Spartak Moskva – Riga 2:5 (kon.) | Omsk – Kunlun 3:4 (1:2 po s.n.) | Barys – Magnitogorsk 3:2 (po pr.)
N.Novgorod – Jaroslavl 6:5 (kon.) | Minsk – Nižněkamsk 4:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 2:1 (kon.)
Soči – Čerepovec 6:2 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:5 (kon.)
Jokerit Helsinky
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
SKA Petrohrad
Středa 30.12.2020, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:45:48)

Československá stopa v utkání

David Sklenička (JOK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:49
    Jakub Krejčík (JOK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:50

Střely na branku: 27 – 27

Je dobojováno. Domácí celek nakonec ve třetí třetině inkasoval a Petrohrad se dostal na kontaktní branku zásluhou Jevgenije Timkina. Následně pak měli hráči Petrohradu šanci vyrovnat v nabídnuté přesilové hře, kterou ale nevyužili. Nepomohla jim ani závěrečná powerplay, takže z ledu Jokeritu odjedou s prázdnou. Naopak domácí celek připíše dva body do tabulky.

59:58
    Znovu Jokerit vyhodil puk z pásma a je z toho ještě jedno zakázané uvolnění. Dvě vteřiny před vypršením třetí třetiny se tak ještě bude vhazovat po levé ruce Anderse Lindbäcka.

59:46
    Petrohrad si vybírá oddechový čas.

59:38
    Domácí jsou ale pozorní a sbírají poctivě puky, nyní jeden z nich vyhodili směr opuštěná hostující klec i za cenu zakázaného uvolnění.

59:00
    Nyní už jsou hráči Petrohradu v šesti a zkoušejí hru bez brankáře.

58:31
    Puk je v pásmu Petrohradu a ten se tak zatím nemůže dostat k odvolání brankáře.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:05
    Domácí na nic nečekali a po zisku puku ho poslali do neutrální zóny šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

56:32
    Jokerit je v plném počtu.

56:06
    Nyní si ale musela obrana Jokeritu dávat pozor, když před ní zakončil jeden z hostů. Lindbäck pak pokryl dorážku Antona Burdasova.

55:42
    Domácí se dostali na puk a hned ho poslali až před branku Samonova. Zatím tak své oslabení zvládají velmi dobře.

55:00
    Hosté se usadili v pásmu Jokeritu a vymýšlejí akci, která by mohla vést k vyrovnání.

54:32
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min., sekání).

54:32
    Na řadě je další komerční přestávka. Po ní si přesilovku zahrají hosté a mají šanci srovnat.
    53:41 Jevgenij TIMKIN - 2:1

53:41
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak nyní se to už povedlo a drama je na světě. Kotouč se odrazil od zadního mantinelu, dostal se zpět do hry a poté ho dělovkou z levého kruhu umístil za záda Lindbäcka JEVGENIJ TIMKIN a bere mu čisté konto. Hosté tak jsou zpátky ve hře. Asistence: Jevgenij Timkin a Anton Bělov.

53:12
    Od vlastního brankáře šli do akce hosté, ale stále stejná písnička. Před Lindbäckem se jim nedaří zakončit a stále tak nedosahují kontaktní branky.

52:33
    Oba celky jsou v plném počtu.

51:54
    Lukas Bengtsson popojel na modré čáře a až pak zakončil, jeho svižná rána byla zastavena obranou Jokeritu, který znovu otáčí rychle hru na druhou stranu.

51:10
    Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách, domácí mají puk a směřují s ním do pásma Petrohradu. Drží ho tak co nejdále od Lindbäckovy branky.

50:33
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Henrik Haapala – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vasilij Tokranov – 2 min., hrubost).

50:03
    Polovina třetí třetiny je u konce, hosté tak mají necelých deset minut na to, aby s utkáním ještě něco udělali. Stále marně dobývají soupeřovu klec.

49:20
    Jordan Schroeder si sice nabruslil před Alexandra Samonova, ale nezahrozil před ním. Nicméně se domácí celek stále drží v útočné třetině.

48:40
    Od vlastní branky šli do další útočné akce hráči Petrohradu, ale obrana soupeře je nepustila blíže brance Lindbäcka. Ten tak mohl být zase v klidu a bez práce.

