Stoke – Tottenham 1:3 (kon.) | Everton – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Stoke City
1:3 (0:1)
Tottenham Hotspur
Středa 23.12.2020, 18:30 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • Anglický Ligový pohár • Čtvrtfinále

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:24:21)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:13.

Londýnský favorit měl ve druhé půli pomalejší rozjezd. Thompsonovi se podařilo ve třiapadesáté minutě srovnat na 1:1 a v průběhu vyrovnané pasáže se už začalo rýsovat možné překvapení na úkor Tottenhamu. Tomu se ulevilo až v závěrečných dvaceti minutách, kdy z dálky nejprve zavěsil Davies a pojistku v podobě gólu na 3:1 zařídil Harry Kane.

90+3

90+3
    Ještě jeden závěrečný pozdrav pro připraveného Llorise, kterého z levé strany pozdravil Sam Vokes.

90+2
    Fletcher zády brance hlavičkoval před vápno na Thompsona, kterého okolnosti donutily pálit z voleje. Míč se mezi Llorisovy tyče o nějaký ten metr nevešel.

90+1
    Son Heung-min vedl rychlou akci po levé straně. Zakončení opět vyšlo na Kanea, který ale trefil pouze clonícího soupeře.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Harry Kane byl Daviesem zahnán k levé autové čáře, kde chytrým způsobem zajistil svému týmu vhazování.

88
    Moussa Sissoko nenašel volnou uličku k vysunutí Lamely. Předcházelo tomu další propadnutí Stoke.

87
    Hrnčíři to za nepříznivého stavu ještě nezabalili. Lloris si tak připsal jeden z mála zákroků proti neškodné hlavičce z hranice pokutového území.

86
    Fletcherovo bránění nebylo od hostů zrovna učebnicové. Po centru z pravé strany přesto nezakončil mezi tři tyče.

85
    Lamela byl ve středovém kruhu vmžiku dostoupen hned třemi protivníky. Hned poté fauloval a ještě se stihl trochu pokopat s Powellem.

84
    Za Lamelovým pasem za obranu tradičně startoval Harry Kane, nicméně to pro něj bylo moc rychlé a dlouhé.

83
    Nick Powell naložil na polovině hřiště Winksovi, který se zrovna snažil vymanit z obležení tří protihráčů.
    81. Harry KANE - 1:3

81
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem už je o postupu Spurs asi jasno! Jordan Thompson chyboval v rozehrávce. Sissoko se rychle zorientoval a prvním dotykem nabídl míč do běhu HARRYMU KANEOVI, jenž zprava nechytatelně zavěsil do vzdálenějšího horního rohu.

81
    Sánchezovi chyběly centimetry, aby dosáhl na nabídku Son Heung-mina. Z jubilejního desátého rohu resultuje odkop od brány.