Banská Bystrica – Nové Zámky 1:4 (kon.) | Michalovce – Slovan 2:1 (1:0 po s.n.) | Poprad – Nitra 4:3 (po pr.)
Detva – Liptovský Mikuláš 2:1 (kon.) | Košice – Zvolen 4:5 (1:2 po s.n.) | Miskolc – Trenčín 3:7 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Košice
4:5 (2:0, 0:3, 2:1 - 0:0)
HKM Zvolen
sk Pátek 08.01.2021, 18:00 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 29. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
   
  Vážení športoví priatelia, hokejová Tipos extraliga napíše už svoje 29. pokračovanie, v rámci ktorého sa v Steel aréne pozrieme na súboj HC Košice a HKM Zvolen.

  HC Košice trápila ešte prednedávnom nepriaznivá séria troch prehier v rade. Zdá sa však, že oceliari z východu republiky sa z nej pozbierali, pričom teraz nestratili body v posledných dvoch zápasoch. Košičania si tak potvrdili šieste miesto v tabuľke, na ktorom sa usadili so ziskom 43 bodov. Isté je, že smerom nahor nepôjdu, keďže od piateho miesta ich delí až sedem bodov — východniari ich strácajú práve na Zvolenčanov. Tešiť sa však môžu zo skóre v priaznivom pomere 81 strelených k 65 inkasovaným gólom.

  Posledné tri odohrané zápasy Košíc:
  HC Košice — HK Poprad 4:0
  DVTK Jegesmedvék Miškovec — HC Košice 4:5
  HC Košice — HK Dukla Ingema Michalovce 1:2

  HKM Zvolen je na tom v porovnaní so svojím hostiteľom veľmi podobne. Zvolenčania rovnako zvládli ostatné dva zápasy, z ktorých si odniesli maximálny počet bodov. Pomohlo im to v upevnení si piateho miesta v tabuľke. Navyše, jednoducho sa môžu posunúť ešte vyššie — veď rozdiel medzi prvou a piatou priečkou je v tejto chvíli len štvorbodový. Rytieri zo stredného Slovenska majú pomerne produktívny útok — do sietí súperov nastrieľali v 25 zápasoch 87 gólov. Sami ich pritom inkasovali o dvadsať menej.

  Posledné tri odohrané zápasy Zvolena:
  HC 05 Banská Bystrica — HKM Zvolen 1:3
  MHK 32 Liptovský Mikuláš — HKM Zvolen 1:3
  HKM Zvolen — HC 07 Detva 2:4
   
  Úvodné zostavy:

  HC Košice: Riečický (Sedláček) — Pavlin, Baránek, Nemčík, Růžička, Slovák, Deyl, Michalčin — Réway, Pospíšil, Klhůfek — Jenyš, Mráz, Chovan — Belluš, Vrábeľ, Jokeľ — Milý, Havrila, Eliaš — Demek

  HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) — Kotvan, Betker, Melancon, Ivan, Kubka, Hraško, Meliško — Puliš, Mikúš, Bondra — Nuutinen, Zuzin, Kolenič — Tibenský, Halama, Marcinek — Chlepčok, Jedlička, Ďuriš — Gubančok

  Rozhodca: Žák, Fridrich — Gegáň, Stanzel (všetci SVK).
   
  00:01
  Stretnutie sa práve začalo.
   
  00:27
  Po úvodnom buly sa smerom dopredu vybrali Košičania, ktorí puk okamžite nahodili za bránku Rahma. Tam ale pristúpil zvolenský brankár a rozohral na svojich spoluhráčov.
   
  01:08
  Aj hostia sa dostali do pásma, tam to už prinieslo aj zakončenie. Do puku sa oprel Ivan, ale v úvode zápasu Riečického neprekvapil.
   
  01:48
  Pokračujeme v aktívnom hokeji, z čoho chcel ťažiť Jokeľ. Ten prenikol po ľavom krídle, z ktorého to chcel poslať Rahmovi pomedzi betóny. Nepodarilo sa mu to.
   
  02:07
  Hostia sa oslobodili, zakázané uvoľnenie to nebolo.
   
  03:20
  Pavlin sa pozrel dopredu a puk poslal k mantinelu. V strednom pásme to bolo následne až príliš prehustené, ani jeden z tímov sa tak k súperovej svätyni nedostal.
   
