Slavia – Kadaň 7:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Havířov – Šumperk 2:3 (po pr.)
Vsetín – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (3:2 po s.n.) | Frýdek-M. – Kolín 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 0:2 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:4 (2:3 po s.n.)
konec
HC Frýdek-Místek
6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
SC Kolín
Sobota 09.01.2021, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance Liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:12:36)
   
  Střely na branku: 48 – 25
   
  Je dobojováno. Domácí se dostali ve třetí třetině zpět na dvoubrankový náskok a ten se snažili udržet. V závěru ale čelili velkému tlaku Kolína, jenž hrál bez brankáře a se šesti hráči v poli. Ale nakonec vše rysi ustáli a vítězství pečetili střelou do odkryté branky. Zapisují tak cenné tři body do tabulky, hosté naopak odjedou s prázdnou.
   
  Konec zápasu.
   
  59:25
  Puk mají hráči Frýdku-Místku a ještě střílel tváří v tvář Sejpalovi Radek Veselý, ale jeho pokus skončil na těle Martina Sejpala.
   
  58:47
  Kolínští hráči to ještě zkusili po pěkné kombinaci před Lukášem Danečkem, ale nakonec jejich pokus zamířil jen vedle jeho levé tyče.
  58:21 David KLIMŠA - 6:3
   
  58:21
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  A je hotovo. Tři body pro domácí celek definitivně potvrdil DAVID KLIMŠA, jenž ve středním pásmu vybojoval puk a odtud ho pak přesnou ranou nasměroval do zcela prázdné kolínské klece – 6:3. Bez asistence.
   
  58:04
  Domácí celek je v plném počtu.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:39
  Kurovský střílel na opuštěnou klec, kterou minul. Od ní pak jdou hosté znovu do akce a budou se opět snažit o kontaktní branku.
   
  56:52
  Až nyní letí kotouč k brance hostů a domácí mají chvilku na oddych.
   
  56:20
  Branka hostů je stále prázdná a Kolín už se usadil před Danečkem a ten čelil dalšímu tlaku Kozlů. Frýdku-Místku se nedaří dostat puk až na opačný konec kluziště.
   
  56:04
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ondrej Šedivý – 2 min., hákování).
   
  56:04
  Obrovská skrumáž před Lukášem Danečkem, před kterým doráželi tři hráči. Nakonec má kotouč ve své moci a hra je přerušena. Navíc bude vyloučen domácí hráč.
   
  55:23
  Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, pak na chvíli ztratili puk, aby ho zase získali a pokračuje jejich útočná akce umocněná o dalšího hráče v poli.
   
  55:14
  Sejpal je venku z branky a hosté to tedy zkusí se šesti bruslaři v poli.
   
  55:14
  Kolín si vyžádal oddechový čas.
   
  54:35
  David Šafránek si sjel na levou stranu a šikovně vystřelil z bekhendu, ovšem Lukáš Daneček byl znovu na svém místě připraven.
   
  53:51
  A znovu úspěšný Martin Sejpal, jenž zastavil téměř tutovku domácích a zapsal další důležitý zákrok!
   
  53:09
  Další pokus Davida Kofroně končí na Martinu Sejpalovi, jenž byl opět pozorný a pohotovým zákrokem kryje další pokus Frýdku-Místku.
   
  52:29
  Dominik Zumr se natahoval k další akci Kolína, ale nakonec o puk přišel už ve středním pásmu a hosté se tak rychle vracejí zpět do obranného pásma.
   
  51:28
  Mikulík nabíjel Ramikovi do prostoru mezi kruhy, ale druhý jmenovaný ztratil rovnováhu a nedokázal zakončit. Puk berou hosté a pádí do útočné akce.
   
  51:08
  A další pokus Jakuba Petržilky šel jen vysoko do ochranné sítě a hra je pozastavena. Vhazovat se bude po levé ruce Lukáše Danečka.
   