47:45
    Už mají kotouč zase hráči Jokeritu, dostali se s ním před Samonova, ale z prostoru mezi kruhy se netrefil Antti Pihlström.

47:28
    A další pokus Antona Burdasova má ve své moci Anders Lindbäck. Ten tak znovu drží Jokerit a jeho dvoubrankový náskok.

46:15
    Samonov kryl další pokus, tentokráte na něho z levého kruhu pálil John Norman, ale gólman SKA opět svůj tým podržel, když připsal další důležitý zákrok.

45:28
    Jordan Schroeder si sjel do těsné blízkosti Alexandra Samonova, ale následně pak ho nepřekonal. Jeho střela skončila pouze v lapačce brankáře Petrohradu.

45:06
    Vhazuje se po pravé ruce Anderse Lindbäcka.

45:06
    Anders Lindbäck zastavil pokus Vasilije Tokranova, který ztroskotal na jeho lapačce. Brankář Helsinek pak hru přerušuje a následuje další komerční přestávka.

44:40
    Už poněkolikáté se hráči Petrohradu snažili o kontaktní branku, na pravé straně to zkusil Anton Burdasov. Snajpr SKA ale dnes nemá den a příliš se mu před brankou soupeře nedaří.

43:50
    Hosté se pokusili o další akci před Lindbäckem, ale ten nemusel zasahovat, neboť kotouč získala obrana Jokeritu, která vytáhla hru ven z pásma.

43:02
    John Norman ale zblízka nepřekonal Samonova, rázem tak skončila další akce Helsinek.

42:20
    Malte Strömwal se natlačil před branku Jokeritu, ale znovu si tam dobře počínal Anders Lindbäck, který uhájil svou nulu na kontě a hned rozehrávkou posílá spoluhráče do akce.

41:35
    Závar před domácí brankou, ze kterého se nakonec Helsinští vymanili a poté dostávají kotouč do neutrální zóny. Mohou tak projít do další útočné akce.

40:48
    Jokerit se ubránil a je už v plném počtu.

40:39
    Ale domácí se ubránili a hned poslali puk až před branku Samonova, takže šetří cenné vteřiny ze své početní nevýhody.

40:13
    Hosté dohrávají svou přesilovou hru a už se uhnízdili v pásmu Jokeritu, kde kombinují před Andersem Lindbäckem.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:12.

Střely na branku: 25 – 17

Také druhá třetina je u konce. V ní se opět měnilo skóre pouze jednou a opět na straně Jokeritu. Jordan Schroeder využil další přesilovou hru a poslal Helsinky do dvoubrankového náskoku, když se prezentoval pěknou střelou z levého kruhu, kterou pověsil pod břevno soupeřovy branky. V závěru pak měli k dispozici přesilovku také hosté, ale využít ji nestihli. Možnost budou mít ještě hned v úvodu třetí třetiny, když ji budou dohrávat.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45
    Hostům se první přesilová hra v utkání příliš nedaří, domácí vyhazují puky do bezpečí a vypadá to, že o svůj dvoubrankový náskok do druhé sirény nepřijdou.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:48
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Julius Junttila – 2 min., hákování).

38:22
    Anders Lindbäck zakročil proti nenápadné střele soupeře, puk ale poslal hned zpět na hokejky spoluhráčů, kteří tak nedovolují soupeři zakončit.

37:49
    Hosté v závěru druhého dějství musejí dohánět už dvoubrankové manko a proti velmi dobře hrajícímu Jokeritu to budou mít asi hodně těžké.
    36:45 Jordan SCHROEDER - 2:0

36:45
    Jokerit právě vstřelil branku!
    A tak se záhy děje. JORDAN SCHROEDER dostal přihrávku na levý kruh, sjel si do lepší střelecké pozice a poté svižnou ránou pověsil kotouč pod víko Samonovovy klece – 2:0. Domácí tak mají dvoubrankový náskok. Asistence: Alex Grant a Brian O'Neill.

36:39
    Domácí mají k dispozici třetí přesilovou hru a pokusí se ji využít, aby své vedení navýšili.

36:22
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vasilij Tokranov – 2 min., podrážení).

