Příbram – Karviná 0:1 (kon.) | Jablonec – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:0 (2:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 19.12.2020, 16:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 13. kolo

Domácí Slovan Liberec si bez větších problémů poradil s tápající Mladou Boleslaví. Skóre otevřel už v šesté minutě Jakub Hromada. Ve 29. minutě zvyšoval Liberec už na 2:0, když si hlavičku Kačaraby srazil do vlastní sítě Alexej Tatajev. Liberec hrál svou typickou hru ze zajištěné obrany a nepouštěl Středočechy do vyložených šancí. Celý druhý poločas si hlídal vedení a v jeho závěru ještě pojistil vítězství svým prvním ligovým gólem Imad Rondić, který proměnil nařízenou penaltu po faulu na Peška. Finální skóre tedy zní 3:0. Ode mne je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (17:56:35)

90+6
    A to je pro dnešek vše. Konec zápasu.

90+5
    Taras Kačaraba ještě mohl navýšit vedení domácích. Odražený míč ale vystřelil těsně vedle levé tyče.

90+5
    Róbert Mazáň raději před Peškem zahrál míč na rohový kop.

90+4
    Jakub Fulnek poslal příliš prudký míč, na který nemohl Drchal dosáhnout.

90+4
    Akce Mladé Boleslavi končí v zámezí.
    90+3. Imad RONDIĆ - 3:0

90+3
    Liberec právě vstřelil branku!
    IMAD RONDIĆ poslal brankáře na druhou stranu a střílí svůj první gól v nejvyšší české soutěži.

90+2
    Penalta potvrzena.

90+1
    Míč si postavil Imad Rondić ale sudí Adámková jej zastavuje a běží se podívat k monitoru, jestli to opravdu byl faul Mazáně.

90
    Penalta pro domácí! Jakub Pešek unikal na pravé straně a byl ve vápně faulován!

88
    Hosté už nemají příliš času na zdramatizování zápasu. Navíc je to Liberec, který se nachází na útočné púolovině.

87
    Ve druhé půli utrpělo tempo hry častými střídáními. Už nesledujeme příliš atraktivní podívanou.

86
    Oba trenéři dnes využili všech pět střídání.

86
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kamso Mara, přichází Matěj Chaluš.

85
    Hosté z města automobilů se ještě snaží. Graiciarova přihrávka ale neprošla a Václav Drchal stál následně v ofsajdu

84
    Na druhé straně centroval Mosquera přímo do rukavic brankáře.

84
    Po ní nasměroval zadní částí těla míč na Nguyena Drchal. Liberecký brankář byl pozorný.

83
    Domácí se dostávají pod mírný tlak. Středočeši mají k dispozici standardní situaci.