  50:34
  Lukáš Daneček zakročil proti pokusu Jakuba Petržilky, jenž si přijel z druhé vlny do prostoru mezi kruhy, ale jeho pěkná střela končí na betonech domácího brankáře.
   
  50:17
  Filip Haman se propracoval k další střele v blízkosti Martina Sejpala a ten opět pokryl nebezpečný pokus soupeře a hra je na chvíli zastavena. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.
   
  49:40
  Dominik Zumr podél levého mantinelu prošel do útočného pásma a sám celou akci i dokončil střelou, která skončila na Lukáši Danečkovi.
   
  48:51
  Hosté se hned natlačili před domácí branku a měli snahu opět snížit na kontaktní branku. Daneček pak přikryl pokus Davida Šafránka a hned kotouč rozehrál spoluhráčům a ti jdou útočit.
  47:39 David KOFROŇ - 5:3
   
  47:39
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Po krásně sehrané kombinaci jdou domácí zpět do dvoubrankového náskoku. Milan Mikulík z pravé strany nabil DAVIDU KOFROŇOVI do jízdy a ten svižnou ranou propálil Martina Sejpala – 5:3. Asistence: Milan Mikulík.
   
  47:15
  Kryštof Stuchlík nabral rychlost a ze středního pásma si nabruslil až do útočného, kde zakončil z levého kruhu. Ale Martin Sejpal jeho úmysl zmařil a opět kryje.
   
  46:59
  Zakázané uvolnění Frýdku-Místku stěhuje hru před branku Lukáše Danečka, kde se bude vhazovat. Hosté tak zadarmo získali útočné pásmo.
   
  46:09
  Kolín je v plném počtu.
   
  45:46
  Milan Mikulík si číhal u bližší tyče, ale netečoval přesně puk. Následně pak vyslal střelu z kruhu a tu tečoval Klimša, ale znovu byl Sejpal pozorný.
   
  45:09
  Domácí se dlouho drželi v pásmu soupeře v přesilové hře, hosté se ale ubránili a poté okamžitě vyhodili puk až před branku Lukáše Danečka a osvobozují se.
   
  44:09
  Vyloučení v týmu SC Kolín (Miroslav Kukla – 2 min., nedovolené bránění).
   
  43:41
  Sejpal byl dvakrát pod palbou domácích a i tuto situaci zvládl dalšími zákroky. Hra je opět pozastavena a vhazuje se po jeho pravé ruce.
   
  41:59
  Martin Štohanzl si nahodil puk před Danečka a sám ho dojel, aby zakončil. Ale tohle se mu nepovedlo a kotouč končí jen u zadního mantinelu díky pozorné obraně domácích.
   
  41:18
  Lukáš Krejčík ukličkoval sám sebe, poté už neměl dobrou pozici ke střele a domácí celek vyhodil kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
   
  40:45
  A také Daneček pokryl pokus Václava Jankovského a zastavil po zákroku hru.
   
  40:12
  Martin Sejpal hned na začátku třetí periody zakročil proti střele Davida Kofroně a musel zastavit hru. Vhazovat se tak bude v jeho těsné blízkosti.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Další třetina začne přibližně v 18:40.
   
  Střely na branku: 30 – 16
   
  Také druhé dějství je u konce. V něm se dvakrát prosadili domácí hráči a nejen, že otočili hru na svou stranu, dostali se i do dvoubrankového náskoku díky Filipu Hamanovi a Ondreji Šedivému. Hosté se však dostali díky trefěJana Veselého na kontaktní branku a ještě nás čeká hodně zajímavá třetí třetina.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:20
  Milan Mikulík dostal před branku Sejpala přihrávku, ale nedokázal se prosadit. Na druhé straně pak ohrozili Danečka hosté, nakonec ale nemířili přesně.
   
  39:00
  Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
   
  38:00
  Z pravé strany zblízka to zkusil Radim Matuš, jeho pokus ještě dorážel Filip Haman, ale jeho pokus už Sejpal pokryl a hru raději přerušil.
   
