Vrchlabí – Kolín 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 3:2 (kon.) | Šumperk – Kladno 2:3 (kon.)
Sokolov – Přerov 0:1 (po pr.) | Kadaň – Vsetín 2:7 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:5 (kon.)
Prostějov – Slavia 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 1:7 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.)
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
AZ Heimstaden Havířov
Sobota 06.03.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga • 33. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Z tohoto utkání je to vše, já Vám děkuji za pozornost a zase někdy u Chance ligy na počtenou. (18:30:38)
   
  Dnešní utkání je u konce! V první třetině byl na ledě jen jeden celek, a to ten hostující, když byl ve všech ohledech lepší, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. V prostřední části hry se trefil Jakub Doktor, který o minutu později přidal druhý zářez na hokejce. Domácí snížili zásluhou Jiřího Severy. Třetí třetina byla obravdu hektická, když Slovan dokázal vyrovnat parádní tečí Anatolije Protasenji. A žlutomodrý celek dovršil dnešní otočku, když rozebraná havířovská obrana koukala na zakončení Daniela Vrdlovce do prázdné branky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:43
  Havířov v šesti!
  59:04 Daniel VRDLOVEC - 3:2
   
  59:04
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Takhle hraje Slovan! To je otočka jako hrom a rozebraná obrana Havířova. Nejprve se dostal k puku Drtina na modré čáře, který okamžitě vypálil, poté měl puk Trávníček, který opět fantasticky poslal přihrávku na DANIELA VRDLOVCE, a ten dokončil parádní akci ústeckého Slovanu – 3:2! Asistence: Michal Trávníček a Jiří Drtina.
   
  58:22
  Obrovská šance pro Slovan, když Ondřej Procházka trefil holí Severu do obličeje, ten je však v pořádku.
   
  58:20
  Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Ondřej Procházka – 2 min., vysoká hůl).
   
  57:31
  V posledních minutách je lepší Havířov, který podniká nebezpečné výpady, ale bezprostřední ohrožení branky z hole bílých dresů nepřichází. Jak toto napjaté utkání dopadne?
   
  56:02
  Bule v útočném pásmu Slovanu opravdu po dlouhé době. Nejprve měl šanci Gabriel Szturc, který zkusil štěstí backhandem, ale jeho projektil minul tyč o metr, po chvilce se odrazil puk do hlediště.
   
  54:51
  Havířov zatápí pod kotlem. Před malou chvilku tečoval skvěle puk Roman Szturc a domácí brankář šel úplně na opačnou stranu, ale puk trefil jeho brusli.
   
  54:20
  Alex Rašner se zmocnil puku a obkroužil branku, kde okamžitě zakončil, když jeho pokus mížil do horní části na bližší tyč, ale tam stálo tvrdé a přesně postavené rameno Hamalčíka.
   
  53:35
  Tlak AZ ukončil Matějček, který vyvezl puk do útočné třetiny a Slovan po dlouhé době mohl vystřídat.
   
  52:25
  Domácí v plném počtu. Opět tu máme srovnaný počet hráčů na hrací ploše, když překážkou vstřelení branky byl domácí brankář.
   
  52:10
  Hamalčík? Fantazie! Předvedl zatím zákrok večera, když se do obrovské šance na pravé straně dostal Ondřej Procházka, který posílal okamžitě střelu, ale domácí ochránce svatyně se bleskurychle přesunul a zneškodnil tutovku.
   
  51:13
  Další nápřah z hole Radka Prokeše, ale jeho projektil orazítkoval plexisklo. V následujícím tlaku zlomil Vala hokejku, a tak AZ měl větší šanci, kterou jim překazil lapením puku Hamalčík.
   
  50:58
  Bořuta zkusil tvrdě vypálit, ale do jeho střely si klekl ústecký hráč a šanci mu zmařil. Puk nakonec skončil v hledišti.
   
  50:30
  Naskytnutá šance pro Havířov, když Klikorka nestíhal a bohužel upadl a tím podrazil i svého spoluhráče.
   
  50:25
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Karel Klikorka – 2 min., podrážení).

  Jiří Cícha

  Branky a nahrávky: 34. Severa (Tůma, Trávníček), 44. Protasenja (G. Szturc, Klikorka), 60. Vrdlovec (Trávníček, J. Drtina) – 22. Doktor (O. Procházka, Bořuta), 23. Doktor (O. Procházka)


  HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – J. Drtina (A), Š. Havránek, Vladimír Brož, Klikorka, Moravec, Vala, M. Voženílek – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – Tůma (A), G. Szturc, O. Bláha – Costa, Matějček, Grim – Furch, Protasenja, D. Sklenář.
  AZ Heimstaden Havířov: Stezka (Štipčák) – Rašner, Chroboček, Bořuta, Kachyňa, R. Havel, Mrowiec, Ševěček – R. Szturc, Prokeš, Rudovský – O. Procházka, F. Seman (A), Doktor – Cihlář, Maruna (C), Mrva – Becher, Petriska, Horváth.

  Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Coubal, Belko