Ufa – Jekatěrinburg 1:0 (po pr.) | CSKA Moskva – Jokerit 5:4 (po pr.) | Jaroslavl – Viťaz 7:1 (kon.)
Nižněkamsk – Novosibirsk 3:0 (kon.) | Soči – N.Novgorod 2:5 (kon.) | Minsk – Omsk 5:4 (po pr.)
HC Dinamo Minsk
5:4 (0:0, 1:2, 3:2 - 1:0)
Avangard Omsk
Neděle 03.01.2021, 15:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

60:23
    Klim Kostin podrazil ve středním pásmu soupeře a tohle je velká šance pro domácí na vítězství.

53:52
    Vidíme teprve druhé vyloučení zápasu a druhé na straně Dinama. Za sekání jde na dvě minuty ven Ilja Solovjov nutno říct, že tohle byl přece jen trošku přísnější trest.

23:49
    Další komplikace pro Dinamo, kvůli hákování jde na dvě minuty ven novic v týmu Zack Mitchell.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 27. Spooner (Koljačonok), 43. Prince (Solovjov, Z. Mitchell), 44. Gorbunov (Mosaljov, Solovjov), 48. Děmkov, 61. Prince (Spooner, Z. Mitchell) – 22. Kaski, 32. Sekáč (Chochlačov, Jemelin), 45. Chochlačov, 55. Boucher (Tolčinskij, Kaski)

HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Koljačonok, Menell, Falkovskij, Jerjomenko, Děrjabin, Znacharenko (A), Solovjov – Spooner, Z. Mitchell, Prince (C) – Gorbunov (A), Mosaljov, Varfolomejev – Paré, Protas, K. Voronin – Děmkov, Usov, Kogalev – Alistrov.
    Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (A), Běreglazov, Čudinov, Solovjov, Gončarov, Gotovec – Knight, K. Kostin, Sekáč (A) – Zernov, Tolčinskij, Boucher – Kovalčuk (C), Chochlačov, K. Semjonov – Dědunov, Kablukov, Jaremčuk – A. Potapov.

Rozhodčí: Konstantin Olenin, Jurij Oskirko – Anton Ponomarenko, Alexander Černyšjov