SR 18 – Topoľčany 0:8 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
0:8 (0:3, 0:2, 0:3)
HC Topoľčany
sk Úterý 05.01.2021, 11:00 • ZŠ Piešťany - Easton Aréna • 1. liga (SR) • 55. kolo

Nejasný scenár tohto duelu si pripravili hráči len do 15. minúty. Odvtedy Topoľčany trestali chyby slovenských mladíkov a súkali gól za gólom. Favorit sa s tým veľmi nepáral a 8-gólovou výhrou otvára rok 2021. (13:16:20)

57:35
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Patrik Sokoli – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Hugo Kováč – 2 min., hrubosť).

55:56
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Filip Nemček – 2 min., sekanie).

54:00
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Luca Krakovský – 2 min., hákovanie).

50:46
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Boris Žabka – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Martin Kalináč – 2 min., hrubosť).

50:25
    Domáci v plnom počte.

50:25
    Topoľčany dali gól!
    Gól strelil RÓBERT VARGA. Asistencie Martin Kalináč, Miloš Bystričan.

47:27
    Striedanie v tíme Slovensko U18: z ihriska odchádza Rastislav Eliaš, prichádza Matej Marinov.

47:27
    Gól strelil RÓBERT VARGA. Asistencie Roman Jurák, Martin Kalináč.

45:45
    Gól strelil PATRIK BEČKA. Asistencie Dávid Gergel.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Hostia prekvapenie nepripúšťajú a idú si za hladkým triumfom. Kalináč v druhej tretine pridal k jednej asistencii dva góly, Topoľčany smerujú za vysokým víťazstvom.