Ufa – Omsk 5:6 (po pr.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 1:2 (0:1 po s.n.) | Jaroslavl – Novosibirsk 3:2 (kon.)
Kunlun – Čerepovec 2:4 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:0 (2:1 po s.n.) | Soči – Jokerit 0:5 (kon.)
Minsk – Petrohrad 4:3 (po pr.)
HC Dinamo Minsk
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
SKA Petrohrad
Úterý 05.01.2021, 17:30 • Minsk Arena, Minsk • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:56:49)

Československá stopa v utkání

Do dnešního duelu nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hokejista.

Dnešní utkání sledovalo 5216 diváků.

Střely na branku: 25 – 37

Je dobojováno. Domácí v první minutě nastavené hrací doby využili přesilovou hru a získali tak bonusový bod navíc. Prodloužení rozhodl Shane Prince. Hosté na ledě Minsku sahali po třech bodech, nakonec se museli spokojit s jedním.

61:00 Shane PRINCE - 4:3

61:00
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Nyní už ale svůj tlak domácí zúročili a rozhodují o tom, že získají bonusový bod navíc. Menell poslal puk přímo před branku Hellberga, tam jen natáhl svoji hůl SHANE PRINCE a od čepele pak domácí kapitán pověsil kotouč pod víko petrohradské branky – 4:3. Asistence: Brennan Menell a Ryan Spooner.

60:32
    Minsk se usadil v pásmu soupeře a kombinuje před Magnusem Hellbergem, který už vytáhl dvě střely do bezpečí.

60:04
    Úvod nastavené hrací doby se bude hrát čtyři na tři, domácí dohrávají svou přesilovou hru.

60:01

Třetí třetina je u konce, vítěze nám zatím zápas neurčil a na řadu tak nyní přichází pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani v něm se duel nerozuzlí, půjdeme do samostatných nájezdů.

60:00

59:38
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Kuzmenko – 2 min., vysoká hůl).

59:32
    Po pravé straně unikal domácí hráč, kterého holí zasáhl Kuzmenko a domácí mají ponechanou výhodu. Pokud nevstřelí branku, zahrají si přesilovou hru.

58:41
    Po nepřesné trefě Petrohradu se k puku dostali opět hráči Minsku, ale došli jen do středního pásma. Tam o kotouč přišli a museli se vracet rychle zpět do obrany.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Domácí měli tlak před Hellbergem, hosté ho ustáli, ale stále musí čelit dalšímu náporu domácích.

56:57
    Petrohradští se na chvíli usadili před domácí brankou, kde střílel Anton Burdasov, ale hattricku se zatím nedočkal. Naopak domácí udrželi slibný výsledek.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 12. Z. Mitchell (Prince, Menell), 46. Varfolomejev (Prince), 56. Prince (Spooner, Z. Mitchell), 61. Prince (Menell, Spooner) – 9. Vey, 28. Burdasov (Ivan Morozov, Tokranov), 47. Burdasov (Kuzmenko, Tokranov)

HC Dinamo Minsk: Kolosov (D. Taylor) – Solovjov, Menell, Falkovskij, Jerjomenko, Almqvist, Znacharenko (A), Koljačonok – Spooner, Z. Mitchell, Prince (C) – Gorbunov (A), Mosaljov, Varfolomejev – Děmkov, Paré, Suško – Protas, Usov, K. Voronin – Kogalev.
    SKA Petrohrad: Hellberg (Samonov) – Fantenberg, Ožiganov, Chafizullin, Tokranov, A. Bělov (A), Dyblenko, Brinkman – Tkačov, Kemppainen, E. Galimov – Kuzmenko, Ivan Morozov, Burdasov (A) – Timkin, Cicjura, Ketov (C) – Strömwall, Vey, Starkov – Čibrikov.

Rozhodčí: Olenin, Oskirko – Ponamarenko, Černyšov