  03:28
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Radovan Puliš – 2 min., hrubosť).
   
  04:00
  Veľká šanca Košíc! Chovan sa dostal k odrazenému puku, čo chcel využiť na okamžitú bombu príklepom. Skvelý Rahm v pohybe Zvolenčanov podržal.
   
  04:12
  Košice dali gól!
  Napriek tomu sa oceliari do vedenia predsa len dostali. Po neprehľadnej situácii Rahm na puk nevidel, čo využil PAVEL KLHŮfEK gólovou strelou z uhla. Asistencie: Martin Pospíšil, Michal Chovan.
   
  04:37
  Zvolen v snahe o rýchlu odpoveď, Riečický musel hru prerušiť.
   
  05:30
  Melancon chcel puk odpáliť k Riečickému, trafil však len hokejku košického obrancu. Zvolen si musel dávať pri následnom striedaní pozor.
   
  06:10
  Betker neriskoval a prihral za Rahma. Teraz to hostia skúsia smerom dopredu.
   
  07:10
  Růžičkovi sa otvoril priestor pri modrej čiare, čo využil na okamžitú ranu príklepom. Rahm sa ale zaskočiť nenechal a puk bez väčších problémov zachytil pred bránkovou čiarou.
   
  07:15
  Nasleduje komerčná prestávka.
   
  07:56
  Nuutinen bol pred Riečickým sám, napriek tomu pokúsil šťastie a vystrelil. Sympatické zakončenie zvolenského krídelníka, po ktorom ostanú stredoslováci v útočnom pásme.
   
  08:39
  Košičanom to príliš nevyšlo, puk odovzdali na súperove hokejky.
   
  08:51
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Matúš Havrila – 2 min., držanie).
   
  09:10
  Košice sa rýchlo oslobodzujú, puk končí v strednom pásme.
   
  09:28
  Až teraz sa rytieri usadili pred Riečickým. Potrebujú sa tam rozostaviť, zatiaľ je to bez strely.
   
  10:01
  Mikúš dostával puk do pozície, z ktorej zvykne strieľať Popradčan Haščák. Puk mu však v rozhodujúcej chvíli od čepele odskočil.
   
  10:16
  Mikúš však dostal priestor na reparát a vymyslel to dobre. Pokúšal sa zakončiť do protipohybu Riečického, ktorý si v sklze puk pritlačil o hruď a hru prerušil.
   
  10:51
  Havrila je na ľade, Zvolenčania svoju prvú presilovku v zápase nevyužili.
   
  11:48
  Pri rovnovážnom stave na ľade sa toho veľa neudialo, hráči si len niekoľkokrát vymenili puk v strednom pásme. Dopredu budú chcieť ísť hostia.
   
  12:27
  Betker zatvoril pásmo pre spoluhráčov, ale opäť sa Zvolenčania dostali len k mantinelom. Odtiaľ na Riečického nevystrelili. Pri puku sú Košice.
   
  13:13
  Po Růžičkovom zakončení od modrej si Zvolenčania čistili priestor pred Rahmom. Zdá sa, že sa to bez trestov nezaobíde. Nasleduje komerčná prestávka.
   
  13:13
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Matúš Havrila – 2 min., hrubosť).
   
  13:13
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Juraj Mikúš – 2 min., hrubosť).
   
  13:42
  Košice dali gól!
  Zvolenčania chybovali v obrannom pásme, čo oceliari potrestali. Slovinský reprezentant ŽIGA PAVLIN to skúsil spomedzi kruhov, Rahm puk len vyrážal. Pavlin si puk aj sám dokorčuľoval a upravil na 2:0. Asistencie: Pavel Klhůfek, Martin Pospíšil.
   
  14:55
  Oceliari pokračujú v pásme svojho súpera.
   
  15:16
  Vôbec zle to teraz nemyslel Betker. Zvolenčania sa dostali po dlhšom čase k strele a Betker to mieril k Riečického nohám. Dobrý zákrok domáceho brankára.
   
  16:15
  Hra mierne spomalila, oba celky potrebovali striedať.
   