  36:53
  Martin Sejpal musel být opět pozorný a chtěl zakročit proti střele Veselého, ale to za něho nakonec udělali obránci Kolína a pomohli mu.
   
  35:36
  Petr Pýcha dostal nabito na modrou čáru a jeho těžká střela končí opět na Lukáši Danečkovi.
   
  35:05
  Daneček čelil další akci soupeře, ale Kolínští se nedokázali před jeho svatyní prosadit. Ale nadále mají kotouč a snaží se o kombinaci, která by mohla vést k vyrovnání.
   
  34:25
  Jakub Semirád projel do prostoru mezi kruhy, kde tečoval pokus Lukáše Krejčíka, ale marně. Poté sám Krejčík ohrozil Danečka a ten opět mezi třemi tyčemi pozorný.
   
  34:04
  Kotouč je mimo hrací plochu, hra je přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu blíže brance Frýdku-Místku.
   
  33:09
  Hosté zase o něco více ožili a vycítili šanci. Znovu se dostali do akce před domácí klecí, kterou ale uhájil bez větších problémů Lukáše Daneček.
   
  32:36
  Nyní si musel další zákrok připsat Martin Sejpal a před dotěrnými domácími hráči raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
  32:04 Jan VESELÝ - 4:3
   
  32:04
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Drama je opět na světě, hosté z Kolína totiž snižují na rozdíl jediné přesné trefy. Petr Pýcha vyslal od modré čáry svižnou střelu, kterou pak těsně před Lukášem Danečkem tečoval JAN VESELÝ. Kozlové tak jsou zpět ve hře o body. Asistence: Petr Pýcha.
   
  31:20
  Daniel Kurovský vystřelil z levého kruhu, puk srazila obrana hostů do bezpečí, nicméně stále pokračuje akce před Sejpalem, který musí být mezi třemi tyčemi pozorný.
   
  30:51
  Vojtěch Tomi táhl přečíslení domácích a nakonec pak sám zakončil. Bylo to ale skrze obranu Kolína a puk se dostal k hostům. Před Danečkem vystřelil David Šafránek, ovšem domácí gólman opět kryje.
   
  29:55
  Lukáš Daneček si povyjel z branky, aby dosáhl lépe na kotouč, který byl kousek od jeho brankoviště. Na druhé straně pak zakončil Šedivý a Sejpal ji zastavil.
   
  29:31
  Jan Stehlík pokryl unikajícího hráče Frýdku-Místku a nedovolil mu před Martinem Sejpalem zakončit.
   
  28:17
  Menší závar před domácí brankou Frýdek-Místek ustál a dostal puk do středního pásma. Domácí se pak dostali před Sejpala, ale tentokráte ho neohrozili.
   
  27:22
  Nyní se Martin Sejpal prezentoval parádním zákrokem, když vychytal Davida Klimšu, jenž se byl před ním zcela sám. Ale brankář Kolína ho pohotově vychytal!
   
  25:57
  Jan Stehlík se neprodral mezi obránci Frýdku-Místku a ti poté získali puk. S ním zamířili do pásma Kolína, kde ale branku Martina Sejpala neohrozili.
   
  25:08
  Frýdeckomístečtí jsou na konci a znovu branku hostů zasypali dalšími střelami. Nakonec se Kolín ubránil a na druhé straně pak vyslal nebezpečnou střelu, kterou Daneček kryje.
  23:56 Ondrej ŠEDIVÝ - 4:2
   
  23:56
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Nyní už to Kolín neustál a znovu inkasuje. Domácí hráči tak navyšují své vedení, když se zblízka opřel do kotouče ONDREJ ŠEDIVÝ a Sejpal tak byl bez šance – 4:2. Asistence: David Kofroň.
   
  23:48
  Kolínští čelí dalšímu tlaku soupeře a musejí se bránit.
   
  23:01
  Znovu se hosté nedostali k výhozu puku do neutrální zóny a Radim Matuš zahrozil před Sejpalem, v těsné jeho blízkosti ale uspěl brankář Kolína s dalším přesným zákrokem.
   
