Vrchlabí – Třebíč 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 8:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 5:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 04.01.2021, 18:00 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 16. kolo

58:55
    V samostatném úniku vynikl zákrok Suchánka. Kanko se trefil do jeho lapačky.

54:01
    Střela z první Matušovi nevyšla. Puk se mu svezl po čepeli a skončil mimo brankoviště.

53:36
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Lukáš Endál – 2 min., nedovolené bránění).

46:20
    Nakonec se pětice Porubských před Rysí branou usazuje a Suchánek snad špičkou betonu či koncem hole vytěsnil puk vystřelený Sikorou.

45:11
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kaukič – 2 min., vysoká hůl).
    43:20 Radim TOMAN - 5:0

43:20
    Poruba právě vstřelila branku!
    Puk se došoural za Suchánka a otřel se o jeho levou tyč za brankovou čáru, tím získal RADIM TOMAN k asistenci i gólový zářez. Asistence: Michal Hlinka a Michal Hotěk.

41:04
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Dušan Žovinec – 2 min., hrubost).

36:28
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Marek Sikora – 2 min., napadení).

32:15
    Domácí se rychle vrátili do útoku a rozebrali hostující obranu tak, že MAREK SLAVÍK zakončoval do prázdné brány. Asistence: Michal Hlinka a Radim Toman.
    32:15 Marek SLAVÍK - 4:0

29:16
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Kofroň – 2 min., hákování).

24:21
    Suchánek rychle rozehrál dopředu a Tomi si nabruslil do útočné třetiny. zadovkou přenechal Veselému, který ale mířil hodně nad bránu.

20:01
    Střídání v týmu HC Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Ondřej Raszka, přichází Tomáš Suchánek.

16:42
    MARKUS KORKIAKOSKI ukončil dobývání z posledních minut podržel puk a z mezikruží poslal kotouč zřejmě mezi betony. Asistence: Tomáš Jáchym.
    16:42 Markus KORKIAKOSKI - 3:0

11:51
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Haman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

09:43
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Kofroň – 2 min., nedovolené bránění).
    05:18 Michal HOTĚK - 2:0

05:18
    Po krátké hře ve středním pásmu se Porubané dostali zpět do útočné třetiny a MICHAL HOTĚK střelou po ledě navyšuje vedení.
    02:43 Marek SIKORA - 1:0

02:43
    RADEK POŘÍZEK byl hráčem, který tečoval výstrojí puk do odkryté brány a otevírá skóre utkání. Asistence: Dušan Žovinec a Jakub Teper.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 3. Pořízek (Žovinec, Teper), 6. Hotěk, 17. Korkiakoski (T. Jáchym, Szathmáry), 33. Slavík (M. Hlinka, Toman), 44. Toman (M. Hlinka, Hotěk)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Teper, Žovinec, Kozák (A), Szathmáry, T. Voráček, Urbanec, Slavík – Pořízek, Žolobov, Sikora (C) – Stloukal, T. Jáchym, Korkiakoski – Brodek, Kanko (A), Endál – Toman, M. Hlinka, Hotěk.
    HC Frýdek-Místek: Raszka (21. Suchánek) – Z. Malík, Haman, Husák, Hrachovský, Zahradníček, J. Michálek – Kofroň, Mikulík (C), Šedivý – Tomi, R. Veselý, Matuš – Kaukič, Stuchlík, Klimša (A) – Flok, Przybyla, Ramik.

Rozhodčí: Vrba, Šudoma – Hanzlík, Hranoš