Slavia – Kadaň 7:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Havířov – Šumperk 2:3 (po pr.)
Vsetín – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (3:2 po s.n.) | Frýdek-M. – Kolín 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 0:2 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:4 (2:3 po s.n.)
konec
HC Frýdek-Místek
6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
SC Kolín
Sobota 09.01.2021, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance Liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:12:36)
   
  Střely na branku: 48 – 25
   
  Je dobojováno. Domácí se dostali ve třetí třetině zpět na dvoubrankový náskok a ten se snažili udržet. V závěru ale čelili velkému tlaku Kolína, jenž hrál bez brankáře a se šesti hráči v poli. Ale nakonec vše rysi ustáli a vítězství pečetili střelou do odkryté branky. Zapisují tak cenné tři body do tabulky, hosté naopak odjedou s prázdnou.
   
  Konec zápasu.
   
  59:25
  Puk mají hráči Frýdku-Místku a ještě střílel tváří v tvář Sejpalovi Radek Veselý, ale jeho pokus skončil na těle Martina Sejpala.
   
  58:47
  Kolínští hráči to ještě zkusili po pěkné kombinaci před Lukášem Danečkem, ale nakonec jejich pokus zamířil jen vedle jeho levé tyče.
  58:21 David KLIMŠA - 6:3
   
  58:21
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  A je hotovo. Tři body pro domácí celek definitivně potvrdil DAVID KLIMŠA, jenž ve středním pásmu vybojoval puk a odtud ho pak přesnou ranou nasměroval do zcela prázdné kolínské klece – 6:3. Bez asistence.
   
  58:04
  Domácí celek je v plném počtu.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:39
  Kurovský střílel na opuštěnou klec, kterou minul. Od ní pak jdou hosté znovu do akce a budou se opět snažit o kontaktní branku.
   
  56:52
  Až nyní letí kotouč k brance hostů a domácí mají chvilku na oddych.
   
  56:20
  Branka hostů je stále prázdná a Kolín už se usadil před Danečkem a ten čelil dalšímu tlaku Kozlů. Frýdku-Místku se nedaří dostat puk až na opačný konec kluziště.
   
  56:04
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ondrej Šedivý – 2 min., hákování).
   
  56:04
  Obrovská skrumáž před Lukášem Danečkem, před kterým doráželi tři hráči. Nakonec má kotouč ve své moci a hra je přerušena. Navíc bude vyloučen domácí hráč.
   
  55:23
  Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, pak na chvíli ztratili puk, aby ho zase získali a pokračuje jejich útočná akce umocněná o dalšího hráče v poli.
   
  55:14
  Sejpal je venku z branky a hosté to tedy zkusí se šesti bruslaři v poli.
   
  55:14
  Kolín si vyžádal oddechový čas.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 13. Klimša (Mikulík, Šedivý), 16. R. Veselý (Haman), 22. Haman (R. Veselý), 24. Šedivý (Kofroň), 48. Kofroň (Mikulík), 59. Klimša – 5. Štohanzl (Z. Král, Šafránek), 6. Šafránek (Jankovský), 33. J. Veselý (Pýcha)


  HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Suchánek) – Haman, Z. Malík, J. Michálek, Husák, Zahradníček, J. Adámek, Homola – Šedivý, Mikulík (C), Kofroň – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Ramik, Stuchlík, Kurovský – Flok, Matuš, Kaukič.
  SC Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Zdeněk, Váchal, Pýcha, Muška – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – J. Veselý, Zumr, L. Krejčík (A) – Mašín, Štohanzl, Petržilka – Semirád, R. Martínek, Stehlík (A).

  Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Konvička, Dohnal