  22:12
  Jan Stehlík až napodruhé vytěsnil puk z obranného pásma, ovšem domácí se tam vrátili rychle zpět a Martin Sejpal čelil dalšímu pokusu Daniela Kurovského a musel do akce.
  21:25 Filip HAMAN - 3:2
   
  21:25
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Domácí se v úvodu druhé třetiny ujímají vedení. Radek Veselý našel přihrávkou FILIP HAMANA, který měl na levém kruhu ideální střeleckou pozici, po které svižnou střelou pověsil puk do protějšího rohu soupeřovy branky – 3:2. Obrat Frýdku-Místku je tedy na světě. Asistence: Radek Veselý.
   
  20:42
  A hned se dostali do akce před Danečkovu klec, ale žádnou střelou ho výrazně neohrozili.
   
  20:32
  Kolín je v plném počtu.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Další třetina začne přibližně v 17:53.
   
  Střely na branku: 15 – 8
   
  První třetina duelu mezi Frýdkem-Místkem je minulostí. V ní se do dvoubrankového náskoku dostali hosté, když se postupně trefili Martin Štohanzl a David Šafránek. Domácí ale zabrali a nejprve se dostali na kontaktní branku, když se trefil David Klimša. A poté došlo i k vyrovnání zásluhou Radka Veselého. Do druhé třetiny tak oba celky půjdou za nerozhodného stavu.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  19:50
  A ještě to ve vlastním oslabení zkusil Zdeněk Král, ovšem jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. A to bude z této části hry už vše.
   
  19:35
  Kurovský se natlačil před Martina Sejpala, kterého ale neprostřelil. Následoval výhoz puku až před branku Danečka a Kolín se osvobodil.
   
  19:00
  Hraje se poslední minuta první třetiny.
   
  18:32
  Vyloučení v týmu SC Kolín (Lukáš Krejčík – 2 min., vysoká hůl).
   
  18:32
  Sejpal si připsal dva těžké zákroky a po nich nyní hru přerušil. Vhazovat se bude před jeho brankou a také se bude vylučovat, domácí měli totiž ponechanou výhodu.
   
  17:37
  Radek Veselý se mezi kruhy dostal ke střele a tu zablokovala pozorná obrana Kolína a dostala kotouč daleko od branky Martina Sejpala.
   
  16:40
  David Kofroň si klepal o přihrávku, kterou nedostal. Následně pak chtěl puk dojet až v útočném pásmu Jakub Semirád, ale proti byl bek Frýdku-Místku.
   
  15:58
  Domácí jsou na koni a opět se dostali před soupeřovu klec, Lukáši Kaukičovi ale puk nesedl dobře na hůl a pokus končí jen vedle Martina Sejpala.
  15:11 Radek VESELÝ - 2:2
   
  15:11
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  A je vyrovnáno. Z této akce se do samostatného úniku dostal RADEK VESELÝ, který poté nastavil hůl a Sejpala překonal mezi jeho betony – 2:2. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Filip Haman.
   
  15:10
  Zdeněk Král nahodil puk před branku domácích, ale tam ho spoluhráč nedostal za Danečka a místo toho se rodí rychlá akce domácích.
   
  14:43
  Frýdeckomísteckým se nepovedla další akce před soupeřovou klecí a hosté toho využili k dalšímu přečíslení. Z levého kruhu vystřelil Václav Jankovský a Daneček zapsal další zákrok, po kterém je hra přerušena.
   
  14:27
  Jan Stehlík střílel z pravého kruhu až po tom, co byl odpískán ofsajd Kolína a poté se šel sportovně domácímu brankáři Danečkovi omluvit.
   