36:01
    Po vhazování před brankou Helsinek okamžitě nabrali hosté směr pásmo soupeře, kde ale znovu branku Anderse Lindbäcka neohrozili.

35:01
    Nyní zakročil Lindbäck proti střele Joonase Kemppainena, jenž na něho mířil z pravé strany. Hra je zastavena, vhazuje se před brankářem Jokeritu.

34:17
    Petrohradští hokejisté neustále tlačí na pilu, ale marně dobývají Lindbäckovu klec. Vyrovnání je tak znovu v nedohlednu a domácí hájí těsné vedení.

33:27
    A opět o sobě dal vědět mladý agilní útočník SKA Vladislav Cicjura, který příklepem nepřekonal Anderse Lindbäcka.

32:53
    Emil Galimov si sjel do prostoru mezi kruhy, klepl si o přihrávku, té se ale nedočkal. Rázem pak domácí celek otočil hru, ale počínal si podobně, jako jeho soupeř před malým okamžikem.

32:21
    Další zákrok Samonova, na kterého střílel druhý český hráč, jenž je v organizaci Jokeritu Helsinky. Jakub Krejčík to zkusil z levé strany, ale proti byla lapačka brankáře Petrohradu.

32:16
    Před Samonovem bylo opět hodně rušno, ve skrumáži se pak sám hostující brankář nejlépe zorientoval a vsedě pak puk zastavil. Znovu se chvilku hrát nebude.

31:56
    Alexandr Samonov si poradil se štiplavou střelou Alexe Granta, jenž se modré čáře pořádně napřáhl. Po zákroku brankáře Petrohradu se přerušuje a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

31:08
    Jordan Schroeder nezachytil puk v obranném pásmu, nakonec se mu to povedlo napodruhé a nyní už domácí celek přenáší hru před Samonovovu branku.

30:58
    Anders Lindbäck nyní sklapl betony po střele Lukase Bengtssona a znovu podržel svůj tým. Následně je hra přerušena a na řadě je další komerční přestávka.

30:22
    Jsme za polovinou základní hrací doby, hostům se stále nedaří vyrovnat, domácí naopak hájí nejtěsnější možný náskok.

28:33
    Petrohradští se nyní chvíli zdrželi před brankou soupeře, střela Antona Bělova ale skončila jen mimo tři tyče.

28:05
    Nicklas Jensen se snažil v obranné třetině dojet soupeře, to se sice nakonec povedlo, ale puk mu nevzal. Takže následuje rychlý přesun hostů na opačnou stranu kluziště.

27:43
    Vladislav Cicjura v rohu útočného pásma převzal kotouč, sjel s ním na levý kruh, ale poté jeho zakončení skončilo jen na betonu domácího brankáře Lindbäcka.

26:50
    Alex Grant čekal na modré čáře na přihrávku, té se dočkal a hned nahodil kotouč před branku soupeře, ale tam neměl nikoho, kdo by mohl tečovat.

26:30
    Brian O'Neill byl sice soupeřem sražen k zemi, ale rychle vstal a vybojoval puk. Následně pak ho o něj ale obrala obrana Petrohradu, která pak míří do další akce.

26:22
    Na řadě je další komerční přestávka.

26:15
    Marko Anttila nabral rychlost a po levé straně pronikl až před Samonova. Ale nakonec nestihl zachytit puk a ten končí na zakázaném uvolnění.

25:15
    Henrik Haapala objel petrohradskou branku, poté poslal kotouč před ní, ale tam ho Junttila nedostal táhlou střelou za záda hostujícího brankáře Samonova.

24:39
    Nyní už musel do zákroku také Anders Lindbäck, jenž lapil pokus soupeře do lapačky a následně pak hru přerušil. Opět udržel těsný náskok Helsinek i nulu na svém kontě.

24:04
    Vladislav Cicjura natahoval svoji hůl blízko branky Jokeritu, ale tam zasáhl Anders Lindbäck a puk pak poslal zase svým spoluhráčům, kteří jdou dopředu.

23:12
    Jenomže jako už poněkolikáté, hned kotouč ztratili a museli se zase vracet zpět před branku Alexandra Samonova, který také musel být znovu pozorný.

