Písek – Most 22:29 (kon.) | DHC Plzeň – Zlín 25:25 (kon.) | Olomouc – Slavia 33:25 (kon.)
DHC Plzeň
25:25 (12:12)
Handball PSG Zlín
Sobota 19.12.2020, 17:00MOL liga žen • 7. kolo

Plzeň – Zlín 25:25 (12:12)
    Nejvíce branek: Vlachová 14/2, L. Galušková 5, D. Galušková 2/1 – Minarčíková 6/3, Herbočková 5, Kolářová 5.
    Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3. Vyloučení 5:5. (18:37:39)

Mimořádně napínavý zápas vynesl Plzni první bod po postupu do MOL ligy. Domácím ale dnes asi stačit nebude.
    Západočešky dnes táhla především skvělá Andrea Vlachová, které zdatně sekundovala Linda Galušková. Celý první poločas Zlín pouze dotahoval, ale přestože prohrával už o tři góly, šlo se do šaten po zlepšeném výkonu hostů za nerozhodného stavu.
    Teprve ve 36. minutě poprvé vedl Zlín, poté domácí znovu otočily na 20:18, jenže pak jejich více než desetiminutový střelecký půst přiblížil vítězství hostujících hráček, když v 56. minutě svítilo na ukazateli skóre 21:23.
    V dvojnásobné přesilovce v samém závěru plzeňské házenkářky přetočily zase na svou stranu náskok, který však neudržely a Zlín si může po závěrečné vypjaté scéně při devítimetrovém hodu Vlachové oddechnout.

Konec zápasu. (25:25)

60
    Střela Andrey Vlachové končí na vztyčených pažích zlínských házenkářek. (25:25)

60
    Za protesty je navíc vyloučena hostující Lucie Polomíková. (25:25)

60
    Současně se sirénou ještě dostává Plzeň příležitost k devítimetrovému hodu. Střela končí vedle, ale rozhodčí pískají předčasné vyběhnutí ze zdi. Závěr je hodně napínavý. (25:25)
    60
    Natálie Herbočková prostřelila brankářku z levého křídla. (25:25)

60
    Zlínská trenérka Zuzana Juríková si bere 34 vteřin před koncem oddechový čas. (25:24)

60
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková). (25:24)
    59
    Po čtvrthodině se znovu ukázala přesná ruka Andrey Vlachové! (25:24)
    59
    Převahu dvou hráček v poli využívá Linda Galušková. (24:24)

58
    Oddechový čas si bere plzeňský trenér Bureš. (23:24)
    58
    Toto byla paráda. Ve dvojnásobném oslabení se prosazuje Natálie Herbočková a dvě a čtvrt minuty před koncem vrací Moravankám náskok. (23:24)
    58
    Ze sedmimetrového hodu se poprvé zapisuje mezi střelce domácí Dominika Galušková. (23:23)

58
    Zlín jde na 56 vteřin do čtyř, vyloučena byla Karolína Ševčíková. (22:23)

57
    Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Eva Minarčíková). (22:23)
    56
    Po neskutečných 10 minutách a 10 vteřinách hry se konečně Plzeň prosazuje střelecky. Prokletí prolomila Dominika Galušková. (22:23)