  13:39
  Kolínští Kozlové ale znovu vystrčili růžky a dostali se do úniku před soupeřovu klec, ale Lukáš Daneček si vše pohlídal a kotouč holí poslal mezi své spoluhráče.
  12:31 David KLIMŠA - 1:2
   
  12:31
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Také domácí hráči využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jediné branky. Jsou tak zpátky ve hře. Milan Mikulík ukázal obrovský přehled, poslal puk před branku hostů, kde DAVID KLIMŠA jen nastavil svoji hůl a překonal Martina Sejpala – 1:2. Asistence: Milan Mikulík a Ondrej Šedivý.
   
  12:20
  Vyloučení v týmu SC Kolín (David Šafránek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
   
  12:16
  Filip Haman vystřelil, ale David Šafránek kotouč zasáhl a poslal ho do neutrální zóny.
   
  11:34
  Lukáš Kaukič zakroužil kolem branky Kolína, ale obrana Kozlů mu nedovolila žádnou střelu. Na druhé straně pak ujeli opět hosté a Dominik Zumr z mezikruží sklepl puk, který pak chytil Lukáš Daneček.
   
  10:31
  Od vlastní branky šli do kombinace opět kolínští hráči, dostali se sice do teritoria Frýdku-Místku, ale se střelou před Lukášem Danečkem už to bylo horší.
   
  09:38
  Jakub Petržilka se utrhl a jel do samostatného nájezdu. Z pravé strany měl prostor k zakončení, ale Zack Malík nakonec jeho úmysl zmařil velmi dobrým obranným zákrokem.
   
  09:08
  Po nepřesné domácí střele šli hosté znovu do útočné akce, tu ale zakončili taktéž nepřesně. Nyní se vrací zpět do obrany pomoci Martinu Sejpalovi.
   
  07:10
  Kolínští jsou znovu v akci a domácí se musí bránit. Zatím se jim po dvou inkasovaných brankář nedaří dostat se před branku Martina Sejpala.
  05:59 David ŠAFRÁNEK - 0:2
   
  05:59
  Kozlové právě vstřelili branku!
  A přesilovku hosté využívají a berou dvoubrankový náskok. K odraženému puku se na pravém kruhu dostal Václav Jankovský a těsně před brankou soupeře ho nenápadnou tečí dostal za Danečkova záda DAVID ŠAFRÁNEK a domácí brankář musí lovit podruhé puk ze své sítě – 0:2. Asistence: Václav Jankovský.
   
  05:38
  Kozlové se usadili v pásmu soupeře, chvíli tam kombinovali, ale nakonec se domácí ubránili a dokázali se osvobodit.
   
  04:17
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kaukič – 2 min., vysoká hůl).
   
  04:17
  V momentě, kdy Štohazl skóroval, byl zasažen holí do obličeje a následuje vyloučení Frýdku-Místku.
  04:17 Martin ŠTOHANZL - 0:1
   
  04:17
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Tak to je pro hosty vzpruha. MARTIN ŠTOHANZL, který se vrátil z trestné lavice, dostal přihrávku těsně před Lukáše Danečka a poté sklepl kotouč, který skončil za zády domácího brankáře – 0:1. Asistence: Zdeněk Král a David Šafránek.
   
  04:02
  Kolín je v plném počtu.
   
  03:48
  Domácím už nezbývá moc času na využití první početní výhody a vypadá to, že se Kolín v oslabení ubrání bez úhony.
   
  03:03
  Z mezikruží vyslal nebezpečnou střelu Vojtěch Tomi, ale po ní se kotouč dostal na obranu kolínských Kozlů a ti se okamžitě osvobozují a posílají ho až před Danečka.
   
  02:35
  Kurovský se Šedivým si vyměnili puk a druhý jmenovaný pak zblízka zacílil na Martina Sejpala, který zakročil a puk ukryl u sebe. Hra je zastavena a vhazuje se po jeho levé ruce.
   
  02:02
  Vyloučení v týmu SC Kolín (Martin Štohanzl – 2 min., podrážení).
   
  02:02
  Tam se mezi kruhy ocitl Martin Sťohanzl, ale nakonec se nedostal ke kotouči a ten naopak vypíchli domácí a šli do rychlé akce. A vynutili si faul hostujícího Štohanzla.
   
