Vrchlabí – Vsetín 2:3 (kon.) | Litoměřice – Kolín 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 4:1 (kon.)
Přerov – Prostějov 4:2 (kon.) | Havířov – Třebíč 1:2 (kon.) | Kadaň – Sokolov 4:6 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 2:1 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 11.01.2021, 17:00Chance Liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:42 Radek ČÍP - 4:2
   
  59:42
  Přerov právě vstřelil branku!
  A vhazování také rozhoduje! Štefka puk z kruhu pro vhazování vydoloval směrem k Čípovi, který z osy hříště krásně trefil levý horní rožek Bláhovy kasy! Asistence: J. Štefka, D. Hejcman.
   
  59:35
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Martin Pěnčík – 2 min., držení hole).
   
  59:10
  Chlán se ocitl u levé tyče v dobré pozici, skákavý kotouč ale do odkryté části branky nedokázal dopravit!
   
  55:23
  Velká smůla Darka Hejcmana! Ten se dostal do pohodlného samostatného úniku, při pokusu o kličku do bekhendu mu však puk přeskočil hůl, a vůbec tak nezakončil!
  53:04 Petr CHLÁN - 3:2
   
  53:04
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Hosté ještě neřekli poslední slovo a rychle se vracejí zpátky na dostřel! Zubři nedostali puk ven z pásma, jelikož za modrou skvěle zapracoval Mrázek. Ten přesnou a šikovnou přihrávkou našel PETRA CHLÁNA, který v sám v mezikruží Holíka překonal přesnou střelou! K první asistenci tak Chlán přidává i branku. Asistence: P. Mrázek, M. Pěnčík.
  50:39 Jan ŠTEFKA - 3:1
   
  50:39
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubři odskakují do dvoubrankového vedení! Rychlý protiútok přesunul Hejcman od mantinelu do středu na Čípa, jehož skvělou pozici Bláha ještě okrajem lapačky vychytal. Puk ale dopadl pod nohy JANA ŠTEFKY, který zvládl ležícího gólmana překonat a dopravit puk za brankovou čáru! Asistence: R. Číp, D. Hejcman.
   
  44:14
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radek Kučeřík – 2 min., sekání).
   
  44:14
  Drtil ve velké šanci nepřekonal Holíka, který vytasil další pěkný zákrok lapačkou! Hosté budou hrát přesilovou hru.
   
  41:32
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (René Piegl – 2 min., držení).
   
  37:59
  Z rohu puk vyletěl na Dostálka, který se ocitl před Bláhou, z veliké blízky jej ale bekhendem nepřekonal!
   
  37:23
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Kryštof Ouřada – 2 min., podrážení).
   
  35:58
  Ani další pěkná souhra Zubrů nekončí třetím gólem! Kubeš z levého kruhu v přečíslení nasměroval puk na střed Pšurnému, který jej prodloužil dále na pravé křídlo k Dostálkovi. Poslední jmenovaný ihned pálil, Bláha se ale proti jeho střele dokázal takřka "Haškovsky" přemístit!
   
  33:30
  Kubeš obkroužil branku Bláhy, zpoza níž hledal Hejcmana ve skvělé pozici! Ten ale puk musel zpracovat bruslí a k ohrožení Bláhovy branky prakticky nedošlo.
   
  30:32
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Vlastimil Dostálek – 2 min., vysoká hůl).
   
  30:24
  Macuh vyhrál i druhé buly na Dluhoše, který mohl o pár desítek vteřin navyšovat vedení! Od betonu Bláhy se odrazila střela Krisla přímo na jeho hokejku a mohl zakončovat do odkryté klece! Pozici pro zpracování ale neměl zrovna jednoduchou a Bláha se tak stihl do té doby rychle přemístit zpátky.
   
  29:14
  Velká šance Petra Mrázka, který využil chyby v přerovské obraně a od mantinelu si vybruslil až před Martina Holíka, na kterého bekhendem nevyzrál! I druhá těžká zkouška během krátké chvíle dopadla pro mladého gólmana úspěšně.
   