  17:39
  Pospíšil to skúsil individuálne, keď si puk sám odtiahol od mantinela, kľučkou si obhodil súpera a skúsil aj bekhendové zakončenie. To ale nebolo nebezpečné.
   
  18:16
  Začali plynúť posledné dve minúty prvej tretiny.
   
  19:06
  Jedličkov individuálny prienik. Hosťujúci mladík sa ale dostal medzi trojicu súperov, od ktorých sa už za košickou bránkou odpútať nedokázal.
   
  20:00
  Prvá tretina sa skončila.
   
  Skončila sa prvá tretina zápasu medzi Košicami a Zvolenom. Skórovali počas nej len oceliari, ktorí sa presadili zásluhou Klhůfka a Pavlina. Domáci celok tak po 20 minútach hry vedie 2:0.

  Druhá tretina sa začne približne o 18:52.
   
  20:01
  Začala sa druhá tretina.
   
  20:16
  Úvodné buly druhej tretiny vyznelo lepšie v prospech domácich Košic. Tie sa formujú v strednom pásme, odkiaľ sa budú chcieť presunúť pred Rahma.
   
  21:32
  Úvodná minúta ale bola pokojná, puk sa len výnimočne dostával do jedného či druhého obranného pásma. Obaja gólmani tak mohli byť pokojní.
   
  22:24
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Belluš – 5 min., napadnutie hlavy a krku + osobný trest do konca zápasu, napadnutie hlavy a krku).
   
  22:58
  Mikúš triafa v úvode dlhej presilovky konštrukciu Riečického bránky. Oceliari sa následne oslobodzujú, puk letí k Rahmovi.
   
  23:58
  Nuutinen to skúšal spoza ľavého kruhu na vhadzovanie. Tvrdá rana mierila priamo na Riečického, ktorý puk bez väčších problémov vytesnil.
   
  24:22
  Zvolen dal gól!
  Rytieri zo stredného Slovenska strieľajú konraktný gól. RADOVAN BONDRA dostal puk priamo pred bránkovisko, odkiaľ bez problémov prestrelil presúvajúceho sa Riečického. Asistencie: Marco Halama, Mikko Daniel Nuutinen.
   
  25:16
  Presilovka hostí pokračuje, Zvolen naďalej zviera Košice pred Riečickým.
   
  25:37
  Už však puk smeruje k Rahmovi.
   
  26:06
  Po góle to už Zvolenu smerom dopredu príliš nevychádza. Nuutinen si prihral s Kotvanom, ani jeden z nich sa ale pred súperovu bránku nedostal.
   
  26:34
  Posledných 50 sekúnd dlhej zvolenskej presilovky. Hrá sa pri mantineli.
   
  27:02
  Zuzin si hľadal priestor v predbránkovom priestore, z čoho napokon bola neprehľadná situácia. Riečický ležal na bruchu, Zvolenčania to nevyužili.
   
  27:40
  Zvolen dal gól!
  Máme vyrovnané. Zvolenčania ostali v košickom pásme aj po svojej presilovke, no a RADOVAN BONDRA skóroval aj po druhýkrát. V predbránkovom priestore si totiž našiel vypadnutý puk Riečického. Asistencia: Mikko Daniel Nuutinen.
   
  28:11
  Rahm hru prerušil, nasleduje komerčná prestávka.
   
  29:10
  Pri vyrovnanom stave hra výrazne stráca na svojom tempe, veríme teda, že pôjde len o krátkodobý efekt. Zakázané uvoľnenie Košíc, vhadzovať sa bude pred ich bránkou.
   
  29:39
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Mikko Daniel Nuutinen – 2 min., krosček).
   
  30:01
  Zvolenčania sa oslobodzujú, puk letí cez všetky čiary.
   
  30:30
  A celá situácia sa zopakovala aj o tridsať sekúnd neskôr. Navyše, Zuzin sa po chybe súperov dostal k puku, ale Riečického neprekonal.
   
  31:17
  Košice sú už pred Rahmom. Viackrát to skúšal z bezprostrednej blízkosti Mráz, ale zvolenský brankár bol pri svojej bližšej žrdi a všetko si postrážil.
   
  31:39
  Nuutinen je už na ľade.
   
  32:40
  Puk viackrát preletel zo strany na stranu. Ani jeden z tímov útočnú akciu nezaložil.
   