  00:59
  A znovu se hráči Frýdku-Místku uhnízdili před Sejpalem, ale ten zatím společně se spoluhráči další nebezpečí před svojí brankou ustál a Kolín míří poprvé směrem dopředu.
   
  00:19
  Domácí se hned dostali do útočného pásma a z pravého kruhu vyslal svižnou střelu Filip Haman, jenž mířil k protější tyči, ale tu minul.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Úvodní sestavy:

  HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Suchánek) – Haman, Z. Malík, J. Michálek, Husák, Zahradníček, J. Adámek, Homola – Šedivý, Mikulík (C), Kofroň – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Ramik, Stuchlík, Kurovský – Flok, Matuš, Kaukič.

  SC Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Zdeněk, Váchal, Pýcha, Muška – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – J. Veselý, Zumr, L. Krejčík (A) – Mašín, Štohanzl, Petržilka – Semirád, R. Martínek, Stehlík (A).

  Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Konvička, Dohnal.
   
  Vzájemná utkání

  Oba celky se spolu v historii ještě neutkaly a bude to tak pro ně jedna velká neznámá. Uvidíme, kdo se po konci prvního vzájemného střetnutí bude radovat z jakékoli výhry.
   
  SC Kolín

  Dnes hostující hráči Kolína jsou v letošním ročníku nováčkem soutěže, když postoupili ze druhé hokejové ligy. V tabulce je najdeme na patnácté pozici, jsou tedy o jedno patro výše než jejich dnešní soupeř. Na své konto zapsali osmnáct bodů za šest výher a osm proher. Kozlové měli za sebou třízápasovou šňůru výher nad Vrchlabím, Ústím nad Labem a Slavií Praha. Naposledy však na svém ledě podlehli Kladnu těsně 1:2. Nyní by rádi na půdě Frýdku-Místku vybojovali nějaké body. Čeká nás zajímavý zápas, který si nenechte ujít.

  Nejproduktivnější hráči

  David Šafránek 9+9
  Zdeněk Král 3+14
  Jakub Husa 5+10
   
  HC Frýdek-Místek

  Hokejisté dnes domácího Frýdku-Místku jsou v tabulce Chance ligy na šestnáctém místě se ziskem šestnácti bodů. Ve dvanácti odehraných duelech zapsali pět výher a desetkrát pak odešli z ledu jako poražený tým. Frýdeckomístečtí naposledy zvítězili na začátku prosince, když si po výsledku 4:2 poradili s pražskou Slavií. Pak ale následovaly tři prohry za sebou, kdy postupně nestačili na Jihlavu, Porubu a naposledy pak prohráli na domácím ledě s Třebíčí 2:3. Dnes by rádi ve svém teritoriu zastavili tuto nepříznivou sérii a konečně zase bodovali.

  Nejproduktivnější hráči

  Ondrej Šedivý 9+7
  Radek Veselý 7+5
  Milan Mikulík 4+8
   
  Hezké sobotní odpoledne přeji všem příznivcům hokeje. Hokejová Chance liga pokračuje dalšími zápasy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC Frýdek-Místek a SC Kolín.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 13. Klimša (Mikulík, Šedivý), 16. R. Veselý (Haman), 22. Haman (R. Veselý), 24. Šedivý (Kofroň), 48. Kofroň (Mikulík), 59. Klimša – 5. Štohanzl (Z. Král, Šafránek), 6. Šafránek (Jankovský), 33. J. Veselý (Pýcha)


  HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Suchánek) – Haman, Z. Malík, J. Michálek, Husák, Zahradníček, J. Adámek, Homola – Šedivý, Mikulík (C), Kofroň – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Ramik, Stuchlík, Kurovský – Flok, Matuš, Kaukič.
  SC Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Zdeněk, Váchal, Pýcha, Muška – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – J. Veselý, Zumr, L. Krejčík (A) – Mašín, Štohanzl, Petržilka – Semirád, R. Martínek, Stehlík (A).

  Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Konvička, Dohnal