Hranice – Zubří 19:17 (kon.) | Frýdek-M. – Nové Veselí 32:19 (kon.)
HC ROBE Zubří
Úterý 22.12.2020, 16:30 • SH Žáčkova, Hranice • Chance Extraliga mužů • 7. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (18:09:35)

TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří 19:17 (6:7)
    Nejvíce branek: Rumian 7/3, Čadra 3, Mucha 3 – Mořkovský 5, Hlinka 3, Hybner 3. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 4/3 – 0. Vyloučení: 0:0.

Házenkáři Hranic ve druhém poločase proti Zubří výrazně zabrali a především díky skvělému zápasu nakonec vybojovali velmi cenné vítězství 19:17, které je drží na postupových pozicích. Ještě dvě minuty před koncem svěřenci kouče Hudečka prohrávali, ale poté zabrali a parádním finišem získali do tabulky dva body. Domácí přerušili nelichotivou sérii pěti zápasů bez vítězství a udrželi se na osmé pozici, Zubří zůstává deváté se ztrátou dvou bodů.

Konec zápasu. (19:17)
    60
    Matěj Andrš rozhoduje o vítězství Hranic, které měly parádní závěr! Šimon Mizera dobře zmenšil střelecký úhel, ale Andrš přesto dokázal najít v jeho postoji mezeru. (19:17)
    60
    A to se také děje! Jakub Rumian počkal na pohyb brankáře a balón hodil k levé tyči, zatímco Mizera šel na druhou stranu. (18:17)

60
    Po faulu hostujícího hráče má Jakub Rumian šanci přiblížit Hranice vítězství ze sedmimetrového hodu! (17:17)

60
    Probíhá poslední minuta zápasu. (17:17)

59
    Oddechový čas pro domácí. (17:17)
    59
    Sledujeme velké drama! Zdeněk Čadra se nenechal rozhodit tíhou okamžiku a z těžké pozice poslal míč do pravého rohu. (17:17)
    58
    Jenže ani Hranice nebyly při útoku úspěšné a hosté trestali. Miroslav Jurka mířil do černého, Kučerka byl v tomto případě bezmocný. (16:17)

57
    Útok Zubří neúspěšný a tak opět mohou zaútočit na vedení po dlouhé době Hranice. Kučerka si skvěle poradil se střelou Mořkovského. (16:16)
    56
    Zdeněk Čadra přichází s rychlou odpovědí. Střelu načasoval ideálně, Mizerovi propadl balón smolně pod levou rukou. (16:16)
    56
    Domácí zkusili hru bez brankáře. A to se jim hrubě vymstilo, protože Hybner po zisku míče střílel do prázdné brány. (15:16)

55
    Ba co víc, Hranice mohou zaútočit na vedení! Zubří v posledních minutách střelecký tápe, při zakončení zaváhal Hybner. (15:15)
    54
    Je vyrovnáno! Jan Mucha přízemním pokusem našel mezeru mezi nohama Šimona Mizery. (15:15)

53
    Domácí mohou zkusit vyrovnat! Lukáš Mořkovsý totiž nepotvrdil roli nejlepšího střelce týmu a ani nadvakrát neprostřelil brankáře. (14:15)
    52
    Skvělá odpověď Hranic. Matěj Andrš čekal na zásah až do začátku poslední desetiminutovky, přišel ovšem v důležitý moment. (14:15)
    51
    Lukáš Mořkovský táhne Zubří k vítězství. Z oblíbené střední pozice, ze středu, vypálil nekompromisní dělovku, na níž Kučerka nedokázal reagovat včas. (13:15)