Méty – Lens 2:0 (kon.) | Marseille – Remeš 1:1 (kon.) | Nice – Lyon 1:4 (kon.)
FC Méty
2:0 (1:0)
Racing Lens
Sobota 19.12.2020, 17:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

Domácí fotbalisté byli v zápase střelecky aktivnější, a tak vyhrávají tento zápas 2:0. V závěru druhého poločasu mělo Lens sice převahu, tlačilo, ale domácí defenziva byla pozorná. V nastaveném čase zpečetil výhru Mét Farid Boulaya, který nahrával na první branku zápasu. (18:55:54)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:7.

90+5
    90+5. Farid BOULAYA - 2:0

90+5
    Méty právě vstřelily branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje. Po pěkné Detaineho přihrávce se prosazuje z druhé vlny před branku nabíhající FARID BOULAYA. Rána mu sedla parádně. Asistence: Thomas Delaine.

90+4
    Seko Fofana (RC Lens) padal poblíž pokutového území, ale sudí nechává hru plynout.

90+4
    Poslední minuta nastavení je tu. Domácí celek stále vede o jednu branku a drží hru na polovině soupeře.

90+3
    Žlutou kartu dostává Florian Sotoca (Racing Club De Lens). Hostující hráč za faul na soupeře vidí kartu, Vagner byl tím, koho fauloval.

90+1
    Seko Fofana (RC Lens) zkoušel ze střední vzdálenosti zatočit míč do branky. Jeho rána nebyla úplně špatná, ale balon končí mimo branku. Domácí gólman bude vykopávat.

90+1
    Ještě čtyři minuty uvidíme.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Domácí fotbalisté jsou velmi pasivní, jsou zatažení na své polovině a nechávají hrát soupeře. Jenže Simon Banza byl nachytaný v postavení mimo hru, a tak míč mají domácí.

88
    Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následně Méty otáčí směr hry.

88
    Habib Maïga (Méty) zblokoval další střelecký pokus soupeře na rohový kop. Lens má nyní převahu a diktuje tempo hry.

87
    Po delší době vidíme střelu na branku, ze střední vzdálenosti zkoušel štěstí Farid Boulaya. Jeho rána ale končí nad brankou Racing Clubu.

87
    Obraz hry je poslední minuty stejný, převážně kombinují hosté před domácí brankou, respektive na obranné polovině Mét.

86
    Jonathan Gradit (RC Lens) rozehrál na útočné polovině, jeho spoluhráči pokračovali dál v aktivní hře. Centr se snesl před branku, ale obrana odehrála.

85
    Domácí celek rychle zkoušel přenést směr hry, ale Vagner (Méty) nedokázal vymyslet přesněji pas na spoluhráče.