  33:15
  Havrila vysunul dopredu Demeka, ktorý to skúsil pred Rahmom. Pohodlný zákrok zvolenského brankára, nasleduje komerčná prestávka.
   
  34:17
  Košičania sa na malý moment usadili v útočnom pásme, ale Baránek nedostal ideálnu prihrávku na čiaru. Zvolenčania to tak poľahky vytlačili aspoň do stredného pásma.
   
  35:16
  Pulišovo nahodenie od modrej čiary, Zvolen medzičasom prestriedal. Riečický sa rozhodol hru neprerušiť, naopak, puk posúval spoluhráčom.
   
  36:11
  Zvolen dal gól!
  Zvolenčania ideálne otáčajú stav zápasu vo svoj prospech. Rytieri sa usadili pred Riečickým, domácim zamotali hlavy a puk do siete poslal švihom do rohu BENJAMIN RIVER BETKER. Asistencie: Oldrich Kotvan, Juraj Mikúš.
   
  37:20
  Klhůfek to skúšal v pohybe, keď z vnútornej hranice kruhu mieril pod hornú žrď Rahmovej bránky. Trafil však len jeho lapačku.
   
  38:04
  Sú tu posledné dve minúty prostrednej časti riadnej hracej doby.
   
  38:30
  Zvolenčania sa snažili preniknúť do útočnej tretiny, pred prestávkou by radi ešte raz skórovali. Teraz ich však zastavilo postavenie mimo hry. Buly v strednom pásme.
   
  39:28
  Réway si puk potiahol k čiare, kde ho stratil. Už sa zrejme nič výnimočné neudeje.
   
  39:53
  Ešte je tu jedno zakázané uvoľnenie Košíc.
   
  40:00
  Druhá tretina sa skončila.
   
  Skončila sa druhá tretina zápasu medzi Košicami a Zvolenom. Hostia ju zahrali ideálne a tromi gólmi strhli priebežné vedenie na svoju stranu. Postupne sa presadili dvakrát Bondra a raz Betker.

  Tretia tretina sa začne približne o 19:44.
   
  40:01
  Začala sa tretia tretina.
   
  40:40
  V úvode poslednej časti začali lepšie Zvolenčania, ktorí vystihli súperovu prihrávku a nasťahovali sa pred Riečického. Halama tam získal vhadzovanie pre svoj ítm.
   
  41:16
  Stále sa hrá pred Riečickým, ten musel riešiť aj strelu z uhla.
   
  42:17
  Pavlin to skúšal spoza obrancu, ale tentokrát mu to na gól nestačilo. Rahm s pozorným, no oveľa dôležitejším zákrokom.
   
  42:50
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Radovan Puliš – 2 min., držanie hokejky).
   
  43:29
  Zvolenčania sa oslobodzujú. Hráči sa následne zabudli pri mantineli, Riečický preto rozohrávať nemohol.
   
  43:46
  Vylúčenie v tíme HC Košice (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
   
  44:16
  Obrovská šanca Dávida Bondru, ktorý mohol zavŕšiť hetrik! Unikol totiž domácej defenzíve, ale v samostatnom úniku netrafil Riečického bránku.
   
  45:20
  Puliš je na ľade, Zvolen usadený pred Riečickým. Dohráva svoju skrátenú presilovú hru.
   
  45:51
  Zvolen dal gól!
  Zvolenčania robia rázny krok za víťazstvom v dnešnom zápase. Dobre to urobil PETER HRAŠKO, ktorý nedal brankárovi šancu na úspešný zákrok. 2:4. Asistencie: Radovan Puliš, Mikko Daniel Nuutinen.
   
  46:45
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Branislav Kubka – 2 min., podrazenie).
   
  46:57
  Hostia sa okamžite oslobodili.
   
  47:40
  Veľké šance Košíc. Chovanove prihrávky postupne hľadali Klhůfka aj Pospíšila, ani jeden z nich sa v predbránkovom priestore nepresadil.
   
  48:11
  Košice dali gól!
  Opäť je to o čosi zaujímavejšie, presilovku totiž využíva košický kapitán MICHAL CHOVAN. Ten sa dostal pred bránkou k odrazu od zadného mantinela. Asistencie: Pavel Klhůfek, Marek Baránek.
   
