Slavia – Kadaň | 7:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Šumperk | 2:3 (po pr.) |
Vsetín – Vrchlabí | 2:4 (kon.) | | | Přerov – Kladno | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Frýdek-M. – Kolín | 6:3 (kon.) |
Třebíč – Prostějov | 0:2 (kon.) | | | Jihlava – Benátky n/J | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Dynamo Moskva – Minsk | 2:0 (kon.) | | | Riga – Jaroslavl | 1:4 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 4:2 (kon.) |
konec
Avangard Omsk
4:2
(3:0, 0:1, 1:1)
Metallurg Magnitogorsk
53:27
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Kovalčuk – 2 min., krosček).
|
|
30:09
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Běreglazov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
17:56
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., krosček).
|
|
12:54
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Philip Holm – 2 min., vysoká hůl).
|
|
04:19
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Philip Holm – 2 min., držení).
|
|
03:25
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Kovalčuk – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
15. Zernov (Běreglazov, Boucher), 17. Boucher (Kovalčuk, K. Semjonov), 20. Kovalčuk (Běreglazov, Boucher), 60. Knight (Běreglazov) – 34. Čibisov (S. Plotnikov, Zemčonok), 50. Martynov (Čibisov)
Rozhodčí: Odinsh, Sergejev – Kučava, Šalagin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Hrubec (Bobkov) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov, Solovjov, Gotovec – K. Kostin, Knight, Sekáč (A) – Boucher, Zernov, Kovalčuk (A) – Tolčinskij, K. Semjonov, Dědunov – Chochlačov, Kablukov, A. Potapov – N. Komarov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Olkinuora) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin, Pašnin, Martynov, Holm, Nikolajev – S. Plotnikov (A), Rasmussen, Čibisov – Karpov, Prochorkin, Goldobin – N. Kuljomin, Švyrjov, Mozjakin (C) – Beck, Několenko, Košelev – Jurov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Olkinuora) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin, Pašnin, Martynov, Holm, Nikolajev – S. Plotnikov (A), Rasmussen, Čibisov – Karpov, Prochorkin, Goldobin – N. Kuljomin, Švyrjov, Mozjakin (C) – Beck, Několenko, Košelev – Jurov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Odinsh, Sergejev – Kučava, Šalagin
Diváci:
Petr Frömel