Nice – Lorient 2:2 (kon.) | Nîmes – Dijon 1:3 (kon.) | Rennes – Méty 1:0 (kon.)
Bordeaux – Remeš 1:3 (kon.) | Lens – Brest 2:1 (kon.) | PSG – Štrasburk 4:0 (kon.)
Angers – Marseille 2:1 (kon.) | Lyon – Nantes 3:0 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Montpellier – Lille 2:3 (kon.)
AS Monaco
2:2 (1:2)
AS Saint-Étienne
Středa 23.12.2020, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost, přeji vám hezké Vánoce a u fotbalu zase někdy příště. (22:53:25)

Dnešní utkání je u konce a vítěze nepoznalo. Po remíze 2:2 si každý z týmů zapisuje do tabulky Ligue 1 po jednom bodu. Zajímavý byl hlavně první poločas, kdy šli do vedení nejprve domácí, poté ale Saint-Étienne otočilo vývoj zápasu a domácím rozhodně nepomohlo ani přísné vyloučení Eliota Mataza. Ve druhém poločase poté knížecí klub dokázal vyrovnat zásluhou Kevina Vollanda a nyní je rozhodně radši za dělbu bodů než soupeř. Monaco příště hraje 6.1. na hřišti Lorientu. Saint-Étienne čeká v dalším utkání domácí souboj s lídrem z Paříže.

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 0:11. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:14.

90+2

90+2
    Tentokrát to devatenáctiletý Ital zkusil po pravé straně a z daleko větší hloubky. Skončilo to faulem na jeho osobu.

90+1
    Po levé straně se snažil dostat dopředu Pietro Pellegri, v rychlostním souboji však na soupeře nestačil.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Začíná poslední minuta základních devadesáti. Hlavní rozhodčí ale určitě ještě nastaví.

89
    Prostor si na pravé straně udělal Ryad Boudebouz, jenže jeho následný centr letěl jen do připravených rukavic Mannoneho.

88
    Arnaud Nordin dostal míč do vápna pro centru z levé strany a okamžitě chtěl zakončovat. Pálil pouze vysoko nad branku.

87
    Hosté jsou v posledních minutách jasně lepší a mačkají svého soupeře okolo jeho pokutového území.

86
    Odražený míč si za vápnem našel Mathieu Debuchy a zkusil štěstí. Důrazný pokus měl hodně daleko k brance Mannoneho.

85
    Od levého praporku centroval do vápna Arnaud Nordin. Jeho pokus ovšem žádnou velkou šanci neznamenal.

84
    Rohový kop pro Saint-Étienne.

83
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Willem Geubbels.

82
    Gelson Martins se pokusil vysunout dopředu Pellegriho, ale jeho nahrávka našla pouze jednoho ze soupeřů.

81
    Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).

80
    Z levé strany si míč na střed navedl hostující Arnaud Nordin a poté pouze vyprášil rukavice Mannoneho.

79
    Gelson Martins zkusil zahrozit vepředu, ale sám proti třem soupeřům to měl těžké, tak hru raději otočil dozadu.

Ondřej Černý

Branky: 7. Diop (Ben Yedder), 48. Volland (G. Martins) – 21. Debuchy (Aouchiche), 29. Bouanga (pen.)

Karty:   28. Maripán (ASM), 40. Aguilar (ASM), 71. Volland (ASM) – 44. Douath (SET), 81. M. Camara (SET)   35. Matazo (ASM)

AS Monaco: Mannone – Aguilar, Disasi, Maripán, Caio Henrique (60. Sidibé) – Diop (46. F. Luís), Tchouaméni, Matazo, G. Martins – Volland (83. Geubbels), Ben Yedder (C) (69. Pellegri).
    Náhradníci: Majecki, Badiashile – Pavlović, Ballo-Touré, Sidibé, F. Luís, Millot, Geubbels, Pellegri.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Sow, Kolodziejczak, Trauco – M. Camara, Neyou – Monnet-Paquet (70. Nordin), Douath (46. Boudebouz), Aouchiche (58. Hamouma) – Bouanga.
    Náhradníci: Bajič – Sissoko, Tshibuabua, Moueffek, Nordin, Youssouf, Hamouma, Krasso, Boudebouz.