  48:38
  Nasleduje komerčná prestávka.
   
  49:24
  Košice dali gól!
  Nuž, pokračujeme v dramatickom zápase. Zvolenčania trochu podcenili tú situáciu, ktorá pripomínala pokazenú útočnú akciu. To by však nemohol nájsť Chovan priamo pred bránkou BRUNA MRÁZA. Asistencia: Michal Chovan.
   
  49:24
  Oddychový čas hostí.
   
  50:04
  Začalo plynúť záverečných desať minút riadnej hracej doby.
   
  50:16
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Filip Vrábeľ – 2 min., hákovanie).
   
  50:54
  Puk je pri Rahmovi.
   
  51:27
  Veľká šanca Klhůfka, ktorý pripravil o puk v strednom pásme Betkera. Puk si ešte stiahol na forhend, ale na Rahma to nestačilo. Zvolenský brankár podržal svoj tím.
   
  52:03
  Hosťom sa počas tejto početnej výhody absolútne nedarí. Hrá sa ďaleko od Riečického.
   
  52:20
  Obe mužstvá už hrajú v plnom počte.
   
  52:47
  Nasleduje komerčná prestávka.
   
  53:20
  Pavlin zapracoval v obrannom pásme, keď zareagoval dobre na zaujímavú prienikovú prihrávku medzi kruhy. Už tam mohli byť dvaja hostia priamo pred Riečickým.
   
  54:30
  Betkerovi sa nepodarilo puk poslať von zo zvolenského pásma, Košice sa tak na malý moment usadili pred Rahmom. Vážnejšie ho však tentokrát neohrozili.
   
  55:14
  Posledných päť minút riadnej hracej doby.
   
  55:50
  Domáci sa usadili v pásme, Rahm roztiahol ruky od tela. Chvíľu totiž nevedel, odkiaľ puk priletí, napokon ale Košičania jeho bránku nezasiahli.
   
  56:50
  Bondra to urobil dobre, keď si puk prikryl telom a nakorčuľoval si medzi kruhy. Následne ale nemal s kým kombinovať, preto zacúval len k mantinelu.
   
  57:12
  Zakázané uvoľnenie Košíc.
   
  57:12
  Oddychový čas domácich.
   
  57:18
  Melancon nevyslal presvedčivú strelu, jeho puk letel priamo do lapačky Riečického. Napriek tomu to Zvolenu stačilo na to, aby sa buly pred košickým brankárom opakovalo.
   
  58:01
  Začali plynúť posledné dve minúty riadnej hracej doby.
   
  58:30
  Košické zakončenie skončilo v ochrannej sieti, no zrazené nebolo. Hra je tak vykázaná do stredného pásma, Rahm môže ostať pokojný.
   
  59:15
  Chovanovo nahodenie zo stredného pásma skončilo v Rahmovej lapačke. Dobrá práca košického kapitána, ktorý pre svoj tím vybojoval vhadzovanie v útočnej tretine.
   
  60:00
  Tretia tretina sa skončila.
   
  Šesťdesiat minút o víťazovi nerozhodlo, po minútovej pauze bude nasledovať päťminútové predĺženie.
   
  60:01
  Začalo sa predĺženie.
   
  60:10
  Ja len pripomeniem, že predĺženie sa odohrá v divácky atraktívnom formáte troch proti trom. Uvidíme, ktorému tímu bude množstvo priestory na veľkom košickom ľade vyhovovať viac.
   
  60:52
  Klhůfek individuálne. V strednom pásme nabral rýchlosť a prenikol až do toho útočného. Tam volil krátky švih, ale našiel len lapačku Rahma. Ten okamžite rozohrával.
   
  61:27
  Na opačnej strane zakončoval aj Mikúš. Aj košický brankár si na svoje konto pripísal dobrý zákrok.
   
  61:43
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Matúš Havrila – 2 min., podrazenie).
   
  62:10
  Zuzin našiel Nuutinena, ten Riečického bránku minul. Zvolen ostáva v útočnom pásme.
   
  62:36
  Slovák schytal bombu do nohy, striedať ale nemôže. Zvolenčania pritlačili na svojho súpera.
   
  63:01
  Už sa ale Košice oslobodzujú.
   
