Vrchlabí – Třebíč 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 8:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 5:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 04.01.2021, 18:00 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 16. kolo

Z dnešního pondělního večera je to ode mne vše, děkuji za pozornost a v sobotu u utkání s Ústím nad Labem se budu těšit na počtenou.

Přeji příjemný zbytek dne. (20:18:06)

Ve třetí třetině každou chvilku tahal pilku jeden z týmů. Hosté dostali možnost dvakrát hrát v početní výhodě, ale ani jednu nevyužili. Stejně tak i domácím dnes přesilovky nevycházeli. Góly padaly v plném počtu hráčů a ve třetím dějství to byli právě domácí, kteří ubránili oslabení a záhy navýšili vedení na 5:0 gólem Radima Tomana ve čtvrté minutě třetí třetiny. Další minuty zářili gólmani. Více méně hlavně Tomáš Suchánek, který dostával porubské borce do zoufalých nálad.

Nicméně, tříbrankové vedení, které si HC RT TORAX Poruba 2011 vypracoval již v prvních dvaceti minutách, jen navýšil a Muštukovsovi spoluhráči dopomohli k první vychytané nule.

59:58
    Ke kotouči se natahoval Hrachovský, ale časomíra je neúprosná. Ukončuje třetí třetinu i zápas.

59:43
    Szathmáry vyhazuje obloučkem přes všechny čáry. zakázané uvolnění na závěr třetiny.

59:29
    Poslední vteřiny mohou ještě vymazat nulu na straně hostů. Muštukovs je proti, když chytá puk po střele Hrachovského.

58:55
    V samostatném úniku vynikl zákrok Suchánka. Kanko se trefil do jeho lapačky.

58:39
    Vhazování vyhrál Mikulík, jenže se hosté v pásmu neudrželi.

58:22
    Muštukovs udržel nulu při střele Husáka a následně přerušil hru po pokusu Veselého.

57:42
    nakonec se ke střele odhodlal Žovinec. Trefil jen bránícího hráče.

56:59
    RT TORAX kombinuje a hledá příhodnou skulinu k zakončení.

56:31
    Hraje se za Suchánkovou brankou.

55:36

55:22
    Tomu nakonec hůl Stuchlík přelomil střelou, když se hosté dostali opět do útočné třetiny. Čtveřice Porubanů vše ubránili, byť byl jeden bez hokejky.

54:55
    Až k Suchánkovi napálil kotouč Kanko.

54:42
    Jedovka Stuchlíka končí v náruči Muštukovse. Bude se vhazovat po pravé ruce porubského gólmana.

54:01
    Střela z první Matušovi nevyšla. Puk se mu svezl po čepeli a skončil mimo brankoviště.

53:36
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Lukáš Endál – 2 min., nedovolené bránění).

53:21
    Sudí avizuje vyloučení v týmu Poruby. Endál asi příliš moc bránil soupeře.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 3. Pořízek (Žovinec, Teper), 6. Hotěk, 17. Korkiakoski (T. Jáchym, Szathmáry), 33. Slavík (M. Hlinka, Toman), 44. Toman (M. Hlinka, Hotěk)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Teper, Žovinec, Kozák (A), Szathmáry, T. Voráček, Urbanec, Slavík – Pořízek, Žolobov, Sikora (C) – Stloukal, T. Jáchym, Korkiakoski – Brodek, Kanko (A), Endál – Toman, M. Hlinka, Hotěk.
    HC Frýdek-Místek: Raszka (21. Suchánek) – Z. Malík, Haman, Husák, Hrachovský, Zahradníček, J. Michálek – Kofroň, Mikulík (C), Šedivý – Tomi, R. Veselý, Matuš – Kaukič, Stuchlík, Klimša (A) – Flok, Przybyla, Ramik.

Rozhodčí: Vrba, Šudoma – Hanzlík, Hranoš