Spartak Moskva – Riga 2:5 (kon.) | Omsk – Kunlun 3:4 (1:2 po s.n.) | Barys – Magnitogorsk 3:2 (po pr.)
N.Novgorod – Jaroslavl 6:5 (kon.) | Minsk – Nižněkamsk 4:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 2:1 (kon.)
Soči – Čerepovec 6:2 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:5 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
6:5 (3:2, 2:2, 1:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 30.12.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

50:15
    Hostům se zcela jistě nehodí, že za nedovolené bránění nyní jde na dvě minuty ven Georgij Ivanov. Rozhodne Torpedo o své výhře?

34:41
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Artur Kajumov – 2 min., hrubost + 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Chris Wideman – 2 min., hrubost).

34:18
    Jaroslavl se bude muset bránit, neboť dvě minuty a navrch desítku k tomu dostává Maxim Berjozkin za zásah do oblasti hlavy nebo krku.

23:12
    Torpedo bude mít opět možnost jít do vedení. Za krosček dostává dvě minuty Jegor Korškov.

20:24
    Domácí střídačce se nyní vůbec nelíbí, že přesilovka Torpeda končí. Rozhodčí posílají na dvě minuty ven Jordana Szwarze za sekání.

19:42
    Na závěr prvního dějství přichází další komplikace pro Lokomotiv. Dvě minuty dostává Alexej Marčenko, který hned po buly sekl soupeře.

03:28
    Michail Orlov je prvním potrestaným hráčem zápasu. Dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Szwarz, 14. Ručkin (Žafjarov, Čechovič), 16. Gončaruk (Belevič, Austin), 35. Miele (Žafjarov), 36. Čechovič (Žafjarov, Miele), 47. Šenfeld (Szwarz, Pajgin) – 6. Korškov (Kajumov, A. Marčenko), 14. Beljajev (Pasquale), 23. Ivanov (Misjul, Beljajev), 30. Čerepanov (A. Petersson, Pulkkinen), 43. Ohtamaa

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (14. Serebrjakov) – Ch. Wideman, Pajgin, Austin, Orlov, Ručkin, Mišarin – Miele, Čechovič, Žafjarov (A) – Šenfeld (C), Terry, Szwarz – Varnakov, Gončaruk, Belevič – A. Michejev, Urakov (A), Pereskokov – Drobin.
    Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (16. Konovalov) – A. Marčenko (A), Rafikov, Barancev, M. Osipov, Ohtamaa, Čerepanov, Savčenko, Misjul – Kajumov, Tkačjov (C), Korškov – Pulkkinen, A. Petersson, Lander (A) – Iljenko, Kovalenko, Kraskovskij – Ivanov, Beljajev, Berjozkin.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Alexander Soin – Dmitrij Golovljov, Arťom Savenkov