22:53
    Hosté získali puk a hned s ním míří do útočného pásma, kde se pokusí ohrozit brankáře Jokeritu a rádi by tedy vyrovnali.

22:30
    Zblízka nebezpečně zakončil Marko Anttila, ale proti němu vytasil další přesný zákrok kdo jiný, než Alexandr Samonov. Před dotěrnými domácími hráči pak hru raději zastavil.

22:03
    Agilní hráči Jokeritu se poctivě vracejí do obrany a pomáhají Lindbäckovi. Daří se jim i v útoku, když Samonova zatížili dalším pokusem ve druhé třetině už třetím.

21:43
    Ofsajd Petrohradu, hra je ve středním pásmu a vhazuje se blíže domácí brance.

21:24
    A opět hosté neudrželi útočnou třetinu a prakticky se z ní sami vykázali. Do útočné akce se tak vydávají opět Helsinští.

20:55
    Další počínání Jokeritu před Samonovem bylo nepřesné a po zisku puku se pak chtěli hosté dostat na druhou stranu, avšak nebylo jim to umožněno. Jokerit se vrátil zpět do útoku, ale střela Jensena šla mimo.

20:28
    Na druhé straně pak prověřil Alexandra Samonova Brian O'Neill, jenž střelu z pravého kruhu poslal do lapačky brankáře Petrohradu.

20:10
    Petrohradští se hned hnali za pukem do útočného pásma, ale to jim pokazil Anders Lindbäck, jenž ho dostal pod kontrolu a poslal na hokejky svých spoluhráčů.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:20.

Střely na branku: 14 – 7

První třetina duelu mezi Jokeritem Helsinky a Petrohradem je minulostí. Ta se lépe povedla domácímu týmu, který se v desáté minutě ujal vedení v přesilové hře, kterou tečí využil Veli-Matti Savinainen. Hosté se snažili o vyrovnání, ale to se nepovedlo, naopak domácí hokejisté soupeře zatěžovali dalšími střeleckými pokusy, které už všechny pochytal Alexandr Samonov. Ten tak zatím drží svůj tým ve hře a Petrohradští mu mohou děkovat, že je několikrát vytáhl z nebezpečných situací.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:44
    Ještě mají puk hosté a zkoušejí to před brankou Jokeritu, spíše to ale už vypadá, že se v této části nic nestane a Helsinští své těsné vedení uhájí do první sirény.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:45
    Trenér Petrohradu se už na své svěřence zlobí, protože pokazili další slibně se rodící akci. A z ní tak těžko mohli ohrozit Anderse Lindbäcka, jenž má stále čisté konto.

17:55
    Julius Junttila ale okamžitě otočil hru a sám poté na levém kruhu napřáhl ke střele, kterou má ve své moci opět Alexandr Samonov, který znovu podržel Petrohrad.

17:41
    Vladimir Tkačjov zpětnou přihrávkou vrátil puk do obranného pásma, kde ho za brankou Lindbäcka drží Igor Ožiganov a čeká, až mu vystřídají spoluhráči.

16:52
    Alexandr Samonov ukryl v lapačce další bombu od modré čáry, kterou na něho vyslal David Sklenička. Český obránce tak nakonec Samonova nepřekonal.

16:22
    Armádnímu celku se stále nedaří vyrovnat, blíží se závěr první periody a Jokerit nadále drží těsný náskok, který je o jednu branku.

15:26
    Veli-Matti Savinainen převzal přihrávku u levého hrazení, než si ale stačil srovnat touš, přišel o něj a opět se musí Jokerit vracet zpátky do obrany pomoci Andersi Lindbäckovi.

14:59
    Julius Junttila na opačné straně nezpracoval dobře puk a ten končí jen v moci petrohradské obrany, která bleskově vytahuje hru zase do pásma helsinského Jokeritu.

14:35
    Další snaha hostů o překonání Anderse Lindbäcka, ten nyní zastavil pokus Malteho Strömwala, jenž na něho střílel z levé strany.

14:14
    Joonas Kemppainen od zadního mantinelu sjel s černou gumou těsně před Anderse Lindbäcka, ale jeho přízemní střela za jeho zády neskončila.