  63:20
  Kotvanova tečovaná strela, ani toto si cestu do siete nenašlo. Hosťujúci celok zvláda túto presilovú hru výborne.
   
  64:00
  Havrila je na ľade. Je tu posledná minúta predĺženia.
   
  64:16
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Peter Hraško – 2 min., podrazenie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
   
  64:24
  Jeden z hlavných arbitrov musí byť ošetrený košickým tímom lekárov. Krátku pauzu využívajú oba celky na rozdanie si pokynov pri hráčskych laviciach.
   
  64:24
  Nuž, kuriózny moment, v zápase končí predčasne aj tretí muž — hlavný arbiter.
   
  64:50
  Puk je v strednom pásme. Už sa zrejme nič neudeje.
   
  65:00
  Predĺženie sa skončilo.
   
  Skončilo sa predĺženie, po krátkej úprave ľadovej plochy rozhodnú o víťazovi definitívne samostatné nájazdy.
   
  Samostatné nájazdy začínajú.
   
  1. série
  0:0
  Milý šiel na nájazd ako prvý. Proti Rahmovi zvolil priamu strelu, ale neskóroval.
   
  1. série
  0:1
  Na opačnej strane si Zuzin rozhýbal Riečického. Trafil vnútornú konštrukciu jeho bránky, Zvolen vedie.
   
  2. série
  0:1
  Pospíšil šiel do kľučky, Rahma neprekvapil.
   
  2. série
  0:1
  Nuutinen to vymyslel podobne, ako pred chvíľou Pospíšil. Ani on ale neskóroval.
   
  3. série
  1:1
  Chovanov parádny bekhendový oblúčik, máme vyrovnané.
   
  3. série
  1:2
  Mikúš dostáva Zvolen opäť do vedenia.
   
  4. série
  1:2
  Vrábeľ Rahma neprestrelil.
   
  4. série
  1:2
  Halama bránku netrafil.
   
  5. série
  1:2
  Mráz neskóroval. Zvolen vyhráva po samostatných nájazdoch.
   
  V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKM Zvolen.
  Autorom víťazného gólu je JURAJ MIKÚŠ.
   
  Koniec zápasu.
   
  Skončilo sa zaujímavé stretnutie 29. kola Tipos extraligy, v ktorom si sily merali HC Košice a HKM Zvolen. Viac sa v ňom darilo hosťom, ktorí si po výsledku 4:5 po samostatných nájazdoch do tabuľky pripisujú dva body.

  Odo mňa je to už pre túto chvíľu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný piatkový večer. (20:43:08)

  Lukáš Pancurák

  Branky a nahrávky: 5. Klhůfek (Pospíšil, Chovan), 14. Pavlin (Klhůfek, Pospíšil), 49. Chovan (Klhůfek, Baránek), 50. Mráz (Chovan) – 25. Bondra (Halama, Nuutinen), 28. Bondra (Nuutinen), 37. Betker (Kotvan, Mikúš), 46. Hraško (Puliš, Nuutinen), rozh. náj. Mikúš

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  0:0   Juraj Milý (KOS)
  0:1   Peter Zuzin (ZVO)
  2. série:
  0:1   Martin Pospíšil (KOS)
  0:1   Mikko Nuutinen (ZVO)
  3. série:
  1:1   Michal Chovan (KOS)
  1:2   Juraj Mikúš (ZVO)
  4. série:
  1:2   Filip Vrábel (KOS)
  1:2   Marco Halama (ZVO)
  5. série:
  1:2   Bruno Mráz (KOS)


  HC Košice: Riečický (Sedláček) — Pavlin, Baránek, Nemčík, Růžička, Slovák, Deyl, Michalčin — Réway, Pospíšil, Klhůfek — Jenyš, Mráz, Chovan — Belluš, Vrábeľ, Jokeľ — Milý, Havrila, Eliaš — Demek
  HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) — Kotvan, Betker, Melancon, Ivan, Kubka, Hraško, Meliško — Puliš, Mikúš, Bondra — Nuutinen, Zuzin, Kolenič — Tibenský, Halama, Marcinek — Chlepčok, Jedlička, Ďuriš — Gubančok

  Rozhodčí: Žák, Fridrich — Gegáň, Stanzel (všetci SVK)