Nice – Lorient 2:2 (kon.) | Nîmes – Dijon 1:3 (kon.) | Rennes – Méty 1:0 (kon.)
Bordeaux – Remeš 1:3 (kon.) | Lens – Brest 2:1 (kon.) | PSG – Štrasburk 4:0 (kon.)
Angers – Marseille 2:1 (kon.) | Lyon – Nantes 3:0 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Montpellier – Lille 2:3 (kon.)
Paris Saint-Germain
4:0 (1:0)
RC Štrasburk
Středa 23.12.2020, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

90+1
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    V první ze tří nastavených minut se znovu prosazuje domácí celek. MOISE KEAN využil zmatku před branku RC a dokázal i s trochou štěstí míč dostat do brány. Platnost gólu posvětil VAR.
    90+1. Moise KEAN - 4:0
    89. Idrissa GUEYE - 3:0

89
    Domácí fotbalisté se usadili na útočné polovině a přidávají třetí branku. Ránou ze střední vzdálenosti poslal míč přesně k tyči IDRISSA GUEYE. Asistence: Julian Draxler.
    80. Kylian MBAPPÉ - 2:0

80
    Deset minut před koncem přidává domácí celek další branku. Chyba obrany hostů, Stefan Mitrović nedokázal zpracovat přihrávku spoluhráče, Di María našel volný prostor, kde byl KYLIAN MBAPPÉ. Jeho zakončení už mířilo do volné části branky. Asistence: Ángel Di María.
    18. Timothee PEMBELE - 1:0

18
    Domácí celek se zaslouženě dostává do vedení. Ángel Di María (PSG) vyslal dobrou střelu, tu brankář Štrasburku vyrazil jen před sebe, kde byl zcela volný TIMOTHEE PEMBELE. Jeho rána mířila do volné části branky. Důležitou práci odvedl přihrávající hráč.