13:58
    Viktor Lööv nahodil puk před branku soupeře, kde ho ještě tečoval obrovitý kapitán Helsinek Marko Anttila, ale znovu se Alexandr Samonov zaskvěl a hlásí, mám kotouč.

13:06
    Petrohradu se znovu nepovedla rychlá rozehrávka v pásmu soupeře a poté hosté ztratili kotouč. A museli se vracet zpět před Samonova, neboť před něho mířili agilní hráči Jokeritu.

12:27
    A nyní musel do další akce Alexandr Samonov, který se opět mezi třemi petrohradskými tyčemi nenudil. Veli-Matti Savinainen před ním opět nebezpečně dotíral, ale tentokráte ho nepřelstil. V přerušené hře se pak bude vhazovat po levé ruce petrohradského gólmana.

11:44
    Následuje další komerční přestávka.

10:31
    Hosté se hned po inkasované brance natlačili před Anderse Lindbäcka, ale střela Jevgenije Ketova skončila jen vedle pravé tyče domácího brankáře.

10:12
    Po ztrátě puku se do další šance dostali hráči Jokeritu, na pravé straně vyslal svižnou střelu Veli-Matti Savinainen, ale ta končí jen na betonech Alexandra Samonova.

09:49
    Hosté se hned vrhli na útočení před domácí brankou, ale jejich pokus skončil jen na pozorném Andersi Lindbäckovi.
    09:13 Veli-Matti SAVINAINEN - 1:0

09:13
    Druhá přesilová hra už domácím vyšla a ti ji tedy využívají. Po hezky sehrané kombinace poslal puk do předbrankového prostoru Henrik Haapala a těsně před Samonovem ho po posunutí Normana šikovně tečoval VELI-MATTI SAVINAINEN, který tak brankáře Petrohradu prostřelil – 1:0. Asistence: John Norman a Henrik Haapala.

08:59
    Sami Lepistö si zpracoval puk na modré čáře a poté se dostal do výhodné střelecké pozice. Jeho svižná rána ale končí znovu na pozorném Alexandru Samonovovi a ten opět zastavuje dění na ledě.

08:11
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Burdasov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

08:11
    Po nepřesné rozehrávce Petrohradu v útočné třetině se k puku dostali opět domácí hráči a velmi rychle se přesunuli před Samonova. A tam pak Burdasov vyhodil puk mimo hrací plochu a i on dostane dvě minuty za zdržování hry.

07:20
    Zpoza branky hostů dostal nabito nad vrchol kruhů domácí Tommi Kivistö a obránce Helsinek pak z první pálil na Samonova, jenž po pohotovém zákroku ukazuje, že má puk ve své lapačce bezpečně ukrytý.

06:16
    Fantenberg zastavil další akci Jokeritu a na chvíli dostali hosté hru před branku Lindbäcka. Ale nic zde nepředvedli. Hned na druhé straně střílel Alex Grant a po jeho pokusu už opět zakročil Alexandr Samonov.

05:48
    Zakázané uvolnění Petrohradu stěhuje hru opět před branku Alexandra Samonova. Ten tak bude muset být mezi svými tyčemi opět hodně pozorný.

05:33
    Helsinští hokejisté vytáhli puk do středního pásma a jali se útočit, ale tam je zastavila pozorná obrana SKA, která dostala touš do své moci a otáčí rychle hru zpět před Lindbäcka.

05:14
    A jelikož se domácí dopustili dalšího zakázaného uvolnění, po krátké pauze se bude vhazovat opět před brankou Anderse Lindbäcka.

05:14
    Následuje první komerční přestávka.

04:57
    Nicméně domácí si vytvořili znovu menší tlak před Alexandrem Samonovem, ten ale nemusel zasahovat, neboť mu pomohla obrana.

04:19
    Hosté své první oslabení zvládli bez úhony a už jsou v plném počtu.

03:28
    John Norman převzal puk na levém kruhu a táhlou střelou pak chtěl překvapit Alexandra Samonova, ten se ale nenechal a poté znovu soupeř vyhazuje puk do středního pásma a šetří cenné vteřiny.

02:43
    Jokerit má jako první k dispozici přesilovou hru, když Antipin vyhodil kotouč mimo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Helsinští se na chvíli ocitl v pásmu Petrohradu, ten se ale záhy osvobodil.

