Nové Zámky – Trenčín 0:3 (kon.) | Košice – Michalovce 1:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 5:3 (kon.)
HC Slovan – Nitra 1:2 (kon.) | Zvolen – Detva 2:4 (kon.) | Miskolc – Poprad 1:4 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
HK Poprad
sk Středa 30.12.2020, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 26. kolo

58:17
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Osterberg – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

56:02
    Bol to možno trochu sporný okamih, no napriek tomu je zákrok Marcela Haščáka posúdený ako nedovolený. Dostáva dve minúty za držanie hokejky.

52:27
    Po predchádzajúcej šanci Popradu sa ešte zrodila pred Adorjánovou bránou menšia strkanica, ktorej jadro tvorili Handlovský s Flickom. Handlovský dostáva za hrubosť 2+2 a Flick 2. Presilovka pre DVTK.

45:57
    Presilová hra kamzíkov sa končí predčasne. James Livingston dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

44:55
    Poprad získava presilovku. Za podrazenie si dve minúty odsedí Nikandrosz Galanisz.

35:56
    Po dvoch minútach veľmi nevýraznej hry je dianie prerušené kvôli vylúčeniu. Presilovku si zahrajú domáci, Dávid Skokan si odsedí dve minúty za držanie.

27:42
    Poprad bude mať ideálnu možnosť, získava presilovku piatich proti trom. Szilárd Rokaly mieri na trestnú lavicu za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

26:45
    Matej Paločko bol veľmi nepríjemne a veľmi škaredo narazený na mantinel v rohu klziska. Zasiahol ho likvidačne Rob Flick a dostáva 2+10 za vrazenie na mantinel.

23:31
    Popradčania ešte využívali avizovanú výhodu, hra je napokon po dotyku puku prerušená. Nikandrosz Galanisz si sadá na trestnú lavicu za seknutie.

21:55
    V úvode druhej tretiny majú presilovkovú možnosť domáci. Dávid Skokan dostáva dve minúty za podrazenie.

17:43
    Síce zostávalo do konca presilovky domácich len sedem sekúnd, končí sa predčasne. Haralds Egle podrazil Taviho a je to na dve minúty.

15:50
    Prvú presilovku si zahrajú aj domáci hráči. Petr Ulrych dostáva dve minúty za hákovanie.

05:31
    Matúš Paločko vybojoval pre svoj tím presilovku. Na dve minúty za hákovanie odchádza na trestnú lavicu János Vas.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 23. Osterberg (Egle, Vas) – 19. Skokan (Svitana, Drgoň), 39. Livingston (Drgoň, Brejčák), 40. Svitana (Skokan), 60. Svitana

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (B. Kiss) – Wehrs, Szirányi, Láda, D. Kiss, Rauhauser, Vojtkó, Révész – Flick, Vas, Egle – Csányi, Osterberg, Anderson – Rokaly, Galanisz, Magosi – Ritó, Lövei, Miskolczi
    HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Brejčák, Ulrych, Dalhuisen, Kramár, Erving, Hudec – Haščák, Skokan, Svitana – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Bjalončík, Livingston – Matúš Paločko, Jevoš, Matej Paločko – Hajnik

Rozhodčí: Korba, Adamec – Valo, Bogdaň