Vítkovice – Kometa Brno 0:1 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (po pr.) | Motor ČB – Plzeň 4:3 (po pr.)
Olomouc – Mountfield HK 2:3 (3:4 po s.n.) | Pardubice – Sparta 5:4 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (po pr.)
Liberec – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Středa 30.12.2020, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 31. kolo
    60:25 Patrik ZDRÁHAL - 2:3

60:25
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Gól je nakonec uznán! Díky PATRIKU ZDRÁHALOVI nakonec bere Litvínov dva body. Bez asistence.

60:25
    Zdráhal prošel až k Novotnému, kotouč se zasekl mezi Novotným a tyčí a situaci ještě přezkoumává videorozhodčí, jestli nebyl puk už za brankovou čarou.

59:22
    A branka je uznána! Takže platí skóre 2:2.

59:22
    Stále na konečné rozhodnutí čekáme.

59:22
    Situace je ale přezkoumávána videorozhodčím! Hostující trenér použil trenérskou výzvu kvůli nedovolenému bránění brankáři.
    59:22 Jakub FLEK - 2:2

59:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Risk energetikům vychází! Po kombinaci v útočné třetině nahrával David Kaše zpoza kruhů JAKUBU FLEKOVI, který střelou do odkryté svatyně srovnal stav. Asistence: David Kaše.

58:47
    Energie riskuje v šesti!

53:35
    Flek se dostal do samostatného úniku, Godla však stále drží.

48:33
    Lukeš ujel všem obráncům a bruslil k Novotnému sám, klička mu ale nevyšla a kotouč se tak odklouzal mimo branku.
    47:13 Richard JARŮŠEK - 1:2

47:13
    Aaron Irving vystřelil od modré a kotouč úspěšně tečoval tentokrát RICHARD JARŮŠEK a Litvínov tak rychle obrací. Asistence: Aaron Irving a Jan Ščotka.
    46:29 František LUKEŠ - 1:1

46:29
    FRANTIŠEK LUKEŠ úspěšně ztečoval nahození od modré a srovnává tak stav. Asistence: David Štich, Viktor Hübl.

41:49
    Lukeš se probojoval k Novotnému a trefil tyč!

41:06
    Síly se srovnají, za hákování je vyloučen Tomáš Mikúš (KVA).

40:46
    Richard Jarůšek (LIT) se dopustil držení a odsedí si za to dvě minuty.

37:57
    A Verva jde do tří! Za podrážení je totiž vyloučen i Aaron Irving (LIT).

36:52
    Patrik Demel (LIT) se provinil podrážením a Energie tak má další přesilovku.

34:37
    Helt na druhé straně zleva nastřelil tyč!

34:14
    A Vondráček znovu v akci! tentokrát prokličkoval obranou, závěrečná klička mu však nevyšla a Godla opět kryje kotouč.

33:11
    Vondráček se probojal před Godlu, kterého zkoušel překonat bekhendovou střelou mezi betony, hostující brankář ale opět ukázal své kvality.

31:12
    Koblasovu střelu vytěsnil Godla vyrážečkou do břevna.

30:36
    Hokejka Martina Látala (LIT) zasáhla obličej Dominika Graňáka (KVA) a litvínovský útočník si tak sedne na dvě minuty na trestnou lavici.
    25:18 Jan HLADONIK - 1:0

25:18
    Po několika nebezpečných šancích konečně gól! V přečíslení dva na jednoho přihrál Jakub Flek JANU HLADONIKOVI, který zavěsil do odkryté svatyně. Asistence: Jakub Flek a David Kaše.

24:15
    Na druhé straně zase ujel Zdráhal, jeho pokus ale vyrazil Novotný svou hokejkou.

24:02
    Mikúš ujel všem a jel samostatný nájezd, na Godlu ale neměl.

20:53
    Za hákování je na dvě minuty vyloučen Jan Ščotka (LIT).

17:39
    Podrážení se dopustil Václav Skuhravý (KVA) a inkasuje za to dvě trestné minuty.

15:48
    Hladonik jel s Flekem v přečíslení dva na jednoho, přihrávku prvního jmenovaného srazil litvínovský obránce.

15:26
    Hübl nastřeluje břevno!

12:06
    Za hit na Libora Zábranského schytal dvě minuty za nedovolené bránění Patrik Demel (LIT).

07:28
    Černoch našel v prostoru mezi kruhy najíždějícího Kohouta, na jehož teč vytáhl Godla fantasticky svou lapačku.

05:46
    Václav Skuhravý (KVA) se nechal vyloučit na dvě minuty za hrubost.

00:50
    Na druhou stranu ujel Jakub Lauko, Godla si poradil i s následnou Flekovou dorážkou a podržel svůj tým.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 26. Hladonik (Flek, D. Kaše), 60. Flek (D. Kaše) – 47. F. Lukeš (Štich, V. Hübl), 48. Jarůšek (Irving, Ščotka), 61. P. Zdráhal

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Hamrla) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – Hladonik, D. Kaše, Flek – O. Beránek, T. Mikúš, Lauko – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Ščotka, Irving, D. Kolář, Balinskis, Demel, Štich (A), Kudla – Jarůšek, P. Svoboda, P. Zdráhal – F. Lukeš, V. Hübl (C), Pospíšil – Válek, M. Hanzl, Fronk – Zygmunt, Helt, Látal.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Lhotský, Svoboda