Augsburg – Frankfurt 0:2 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 0:1 (kon.) | Mönchengladbach – Hoffenheim 1:2 (kon.)
RB Lipsko – Kolín nad Rýnem 0:0 (kon.) | Schalke – Bielefeld 0:1 (kon.) | Leverkusen – Bayern 1:2 (kon.)
FC Augsburg
0:2 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 19.12.2020, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 13. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Frankfurtu, který svého soupeře dokázal porazit výsledkem 2:0. Do druhého poločasu vstoupil lépe Eintrach, který se po několika minutách hry dostal do vedení, přičemž si vlastní branku vstřelil obránce Framberger. Po této brance se nám obrázek hry pořádně vyrovnal. Augsburg se v závěru zápasu snažil svého soupeře zatlačit, nicméně přes dobře fungující obranu to dnes prostě nešlo. Frankfurt se navíc v závěrečných minutách dokázal podruhé prosadit, čímž rozhodl o zisku tří bodů. (17:22:59)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 11:9. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:10.

90+4

90+3
    Frambergerovi se z pravé strany povedlo odcentrovat do pokutového území, kde ovšem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

90+2
    Za obranu si poté seběhl střídající Dost, který se pokoušel zakončit ke vzdálenější tyči. Rozruch byl naprosto zbytečný, jednalo se totiž o jasný ofsajd.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Daniel Caligiuri (FC Augsburg).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí v tuto chvíli prohrávají o dvě branky. Ještě musíme počítat s nastavením.

88
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Timothy Chandler.

87
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    O vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto! Eintracht se vydal do útoku po levém křídle, kde se Zuber dokázal prodrat až do pokutového území. Tam velice přesnou nahrávkou našel pod sebou naběhnuvšího STEFANA ILSANKERA, který z jedničky dokázal poslat míč do prázdné domácí branky.

87
    V pokutovém území ještě zachránil zdánlivě ztracený míč Finnbogason, který ho ještě stihl alespoň odkopnout do zámezí. Vhazovat tak bude moci Kostić.

86
    Ve vzdušném souboji si poté rukama počínal domácí Khedira, který tak fauloval. Trapp si dává s rozehrávkou hodně načas, u sudího mu to ovšem zatím prochází.

83
    Dost tentokráte svedl hlavičkový souboj s domácím Khedirou, úspěšnější ve vzduchu byl nakonec druhý jmenovaný, kterému se povedlo nahrát přesně ke kolegovi.

82
    Gregoritsch poté postupoval podél autové lajny, kde ho natolik dobře dokázal zastavit vracející se Durm, že navíc pro svůj celek vybojoval autové vhazování.

81
    Augsburg to tentokráte zkoušel po levém křídle, odkud to Vargas zkoušel kolmicí za obranu soupeře. Před Gregoritschem se z branky vydal brankář Trapp.

80
    Sledovali jsme odkop od hostující branky, přičemž brankář Trapp zkoušel na druhé straně hrací plochy oslovit Dosta, který dokázal sklepnout pod sebe.

79
    Richter se podíval do pokutového území, kam se snažil poslat vysokou nabídku. Na tu si nakonec dokázal naskočit hostující Hasebe, jenž prodloužil do autu.

78
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Carlos Gruezo, přichází Michael Gregoritsch.
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Iago, přichází Tobias Strobl.

77
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází André Silva, přichází Ajdin Hrustic.
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Amin Younes, přichází Bas Dost.