Třinec – Pardubice 1:4 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:3 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:3 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 3:1 (kon.) | Liberec – Motor ČB 7:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 08.01.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 33. kolo

59:19
    Pardubický útočník Anthony Camara (PCE) podrazil v útočném pásmu Douderu a Oceláři si zahrají ještě jednu přesilovku.

53:52
    Příležitost pro Třinec ještě se zápasem něco udělat! Anthony Camara (PCE) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

44:40
    Další vyloučení tohoto utkání, tentokrát na straně Pardubic. Michal Hrádek (PCE) vyloučen za hákování Petra Vrána, které se stalo zhruba před minutou. Oceláři pak dlouho drželi puk na holích a snažili se skórovat bez brankáře s extra hráčem v poli.

26:01
    Rhett Holland (PCE) je druhým vyloučeným hráčem Dynama v zápase. Za úder do oblasti hlavy a krku je vyloučen poté, co sestřelil u pravé tyče Kloučkovy branky Draveckého, který tam nabruslil ze střední třetiny s pukem na holi.

10:39
    Další vyloučení Ocelářů a další vyloučení Jacka Rodewalda (TRI). Tentokrát je to menší trest za sekání a druhá přesilovka Pardubic.

06:09
    Paulovič vystihl rozehrávku třinecké obrany v útočném pásmu a holí se po něm ohnal Jack Rodewald (TRI). První z třineckých Kanaďanů se tak poprvé do protokolu zápasu zapsal dvěma minutami za podrážení. První přesilovka Dynama.

02:16
    Uvidíme první přesilovku utkání. Za podrážení domácího Jaroměřského, který se po faulu těžce zvedal, je vyloučen Ondřej Machala (PCE).

Michal Samiec

Branky a nahrávky: 36. M. Kovařčík – 12. Camara (R. Kousal, J. Kolář), 18. Rohlík, 20. Anděl (Kusý, Ďaloga), 41. Blümel

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (21. Kacetl) – M. Doudera, Gernát, M. Adámek, D. Musil, Kundrátek, Jaroměřský, Zahradníček – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), M. Stránský – Rodewald, Marcinko, Leier – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Hrehorčák – Hrňa, Dravecký (A), Martynek.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kantor) – Nakládal (C), J. Kolář (A), Hrádek, Mikuš, Vála, Ďaloga, Holland – Blümel, Poulíček, Paulovič – Camara, R. Kousal, Mandát (A) – Kusý, O. Roman, Anděl – Machala, Rohlík, Pochobradský.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Gebauer, Axman