Kanada – Švýcarsko | 10:0 (kon.) | | | Rakousko – Rusko | 1:7 (kon.) | | | Finsko – Slovensko | 6:0 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 0:1 (kon.) | | | K. Vary – Litvínov | 2:3 (po pr.) | | | Motor ČB – Plzeň | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Mountfield HK | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | Pardubice – Sparta | 5:4 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 2:3 (po pr.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) |
Prostějov – Poruba 2011 | 1:3 (kon.) |
Spartak Moskva – Riga | 2:5 (kon.) | | | Omsk – Kunlun | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Barys – Magnitogorsk | 3:2 (po pr.) |
N.Novgorod – Jaroslavl | 6:5 (kon.) | | | Minsk – Nižněkamsk | 4:5 (kon.) | | | Jokerit – Petrohrad | 2:1 (kon.) |
Soči – Čerepovec | 6:2 (kon.) | | | Viťaz – Dynamo Moskva | 1:5 (kon.) |
Nové Zámky – Trenčín | 0:3 (kon.) | | | Košice – Michalovce | 1:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica | 5:3 (kon.) |
HC Slovan – Nitra | 1:2 (kon.) | | | Zvolen – Detva | 2:4 (kon.) | | | Miskolc – Poprad | 1:4 (kon.) |
Vlci Žilina – Pov. Bystrica | 7:1 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Avangard Omsk
3:4
(1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
Red Star Kunlun
61:06
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Kovalčuk – 2 min., podrážení).
|
|
43:38
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Gončarov – 2 min., nesportovní chování).
|
|
39:46
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Kovalčuk – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
19:32
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Viktor Baldajev – 2 min., podrážení).
|
|
17:16
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Gončarov – 2 min., podrážení).
|
|
11:48
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sergej Tolčinskij – 2 min., držení).
|
|
11:02
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Vjačeslav Leščenko – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
20. Boucher (Běreglazov), 36. Kovalčuk, 36. Dědunov (Chochlačov, Jemelin) – 6. Werek (Baldajev), 24. A. Lazarev (Sproul, Monachov), 60. Sproul (Mozík, Leščenko), rozh. náj. Shinkaruk
Rozhodčí: Birin, Olenin – Střelcov, Šišlo
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Sergej Tolčinskij (OMS)
0:0 Ethan Werek (KUN)
2. série:
0:0 Klim Kostin (OMS)
0:1 Tyler Wong (KUN)
3. série:
1:1 Reid Boucher (OMS)
1:1 Luke Lockhart (KUN)
4. série:
1:1 Alexandr Chochlačov (OMS)
1:2 Hunter Shinkaruk (KUN)
5. série:
1:2 Ilja Kovalčuk (OMS)
Avangard Omsk:
Hrubec (Bobkov) – Jemelin (C), Kaski, Běreglazov, Čudinov, Solovjov, Gončarov, Gotovec – K. Kostin, Knight, Sekáč (A) – Boucher, Zernov, Jakupov – Chochlačov, K. Semjonov, Kovalčuk (A) – Dědunov, Kablukov, Tolčinskij – N. Komarov.
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: J. Smith (Šikin) – Chelios (A), Sproul (A), Šustr, Mozík, Pedan, Baldajev – Shinkaruk, S. Foo, Collins – Nikolišin, P. Foo, Monachov – Lockhart (C), Werek, Wong – A. Lazarev, Bakanov, Leščenko – Šaškov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: J. Smith (Šikin) – Chelios (A), Sproul (A), Šustr, Mozík, Pedan, Baldajev – Shinkaruk, S. Foo, Collins – Nikolišin, P. Foo, Monachov – Lockhart (C), Werek, Wong – A. Lazarev, Bakanov, Leščenko – Šaškov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Olenin – Střelcov, Šišlo
Diváci:
David Suchý