  26:51
  Skvělá práce Martina Holíka, který znemožnil Ouřadovi srovnat! Prostějovský forvard s číslem 88 srazil v osobním souboji Kubeše, kterého připravil o puk a uháněl na domácího gólmana sám, toho ale nepřekonal!
   
  24:47
  Dostálek předvedl své technické možnosti a obelstil prostějovské obránce, aby zkusil nachytat Bláhu z mezikruží bekhendem! Domácí celek je nyní aktivnějším.
   
  22:34
  Domácí mohli ve vedení odskočit na dvě branky! V rychlém protiútoku vyslal přesnou nahrávku Číp na Darka Hejcmana, Bláha ale dobře zasáhl!
  21:43 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:1
   
  21:43
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubři šťastným gólem využívají rychle přesilovou hru! Jakub Kubeš v roli obránce napřáhl, jeho střela mu ale vůbec nesedla a místo na branku se klouzala směrem na Dostálkovu brusli, od níž puk zamířil do Bláhovy branky! Asistence: Kubeš J., Pšurný R.
   
  21:26
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Matyáš – 2 min., hákování).
   
  19:15
  Velké šance první formace hráčů v přerovském dresu! Kubeš se natlačil z úhlu do velmi dobré pozice a po jeho střele ještě mohli domácí spoluhráči dorážet! Bláha puk za svá záda nepropustil.
  13:14 Roman PŠURNÝ - 1:1
   
  13:14
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubři rychle srovnávají hru! Juniorský reprezentant Radek Kučeřík skvělým pohybem zmátl bránícího Vachutku a udělal si prostor pro přihrávku na hůl ROMANA PŠURNÉHO, který téměr z hranice brankoviště dotlačil puk za Ondřeje Bláhu! Pokračuje se stále ve čtyřech na obou stranách. Asistence: R. Kučeřík, T. Doležal.
   
  12:52
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lukáš Forman – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Motloch – 2 min., hrubost).
  10:55 Lukáš ŽÁLČÍK - 0:1
   
  10:55
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Tak, jako se zhruba před minutou snažil po buly prosadit Svoboda, na opačné straně ihned po buly překvapují hosté a otevírají skóre! Petr Chlán velmi šikovně vyhrál buly směrem dopředu, přešel přes domácího centra a ihned odehrával puk na opačnou stranu LUKÁŠI ŽÁLČÍKOVI, který už jej pouze doklepával do odkryté klece! Skvělá práce asistujícího Chlána. Asistence: P. Chlán.
   
  10:05
  Zubři mohli jít do vedení! Kubeš zavezl kotouč do útočného pásma, vyčkal na vhodnou situaci a po protichůdné kličce našel parádní přihrávkou Matěje Svobodu. Ten, kdyby střílel hned, mohl otevírat skóre!
   
  06:48
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Václavek – 2 min., držení).
   
  00:26
  Brzy se ale do útoku dostává první formace Zubrů, kdy Pšurný nebezpečně tečoval střelu až k Bláhovi, u něhož se ještě pohyboval nehlídaný Dostálek! Puk se ale nakonec dostal mimo ohrožení branky hostů.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 14. Pšurný (Kučeřík, T. Doležal), 22. Dostálek (Kubeš, Pšurný), 51. Štefka (Číp, Hejcman), 60. Číp (Štefka, Hejcman) – 11. Žálčík (Chlán, Hrníčko), 54. Chlán (Mrázek, Pěnčík)


  HC ZUBR Přerov: Holík (D. Dvořák) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Forman, Krisl (C), Dluhoš, Kučeřík – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Štefka, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, Süss, Ryšavý – Macuh, Indrák, Václavek.
  LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Wolf) – Matyáš, Hrdinka, Drtil, Piegl, Staněk, P. Krejčí, Pěnčík – Mrázek, Podlaha, Vachutka – M. Novák, T. Kaut (C), Antoníček – Žálčík (A), Chlán, Hrníčko – Ouřada, Motloch, T. Jandus.

  Rozhodčí: Skopal, Koziol – Konvička, Hranoš