novák, Buchta, Barák, Hejda, D. Krejčí, Veber, Gaspar – Šmerha, Vampola, Kafka – Všetečka, Vlček, Šteiner – Jaroslav Bednář, Kružík, Kuťák – J. Doležal, M. Ondráček.
    SC Marimex Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Blaha, Husa, Kukla, Muška, Pýcha, Váchal, Zdeněk – Šafránek, Jankovský, Z. Král – L. Krejčík, Stehlík, Zumr – Petržilka, Síla, Štohanzl – Semirád, R. Martínek, Němec.

Rozhodčí: Marek, Ondráček – Kleprlík, Vašíček