Spartak Moskva – Riga 2:5 (kon.) | Omsk – Kunlun 3:4 (1:2 po s.n.) | Barys – Magnitogorsk 3:2 (po pr.)
N.Novgorod – Jaroslavl 6:5 (kon.) | Minsk – Nižněkamsk 4:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 2:1 (kon.)
Soči – Čerepovec 6:2 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:5 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Středa 30.12.2020, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:58:45)

Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (MET) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:06

Střely na branku: 27 – 27

Je dobojováno! Domácí Barys nakonec může slavit vítězství! V prodloužení totiž kazašský celek přečkal několik střeleckých pokusů Magnitogorsku a následně rozhodl Matt Frattin.

62:13
    Branka platí a Barys skutečně vítězí!

62:13
    Tak pozor! Znovu se zkoumá, zda nedošlo k porušení pravidel!
    62:13 Matt FRATTIN - 3:2

62:13
    Barys právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí celek se může radovat! Barys se usadil v útočném pásmu. Na přihrávku zpoza branky si sjel MATT FRATTIN a pohotovým zakončením překonal brankáře! Asistence: Darren Dietz, Phil Varone.

61:26
    Karlsson musel vyjet ven z branky, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Barys se v prodloužení zatím nedostává do útoku.

61:10
    Nikolaj Kuljomin poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Jurov se do pásma útočného nedostal. Metallurg přesto zůstává u puku.

60:36
    Další pokus hostujícího celku skončil střelou do betonu připraveného brankáře Karlssona.

60:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení, jenže chybovali a nabídli šanci Metallurgu. Plotnikov však forhendem minul branku.

60:01

Střely na branku: 25 – 26

Základní hrací doba končí! Šedesát minut hokeje o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! V samotném závěru totiž Jegor Jakovlev vyrovnal v přesilové hře. Bude se proto prodlužovat!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Hosté se ještě usadili v útočném pásmu a hledají si prostor pro zakončení. Obrana Barysu ale drží kotouč v rohu obranné třetiny.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Frattin (Varone), 24. Heatherington (Panjukov, Frattin), 63. Frattin (Dietz, Varone) – 38. Goldobin, 60. J. Jakovlev (Goldobin)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Ortio) – Dietz (C), Lintuniemi, Blacker, Heatherington, Orechov, Makljukov, Gajtamirov, Musorov – Frattin, Varone, Panjukov – Lilja, Valk (A), Videll – Michajlis, Sagadejev (A), R. Starčenko – Petuchov, Ševčenko, Asetov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Olkinuora) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin, Pašnin, Martynov, Holm, Nikolajev – S. Plotnikov (A), Rasmussen, Čibisov – Karpov, Prochorkin, Goldobin – Beck, Několenko, Švyrjov – N. Kuljomin (C), A. Nestrašil, Košelev – Jurov.

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Bersenjov, Judin