02:19
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Viktor Antipin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

02:13
    Nyní se už uhnízdili domácí hráči před Samonovem, kterého znovu donutili k zákroku a následnému přerušení hry.

01:33
    John Norman clonil před Samonovem, nakonec na něho ale nešla žádná střela, kterou by mohl případně tečovat. Po zisku kotouče pak šli hráči Jokeritu do akce, která ale měla jen jepičí život.

01:06
    Zakázané uvolnění Petrohradu a hra se stěhuje zpět před Samonovu klec. Za malý okamžik se tak bude vhazovat před brankou hostujícího SKA.

00:37
    Domácí hráči však nepustili svého soupeře do žádného zakončení a nyní to byli oni, kdo zaútočil. A hned z toho byla šance, kterou lapil Alexandr Samonov.

00:10
    Od úvodního vhazování jsou u kotouče hosté a hned s pukem míří do první útočné akce duelu s Jokeritem.

00:01

Hráči obou celků už jsou na ledové ploše a zápas tak bude moci za chvíli začít. Nejprve si ale vyslechneme ruskou hymnu a po ní také tu finskou.

Jokerit Helsinky: Lindbäck (Kalninš) – Lepistö, Lööv, A. Grant, D. Sklenička, Kivistö, J. Krejčík – O'Neill (A), Regin, Joensuu (A) – Nicklas Jensen, Schroeder, Savinainen – Haapala, Norman, Junttila – Anttila (C), Pihlström, H. Ikonen.

SKA Petrohrad: Samonov (Nikolajev) – Bengtsson, Fantenberg, Antipin, Tokranov, Ožiganov, Chafizullin, A. Bělov (A) – Ketov (C), Kemppainen, Tkačjov – Burdasov (A), Ivan Morozov, Kuzmenko – E. Galimov, Cicjura, Čibrikov – Starkov, Vey, Strömwall – Timkin.

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Ivanov, Lazarev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jako hlavní rozhodčí budou dnešní duel řídit čeští arbitři Jan Hribik a Martin Fraňo.

Jakub Krejčík (JOK)
    David Sklenička (JOK)

Vzájemná utkání

Oba celky se v letošní sezóně utkaly už dvakrát. Nejprve vyhrál Petrohrad na ledě Jokeritu 4:1. Následně pak venku zvítězil zase Jokerit, a sice 2:1 po samostatných nájezdech.

Hosté z armádního celku SKA Petrohrad jsou na tom totiž mnohem lépe. V současné době je ve stejné konferenci najdeme na druhém místě, když dosud zapsali osmapadesát bodů. Po prohře 1:2 v prodloužení s moskevským Dynamem naposledy zabrali a na ledě Soči zvítězili 4:1, i když to neměli vůbec jednoduché. Přetlačovanou rozuzlili až ve třetí třetině, ve které padly čtyři góly. Na tuto výhru budou samozřejmě chtít navázat i dnes, kdy na ledě Jokeritu budou plnit roli papírového favorita. Čeká nás pikantní duel, který si nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Vladimir Tkačjov 11+24
    Andrej Kuzmenko 12+15
    Anton Burdasov 16+7

Hokejisté dnes domácího Jokeritu se v tabulce ve Východní konferenci nacházejí na osmém místě tabulky se ziskem třiačtyřiceti bodů a drží se tak v pásmu postupu do play-off. V posledních dvou duelech doma uspěli po výsledku 4:3. Nejprve takto zdolali Čerepovec po samostatných nájezdech. Následně pak vyhráli 4:3 po prodloužení nad Jaroslavlí. Dnes by tedy rádi natáhli tuto úspěšnou šňůru a opět prahnou po vítězství. Ovšem proti Petrohradu je rozhodně nečeká snadná práce.

Brian O'Neill 7+26
    Nicklas Jensen 12+9
    Jordan Schroeder 9+12

Hezký středeční večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu opět ruská KHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Jokerit Helsinky a SKA Petrohrad

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. Savinainen (Norman, Haapala), 37. Schroeder (A. Grant, O'Neill) – 54. Timkin (Ivan Morozov, A. Bělov)

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Ivanov, Lazarev